Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 2019

Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 2019
31.03.2019

Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 22

Sanatorium "Samotsvet" - tedavi ve önleme

Genel açıklama:Sanatorium "Samotsvet" topraklarını işgal ediyorNehir Dir kıyısında Gölü Moltaevo yakınında Ural Dağları,. Bu ülkenin en çevre dostu kısımlarından biridir. pitoresk çevresi ve uzun yıllar komşu çam ormanı artık mümkün bu muhteşem manzarayı için buraya dinlenmeye olun. Buna ek olarak, tatilcilerin yaz aylarında ormanda yürüyüş parkurları koydu ve burada kış mevsiminde mükemmel fırsatlar kros kayağı girişme. sanayi kenti geliyor - Alapaevsk ve Artemovsk. Onlara ulaşmak için, 40-50 kilometre aşmak gerekir.

Bu sanatoryumun ana tıbbi faktörüMoltaevo Gölü'nde zengin olan sapropelik çamurları belirler. Bu, bileşiminde en değerli metalleri ve organik maddeleri içeren doğal bir üründür. Bu gölün çamuru, kompozisyonunda benzersizdir. Rusya'da benzer göller var, ama çok azı var, sadece 4 tane var. Fakat Moltaiv gölünde, çamurun kalitesi diğer tüm kaynakları aşarak en yüksek şekilde tahmin ediliyor. Olağanüstü iyileşme özelliklerine ek olarak, bazı hastalıkların tedavisinde önemli olan hiçbir yan etkisi yoktur. Belki de yukarıdakilerin hepsine teşekkürler ve bu sanatoryumun adını aldınız. "Taşlar" - güzel doğa, temiz hava ve tedavi edici çamur.

Sanatorium "Samotsvet" hastalıkların tedavisini yürütmektedirkas-iskelet sistemi, sinir sistemi, solunum organları, genitoüriner sistem, infertilite, hem kadın hem erkek. Burada kardiyovasküler hastalıkların önlenmesi ve tedavisi yapılmaktadır. Özellikle tatilciler ile popüler olan özel geliştirilmiş program "Anti-stres"sağlık tesisi mücevher

Sanatorium "Samotsvet" önleme yürütüyor veDiğer hastalıklar, Mtataev gölünün sapropelik çamurunun uygulama spektrumu çok geniştir. Teknikler, evde bile kolayca ve ağrısız olarak uygulanabilecekleri koşullar ile tasarlanmıştır. Sapropel, büyük miktarlarda kullanımını gerektirmeyen oldukça büyük bir biyolojik aktiviteye sahiptir.sağlık tesisi taşlar

Sanatoryumun kendisi, ana binalardan oluşan bir topluluktan oluşur.Bu altı katlı bir binadır. İki yanından dört katlı uyuma vakalarına bitişik. Ayrı bir yemek odası ve beş katlı yatakhane bulunmaktadır.

odalar:Sanatorium "Gem" 500 kişi için tasarlanmıştır. Konuklara mükemmel tesislere sahip tek, çift ve üç kişilik konforlu odalar sunulmaktadır. Her birinde buzdolabı, telefon, TV vardır. "Suite" sınıfının odaları döşemeli mobilyalar ve klima ile donatılmıştır. Minibar bulunmaktadır. Hepsinde banyo, sıcak ve soğuk su vardır.

Güç kaynağı:Sanatoryum, konuklarına günde dört öğün yemek sunmaktadır.

Tatilciler için bilgi:Konukların rahatı için, sanatoryumda bir sauna vardır.Bir spor salonu, kütüphane, spor malzemeleri kiralama, bilardo salonu, tenis oynamak için bir oda. Büyük dans pistine sahip bir kafe, konserler, çeşitli rekabetçi programlar ve Moltaevo Gölü'ne geziler gibi çok çeşitli eğlence olanakları mevcuttur. Ancak bu, sanatoryumun tatilcilere sunabileceği her şey değildir. "Samotsvet" in bulunduğu Sverdlovsk bölgesi, manzaraları bakımından zengindir. Tatilciler için, yakındaki şehir ve mahallelerin en ilginç yerlerine uzun geziler düzenlenir. Talep üzerine, Yekaterinburg şehrine bir gezi.

yorumlar:Tabii ki, çoğu tatilcilerin busanatoryumlar, değerli sağlıklarını en azından biraz geliştirmeye karar verenlerdir. Burada, zamanlarını en iyi şekilde kullanabilmeyi mümkün kılan, mükemmel kompleks tedavi tipleri geliştirilmiştir.sağlık merkezi Sverdlovsk bölgesiTıbbi bakım seviyesi açıkyükseklik. Buna ek olarak, gezginlerin hizmetleri laboratuvar teşhis, ultrason muayenesi, sinir sisteminin tam bir muayenesi ile sağlanır. Karmaşık bir etkiye sahip olan eşsiz cihazı - SPA kapsülü "Alpha" dan bahsetmek imkansızdır. Etkileri, ışığın insanlar üzerindeki etkisi, ısı, koku ve titreşim üzerindeki eşzamanlı etkisine dayanmaktadır.

Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 2019

Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 2019

Related news

 • Kılıçdaroğlundan Erdoğana: Sende İşkembe, Bende Yürek Var
 • Yapraklı Taze Etli Enginar Dolması Videosu
 • Alabalık Tava Tarifi- Balık Tarifleri
 • Aşk hayatınızı renklendirecek öneriler
 • Adet Söktürücü Bitkiler Nelerdir Hızlı Adet Söktürücü Bitki Çayları Ve Doğal Yöntemler

 • Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 36

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme


  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 85

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 42

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 27

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 73

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 13

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 77

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 67

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 1

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 31

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 42

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 39

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 38

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 10

  Sanatorium Samotsvet - tedavi ve önleme 70