Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 2019

Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 2019
25.08.2019

Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 51

Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final

Sergei Savchenko - zamanların canlı bir futbol oyuncusuYeniden yapılanma. Kariyeri 80'lerin sonunda yokuş yukarı gitmeye başladı. Bu yıllar boyunca SSCB Şampiyonası Yüksek Ligi'nde oynamayı başardı ve Sovyetler Birliği'nin çöküşünden sonra kariyerine Doğu Avrupa'daki yabancı kulüplerde devam etmeye çalıştı ama sonunda Moldova'ya yerleşti. Bu makale, sporcunun hızlı yükselişi ve trajik finali hakkındadır.

Erken kariyer

Savchenko Sergey

Futbolcu Savchenko Sergei Yampol'da doğdu(Vinnitsa bölgesi, Ukrayna). Kariyerindeki ilk profesyonel kulüp Nistru (Chisinau) idi. Takımda ilk maçını 17 yaşındayken orta saha oyuncusu yaptı. O yıllarda, SSCB gençlik takımının bir parçası olarak oynamayı başardı, ancak artık eski takımlara davet edilmedi.

Birkaç başarılı dönemden sonra Savchenko, başkentin CSKA'sından bir davetiye aldı. Ordu kulübünde 85. sırada geldi. Takım Birinci Lig'de oynadı. Sergei altın madalya kazanmak için yardımcı oldu.

Gelecek yıl Savchenko Sergey ile birlikteTakım Binbaşı Ligi'nde başladı. CSKA, son raunda kadar hayatta kalmak için mücadele etti ve sonuç olarak Sovyet futbolunda sadece kural gereği uçtu, çekiliş sınırı. Sezon boyunca, takımlar sadece 10 çekilişe puan alırlar, eğer daha fazla eşit sonuç varsa, o zaman puanlar verilmez. Bu sezonda CSKA, Leningrad "Zenith" ile ortak noktaları paylaştı, ancak ek göstergeler üzerinde, St. Petersburg masada daha yüksek ve elit bir oturma izni tutuldu. Bu sezondaki "Zenith" in 10 kez bir beraberlik oynadığını ve 10 puan aldığını belirtmek gerekir. CSKA 11 kez rakipleriyle dünyadan ayrıldı, bunun için de aynı sayılarla ödüllendirildi. Ordu kulübü Savchenko Sergei performansının yıllar boyunca, 9 gol puanlama yaklaşık 100 maç geçirdi.

Yeniden yapılanma sonrası kariyer

Sergey Savchenko

90'ların başında Savchenko kısaca gittiPolonya kulübü Spomosh, daha sonra Ukrayna'da Zaporozhye Torpedo ve Romen Olimpia'da oynadı ancak sonunda Moldova'ya döndü. "Yapıcı", "Nistru", "Zimbru" da sahne aldı.

1994 yılında bir yıl içinde Sergei Rusya’daRamensky "Satürn" e. Moskova Bölge kulübü o dönemde üçüncü bölümde oynadı. Bunu çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi, 46 oyundan 35 oyun kazandı ve ikinci bölüme bilet almak için ikinci sırayı aldı. Savchenko Sergei, sahada 13 maç attı, skor 3 - 0 oldu.

Futbolcu kariyerini 1997'de Chisinau Zimbru'da tamamladı.

Trajik son

Büyük futbolu bırakan Savchenko Sergey Viktorovich, Moldavya Futbol Federasyonu ve Plaj Futbol Birliği'nde çalıştı ve gazilerin maçlarında çok sayıda katılımcı oldu.

2019 yılının Temmuz ayında bir futbolcu öldürüldü, pencereden 9 düştükat. Ölümün ana versiyonu intihardır. Soruşturmanın bilindiği gibi, Savchenko Sergei'nin arifesinde kaybeden Dünya Kupası maçında ciddi bir bahis yaptı.

Oyuncunun anısına bir dakikalık sessizlikle Dünya Plaj Futbol Şampiyonası maçları başladı.

Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 2019

Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 2019

Related news

 • Almanyada cinsiyetsiz milli marş tartışması
 • Kremalı mantar sosu ve sadece
 • Sarımsak Ne İşe Yarar
 • Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kardan Adam Yapımı
 • VİDEOLU 3 RENKLİ YILDIZ BAHÇESİ ÖRNEĞİ İZLE

 • Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 6

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final


  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 82

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 65

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 49

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 6

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 57

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 58

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 54

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 10

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 69

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 27

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 12

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 11

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 31

  Savchenko Sergey: hızlı kalkış ve trajik final 26