Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 2019

Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 2019

Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 50 13.02.2019, 15:44

Sanatorium "Rus" (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar

Anapa Rus Karadeniz şehir uzun sahiptirkumlu plajları, eşsiz doğal kaynakları (mineral yaylar, çamurlu ve çamurlu çamur), zengin kültürel ve tarihi mirası ve elverişli iklimi ile ünlüdür.

sanatoryum rusya anapa

Tesisin faydalı özellikleri güneşli günlerin bolluğu veKüçük çocukları banyo için uygun pürüzsüz kumsallar. Deniz rüzgarı sıcak aylarda hoş bir serinlik yaratır ve havayı nemlendirir, kışın bile sürekli bir çözünme olur.

Belediye yetkilileri tesisi kuşattıBölgeyi aktif olarak genişleten bölge. Bugün iki yüz sertifikalı yatılı evler, sanatoryum ve otel kompleksleri bulunmaktadır. Bütçe dinlenme için özel otel ve sektörler, bin hakkında bir sayı olsun. Sanatorium "Rus" (Anapa) önde gelen dispanserlerin derecesine girdi. Geniş bir yelpazedeki tecrübeli ve kalifiye uzmanların çalıştığı yüksek teknolojili bir teşhis merkezi ile donatılmıştır.

tanım

Ekolojik temiz bir tatil olarak kabul edilirAnapa şehri. Sanatorium "Rus" (fotoğraf malzemenin içinde sunulmakta), ana mimari sitelerin ve eğlence tesislerinin yakınında, Puşkin Caddesi boyunca güzel Malaya Körfezi'nin kıyısında rahatça dinleniyor. İyileştirme ve üretken eğlence için gerekli şartlar yaratılmıştır.

sanatoryum rusya anapa yorumlar

Bütün bölge yüksek bir çitle çevrilmiş vekoruma altında. Konut bloklarının yakınında kırılmış çiçek tarhları bulunur, birçok uzun boylu ağaç dikilir ve bu da havayı yararlı fitosidlerle doldurur. Güvenlik nedeniyle, bir checkpoint - sanatoryum kuponlarına giriş var.

Sağlık tesisinin ana sloganı yüksekprofesyonellik, sürekli gelişim ve yardımseverlik. Bu üç kriter temeldir, bu yüzden burada asla boş değildir. Turistlerin izleyicileri farklı: çocuklu çiftler, yeni evliler, emekliler, iş adamları ve hatta yabancı vatandaşlar.

Konut fonu

Konaklama ve tam tedavi için kuponlar çevrimiçi olarak ya da "Rus" (Anapa) sanatoryumuna gidilerek rezerve edilebilir. Konaklama için farklı yıldızlık ve kat sayısı üç bina vardır:

anapa sanatoryum russ görüntü

 • Altı katlı bina sayısı 7 - üç yıldızlı, açıldıdört yıl önce. Bir seferde en fazla 120 kişi konaklayabilir. Deniz kıyısında bir panorama ile odaların yarısından fazlası, geri kalan - bitişik toprakların manzarasına sahip. Tüm odalarda mobilya (yatak, gardırop, başucu masaları), klima, TV, ayrı banyo ve çay aksesuarları bulunmaktadır. Talep üzerine personel bebek karyolası temin edecektir.
 • Dört katlı bina sayısı 1 iki yıldızla ödüllendirildi. Kişisel olanaklarla donatılmış odalar vardır ve tüm blok tarafından paylaşılmaktadır. Bu odalar çocuksuz ekonomik turistler için uygundur.
 • Üç katlı bina sayısı 2 - küçük oda kategorisi "Blok" ile bir sundurma, klima ve gerekli mobilya.

İkram servis hizmetleri

sanatorium rus g anapa

Sanatoryum "Rus" (Anapa) geliyor, misafirler yokBeslenme hakkında düşünmeniz gerekiyor, çünkü sizin için usta şefler tarafından yapıldı. Yemekler, özel yapım bir menüde günde 4 kez servis edilir. Bu amaçla 600 kişilik rahat bir yemek odası inşa edildi. Alerjisi olan hastalar için, geniş bir ürün yelpazesine sahip özel olarak geliştirilmiş hipoalerjenik menü sunulmaktadır.

Uygun çevre ve dostSanatoryumun atmosferi dinlenmeyi çok rahat ve unutulmaz kılar. Her yıl bu cennete çok sayıda turist gelir ve bu da yüksek hizmet kalitesini gösterir.

kıyı

şehir anapa sağlık beldesi rus

İnce kumlu plajları iyileştirmek haklı bir şekilde olabilirAnapa kenti ile gurur duyuyor. Sanatorium "Rus", temiz belediye kıyılarına yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bakımlı plaja, genel mevcudiyetine rağmen, yumuşakçalar, feldspat ve kuvarsın kabuklarından oluşan küçük parçacıklar içeren kumla kaplıdır. Tüm bileşenler cilt ve eklemler üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir.

Tamamen ücretsiz turistler egzersiz yapabilirkavurucu kumla iyileştirme işlemleri. Doktorların güvenceleri üzerine, bu tür oturumlar omurga ve raşitizm patolojileri için yararlıdır. Kıyılarda açık kıyafetler, tuvaletler, duşlar ve kıyafet değiştirmek için kabin vardır.

