Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 2019

Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 2019

Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 24 05.02.2019, 17:28

Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama

Saratov bir çok Rus'dan biridirVolga nehri kıyısında bulunan şehirler. Yere yandı ve tekrar dikildi. Kentte çok sayıda askeri ve uzay sanayi işletmeleri kuruldu.

Saratov için bugün çok büyük geliyorÜlkenin dört bir yanından gelen turistlerin sayısı, kültürel ve tarihi mekanlarına hayran kalacak. Bu nedenle, konaklama konusu çok ilgili. Bakalım ucuz oteller var mı Saratov'da. Bu tür kuruluşlar hakkında size tam bilgi vereceğiz. Adresler, fiyatlar, açıklama, yorumlar - tüm bu makalede okuyabilirsiniz. Turumuza başlayalım.

Saratov'deki oteller - merkezde ucuz

En ilginçlerinden birini ziyaret etmeye karar verirsenizRusya'nın şehirleri, sonra burada nerede yaşayacağınızı düşünün. Tabii ki şehirde yeterince otel var. Ama ucuz Saratov otelleri bulmanız gerekiyorsa, önceden yapın. Ve daha da iyisi - orada bir yer ayırtın. Bu durumda, burada kalmak sadece en güzel duygu ve izlenimlerle hatırlanacak. Birçok ziyaretçi, Saratov'daki ucuz otellerde bir oda kiralamak istiyor. Size birkaç mükemmel konaklama seçeneği sunuyoruz.Saratov ucuz oteller

Misafirhane "Lotos"

Ucuz oteller kategorisine atfedilebilirSaratov, şehrin merkezinde yer almaktadır. Bu kurum hakkında neler söyleyebilirsiniz? Temiz, rahat. Karşılanacak ve konuksever olarak karşılanacaksınız. Bir ücret karşılığında çok lezzetli ve doyurucu bir kahvaltı hazırlayın. Arabanızı park edebilir ve ücretsiz interneti kullanabilirsiniz. Konaklama ücreti günlük 1199 ruble arasındadır.

Otel "Lotus" adresi - Gogol Caddesi, 71.

"Volzhanka"

İsterseniz, burada bebek karyolası kiralayabilirsinizçift ​​kişilik, üç kişilik veya dört kişilik oda. Fiyatlar - 480 ruble ve üzeri olacak. Odada TV, buzdolabı, duş, tuvalet ve daha fazlası vardır. Otelin yakınında restoranlar ve kafeler bulunmaktadır. Odalar günlük olarak temizlenmektedir. Ziyaretçiler kuru temizleme ve çamaşırhane hizmetlerinden yararlanabilirler.

Otelin "Volzhanka" adresi: Michurin Caddesi, 116 A.Saratov'deki merkezi oteller

"Sokursky Dali" - ev ve bakım atmosferi

Otel şehrin merkezi kısmında yer almaktadır.Bu, tüm ziyaretçiler için büyük bir artı. Burada en yüksek Avrupa standartlarına uygun mükemmel bir hizmet seviyesi bulacaksınız. 60 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği 20 oda bulunmaktadır. Bebek karyolası veya ayrı bir ev kiralayabilirsiniz. Tüm odalarda yatak, yatak takımı, buzdolabı, TV ve yaşam ve eğlence için gerekli diğer öğeler var.

Beslenme sorunu çok basit. Rahat bir kafeye gidebilir veya bunun için ihtiyacınız olan her şeye sahip olan ortak mutfakta yemek yapabilirsiniz. Saratov'da en konforlu ve ucuz hostellerden biri. Burada tamamen saçma bir fiyat için bir yatak kiralayabilirsiniz - 100 veya 250 ruble. Ayrı bir oda - 1000 ruble ve üstü arasında ücrete tabidir.

Hostelin adresi "Sokursky Daly" - Sokursky yolu, 20/1.saratov'deki ucuz Leninsky ilçesinde oteller

Otel "Volga"

Şehrin en işlek yerinde çokkeyifli ve konforlu bir otel. Turistlerin hizmetinde - elli rahat odalar. İş toplantıları ve yaratıcı seminerler düzenleyebileceğiniz bir konferans salonu bulunmaktadır. Otelin yakınında, ziyaretçilerin ilgisini çekecek birçok kültürel cazibe merkezi bulunmaktadır. Bunlar arasında: Konservatuar, opera ve bale tiyatrosu, sirk ve çok daha fazlası.

Otel "Volga" adresi: Kirov Caddesi, 34.

Oktyabrsky Bölgesindeki Saratov şehrindeki oteller (ucuz)

Sadece şehir merkezinde ucuz konut kiralayabileceğini düşünmeyin. Diğer alanlarda böyle oteller var. Örneğin, Ekim ve Lenin. Birkaç seçeneği göz önünde bulundurmayı öneriyoruz.

"Sport"

Otel, Chernyshevskaya Caddesi, 63 no'lu evde yer almaktadır. Burada üç kişilik bir odada bin ruble için bir yatak kiralayabilirsiniz. Ayrıca burada diğer, daha konforlu, konaklama seçenekleri sunulacak.Ekim bölgesinde ucuz Saratov otelleri

"Mirage"

Eğer bir otel kiralamak istiyorsanızLeninskiy bölgesi Saratov, daha sonra aşağıdaki seçeneğe dikkat edin. "Mirage" de lüks yaşam koşullarını bekliyorsunuz. Spor salonu, kuaför, havuzlu sauna ve çok daha fazlası. Fiyatlar - 1800 ruble.

Otelin "Mirage" adresi: Kamskaya Caddesi, 1.

Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 2019

Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 2019

Related news

 • Örgü Bebek Patikleri Modelleri
 • IZGARA TAVASINDA ÇİPURA
 • Mide ağrısı neden olur
 • Balkabağı Poğaça Tarifi
 • Liseli Yiğit Can, Appleın bir açığını daha yakaladı
 • EKLER PASTASI

 • Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 93

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama


  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 21

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 94

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 74

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 74

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 28

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 71

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 26

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 54

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 27

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 95

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 31

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 2

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 76

  Saratov oteller: adres, fiyatlar, açıklama 16