Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 2019

Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 2019
22.07.2019

Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 24

Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi

Modern kitle kültürü her biri ile değişiyorgün ve eğer birkaç yıl önce herkes Nikolai Baskov ve Dima Bilan'ın kim olduğunu biliyorsa, bu sanatçıların popülerliği özellikle gençler arasında dramatik bir şekilde düştü. Bu temelde, başta internet olmak üzere modern iletişim araçları sayesinde, birkaç ay içinde milyonlarca okuyucu arasında popüler hale gelen yeni ilginç kişiliklerin olması gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Olmak için pek çok yol varağda popüler. Uygulama için çok sayıda site sağlar. Birisi ilginç makaleler yazabilir, buna göre, bir metin blogu aracılığıyla ünlü olma fırsatı vardır. Diğerinde, Twitter'da komik mesajlar yazmasına ve bu şekilde bir izleyici kitlesine ulaşmasına yardımcı olan harika bir mizah anlayışı var.

Ayrıca, yakın zamanda instagram modelleri çok popüler hale geldi - güzelliklerini geniş bir izleyici kitlesine göstermekten ve yüz binlerce, bazen de milyonlarca abone kazanma konusunda tereddüt etmeyen kızlar.

Video bloglama

Sonunda İnternet'in gerçek fenomeniBirkaç yıl bir video blog haline geldi. En büyük video barındırma, yani videonun yerleşimi için site "Youtube" dır. Video blogunun özü, herhangi bir kişinin kendi hayatını veya kendi prodüksiyonunun bir şovunu çekmeye başlayıp "Youtube" a yüklemesidir. Bu tür videolar gençler arasında inanılmaz derecede popüler hale geldi, bazen milyonlarca hatta on milyonlarca görüntü elde ediyorlar.

"Khach'ın Günlüğü"

sardarov amiran milliyet

En başarılı Rus videoblogger'larından biri, uyruğunu blogunun adı olan "Khach's Diary" olan Sardarov Amiran'dır.

Şu anda kanal bir buçuktan fazla varmilyon abone ve görüş sayısı 250 milyonu aştı. Bu sonuç milliyetini Kürt-Yezid olan Sardarov Amiran, bir buçuk yıldan daha az bir zamana erişti ve şimdi de internetteki en ünlü insanlardan biri.

Ancak, başarısının öyküsü kırmızıdan uzaktır.bir halı pisti. Amiran Sardarov'un uyruğu, bloguna böyle net bir isim vermesini engellemedi, ancak kendisi de dediği gibi, ona zarar vermedi. 13 Haziran 2015'te, o zamana kadar bilinmeyen kanal Khach'ın Günlüğü için ilk videoyu hazırladığı zaman, zafere yolculuğuna başladı.

Bir blog başlat

Amiran Sardarov uyruğu

Amiran'ın uyruğu hakkında konuşmakSardarov, çocukluğunu ve gençliğini Rusya'da geçirdiğini belirtmek gerekiyor. Çocukluğu oldukça karmaşıktı. Fakir bir ailede büyüdü, bu yüzden erken yaşlardan beri kişinin sadece hayatta yaşamasını ümit ettiğini fark etti.

Amiran Sardarov'un kendisi söylediği gibi, biyografiMilliyet, bir zamanlar akranlarından gelen saldırılar için bir fırsat olarak hizmet etti, bu yüzden okulunu bile bitirmedi, çünkü annesi oğlunun güvenliği için korkarak onu ziyaret etmesine izin vermedi.

Videologging Amiran'ın ilk adımları "Khach's Diary" kanalından önce yaptı. Kanalına Gregory Goldsheid adlı başka bir popüler blog yazarı Grigory Mamurin için operatör olarak çalıştı.

Daha sonra bu kanal video üretmek için durduruldu, bu yüzdenGrigory'nin kendisi de bunu yapma arzusunu kaybetti. Şu anda, Amiran, ilk sonuçlarını göstermeye başlayan kendi kanalının geliştirilmesine aktif olarak katıldı.