Sağlık ve terapi

Sanatoryum "rus" (anapa) gelmekSağlığı iyileştirmek ve ciddi hastalıklardan kurtulmak için. Ayrı bir binada, profesyonel doktorların (terapistler, dermatologlar, endokrinologlar, jinekologlar, çocuk doktorları, göğüs hastalıkları uzmanları) resepsiyona katıldığı modern bir klinik bulunmaktadır. Basamaklı ve su altı duşları ile donatılmış gerçek deniz suyuyla doldurulmuş bir kapalı havuz da bulunmaktadır. Yararlı ve keyifli bir araya getirebilirsiniz.

sanatoryum rusya anapa yorumları 2014

Kalp problemi olan hastalar kabul edilir.eklem ve sinir hastalıkları. Solunum, endokrin, sindirim, metabolik, alerjik ve jinekolojik patolojileri olan kişilerin tedavisi vardır. Mineral su, çamur banyoları, uygulamalar, otlar: zararsız ve etkili doğal faktörler yardımı ile aktif olarak uygulanan climatotherapy.

Fizyoterapi prosedürleri uygulanır,elektroterapi, lazer, diyet ve psikoterapi. Levin yöntemi ile toksik maddelerin vücutlarını arıtmak için bir sistem tanıtıldı. Obezite ile mücadelede düzeltici programlar uygulanır. Seansları geçtikten sonra, bir güç dalgalanması, tonda ve ruh halinde bir artış var.

Çevrede eğlence ve hizmetler

sanatoryum rusya anapa

Tıbbi prosedürlerden bağımsız olarak, sanatoryum"Rus" (Anapa), yerel kültür ve manzaraları daha yakından tanımak için şehir etrafında gezi turları satın almayı teklif ediyor. Ve herhangi bir yere gidemezsiniz ve günlük yaşantı programlarının düzensiz yaşlılar için düzenlendiği sağlık merkezinin topraklarında rahatça ve rahatça dinlenemezsiniz.

Ayrıca, sanatoryum topraklarında düzenlenmiştirsirk sanatçılarının katılımıyla yarışmalar, spor etkinlikleri, dans akşamları ve şovlar. Aktif insanlar için bir spor salonu var - giriş ücretli ve masa tenisi de var. Bir fitness antrenörünün hizmetlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, binalardan birinin okuma odası vardır.

Çocuklar ve hizmetler için boş zaman etkinlikleri

sanatoryum rusya anapa

Genç turistlere dispanserde özel bir tutum. Çocukların rahat ve sıkılmamasını sağlamak için deneyimli ve özenli bir öğretmenin bulunduğu bir oyun odası (üç yaşından itibaren) bulunmaktadır. Ebeveynler acil konularla uğraşırken, çocukları, çocuğunuz için en iyi arkadaşınız ve arkadaşınız olacak olan eğitimcinin sıkı denetimi altındadır. Konut binalarının yanında, spor sahaları, dolambaçlı ve salıncaklı bir şehir inşa edilir. Daha büyük çocuklar için masa oyunları sunulmaktadır.

Sağlık sanatoryum "Rus" (Anapa): 2014 yorumu

World Wide Web hayranlık doluBu pitoresk Karadeniz köşesini ziyaret edecek kadar şanslı olan turistlerin ünlemleri. Çocuklar ve yetişkinler mutlu tatillerden memnun kaldılar. "Rus" sanatoryum (Anapa) gezisinin silinmez ve canlı izlenimini bırakır.

sanatoryum rusya anapa yorumları 2014

Yorumlar sadece olumlu bir şekilde bulunur. En temiz olan şifa sahili ile memnun kaldık. Odaların sayısını ele almak için hoş sözler geliyordu - tüm binalar, iyi döşenmiş odalar ve pitoresk manzaralar ile, yeniden inşa edilmiş, temiz. İnsanlar, bedensel ve ruhun daha genç olduğu terapötik hizmetlerden memnun kaldılar.

Bazıları yiyeceklerden memnun değillerdi.ürün çeşitliliği eksikliği. Her ne kadar bölümleri ve kaliteli yemekler yüksek düzeyde olsa da. Genel olarak, sağlık tesisi en iyi övgüyü hak eder, dinlenme ve tedaviyi uygun bir fiyata birleştirmek isteyenler için tavsiye edebilirsiniz.

Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 2019

Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 2019

Related news

 • Buzdolabı BOSCH KGS39XW20R: yorumlar, özellikler, kullanım kılavuzu
 • Evde turşu balıkları
 • Los Angeles Sırları – L.A. Confidential
 • BXin CSye dahil edilmesi: GO
 • Çocuğunuzda Demir Eksikliği Olabilir
 • Halsizlik Neden Olur

 • Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 82

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar


  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 50

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 73

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 80

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 94

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 28

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 83

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 28

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 44

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 43

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 53

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 90

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 3

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 77

  Sanatorium Rus (Anapa): tedavi, yorumlar, fotoğraflar 98