"Khach'in Günlüğü" bugün

Şu anda, bir milliyet olan Sardarov AmiranRusya için tipik olmayan, hem izleyiciler hem de reklamverenler için en popüler videoblogger'lardan biridir. Blogun her sayısı iki milyondan fazla görüntü kazanıyor ve abone sayısı her geçen gün iki veya üç bin artırılıyor.

amiran sardar milliyet

Video formatı

Sardarov Amiran'a rağmenMilliyetinin Avrupalı ​​olmadığı, yakın zamana kadar kendisi bir medya kişiliği olmadığından, yıldızları genellikle videolarında Rus şov dünyasının, aktörlerin, müzisyenlerin ve diğer ünlü kişilerin yıldızlarını sergiledi. Bu blogun keskin başlangıç ​​ve başarılı gelişimi için ana nedenlerinden biriydi.

Onun yayınları sıradan bir kesimAmiran'ın kendisinden ve etrafındaki insanlardan anlar. Silindirlerin montajı, dinamikleri gözeterek özel olarak yapılır, böylece izleyicinin ekranda neler olduğunu gözlemlemesi ilginç olacaktır.

En çok bilinen veya basit olan konuların kahramanlarısıradan yaşam koşullarında gösterilen ilginç ve başarılı kişilikler. Bununla birlikte, tüm karakterler arasında dört ana bölüme ayrılabilir. Hip-hop sanatçısı Alexander Tarasov, sahne adı T-killah vardır ve pop şarkıcısı, katılımcı gösterisi "Ses-4" ve şimdi aktör: Bu öncelikle Amiran Sardarov (milliyet Kürtler), kız arkadaşı Alina & Friends olduğunu Maxim Fadeyev'in üretim merkezi, Oleg Miami.

ne tür bir uygarlık var

Video yaklaşık yarım saat sürüyor, ancak bir kez çıkıyorlarpazartesi günleri bir hafta. Ayrıca Perşembe günleri en özel taraftarlar için ana sürümde yer almayan yayınlanmamış materyaller de vardır. Bu videolar Amiran, "The Seagull Storehouse" olarak adlandırılan ikinci kanalda yükleniyor.

Sonuç olarak

amiran sardar milliyet biyografisi

İlk bakışta, zor bir şey yokBir kamera çekin ve hayatınızı çekmeye başlayın, milyonlarca görüntü elde edin. Ancak, her şey çok basit değil. Bu, hataları affetmeyen çok zor ve özenli bir çalışmadır.

Amiran Sardarov sadece bir filistin değil, işinde çok akıllıca ve profesyonel, videolarının yaratılmasına çok ciddi ve endişeyle yaklaşan bir adam. Ayrıca o bir yazardır.

Video blog aktivitesinin başlangıcından önce Amiranşimdi ücretsiz olarak indirilebilen 5 kitap yayınladı. Başarıyı, tüm benliklerini kendi işine almayanlara gelmez ve Amiran Sardarov, iyi bir sonuç alan ve büyük miktarda bir kuvvete yatırım yapan bir erkeğin çarpıcı bir örneğidir.

Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 2019

Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 2019

Related news

 • Japonya 3 yıl sonra ilk kez dış ticaret açığı verdi
 • Bir Haftada 3910 km Yaparak Karadenizi Talan Eden Gezginin Gözünden 22 Fotoğraf
 • Bulgur çorbası yapılışı ile Etiketlenen Konular
 • Osetya turtaları pişirmek için
 • Sosyal ve yasal bir olgu olarak evlilik. Evlilik sırası

 • Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 15

  Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi


  Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 95

  Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 68

  Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 35

  Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 46

  Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 78

  Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 8

  Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 33

  Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 50

  Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 58

  Sardarov Amiran: milliyet, biyografi, başarı hikayesi 63