Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 2019

Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 2019
16.09.2019

Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 95

Sberbank'ın bireyler için döviz depozitosu

Rusya'nın Sberbank'ı bireylere sunuyoretkileyici bir dizi depozito programı. Hem ruble hem de döviz cinsinden bir hesap açabilirsiniz. Mevduatların çoğu euro veya ABD Doları için, ancak daha az para birimi - frank, yen ve sterlin sterlini tutmak mümkün. Makalede, Sberbank'ın mevduat programları için öne sürdüğü koşulları inceleyeceğiz. Azalan faiz oranına rağmen, döviz tevdiat hesapları halk arasında popüler kalmaya devam ediyor.

Mevduat türleri

Sberbank her zaman mevcut vepotansiyel müşterilere farklı şartlardaki geniş bir mevduat yelpazesi sunar. Bu, kendiniz için en uygun programı seçerek nüfusun farklı kesimleri için bir para yatırma hesabı açmanızı sağlar. Mevcut tüm döviz mevduatları üç gruba ayrılabilir:

 1. Acil - işlemin kısa süresine göre farklılık gösterir. Depozito kısa bir süre (3 aydan) açılır.
 2. Uzun vadeli - uzun süre sözleşmenin imzalanması anlamına gelmektedir. Sermaye, 3 yıla kadar yerleştirilir ve daha sonra mevduat uzatılabilir.
 3. Çevrimiçi. Onları açmak için, bankayı ziyaret etmeniz gerekmez; sadece İnternet üzerinden çevrimiçi ofisinize gidin ve bir depozito açmak için bir başvuru gönderin.

Programların her biri belirli bir müşteri için bir takım avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Sermayeyi en çok fayda sağlayacak yerlere yerleştirmek için, amaçları ve arzulanan sonucu açık bir şekilde tanımlamak gerekir.

Mevduat hesabı açma

Depolama için para yerleştirmekle ilgileniyor musunuz?Yabancı para birimlerinde potansiyel bir müşteri, sözleşme yapma prosedürü hakkında bilgi ister. Bir yabancı para mevduat açmak için ne gibi işlemler yapılması gerekiyor? Sberbank minimum belge ve zamanı gerektirir: sadece bir pasaport veya bunun yerine geçen bir belge gerekecektir. Prosedür bir saatten fazla sürmez. Aynı zamanda, bir faiz depozitosu açılması ile ilgili bir anlaşma imzalanacak ve minimum tutar hesabına yatırılacaktır.

yabancı para mevduat

Banka müşterisi daha da hızlı ve kolay bir şekilde açabiliryabancı para mevduat. Sberbank, çevrimiçi hizmet sunmakta olup, bu sayede çok sayıda bankacılık hizmeti sağlanmaktadır. Erişimine borç ve kredi kartları, hesap sahipleri var. Bir başvuru göndermek için ihtiyacınız olan şeyler:

 • "Sberbank Online" sisteminde yetkili olmak;
 • "Depozitolar" bölümünü seçin;
 • ilgi duyan para yatırma programını tıklayın;
 • mevduat tutarını, sözleşmenin geçerlilik süresini ve fonların aktarılacağı hesabın ayrıntılarını gösteren formu doldurun;
 • Girilen verileri iki kez kontrol edin ve SMS ile isteği onaylayın.

Uygulama durumu kişisel kabin üzerinden kontrol edilebilir. Kayıt işleminin sona ermesinden sonra müşteri, oyunculuk mevduat programı tarafından sağlanan herhangi bir eylemde bulunma hakkına sahiptir.

Özellikleri ve faydaları

Sberbank'ta bireyler için döviz teminatı -modern, kullanışlı ve kullanışlı. Parayı bir mevduat hesabına koymak, müşteri sadece onları kurtarmak için değil, aynı zamanda faiz ve döviz kuru dalgalanmalarını kazanmak için fırsat yakalar. Bazı programlar, fonların ikmalini ve / veya kısmi geri çekilmesini sağlar.

yabancı para mevduat

Döviz teminatı sahibine aşağıdaki seçenekleri açar:

 • yabancı işaretlerde para almak;
 • fonların dönüşümü;
 • diğer ülkelere transferler;
 • hizmetler için ödeme;
 • para bozdurmak;
 • çıkar sermayesi.

Çevrimiçi hizmetler yardımıyla depozito üzerinde herhangi bir işlem yapmak uygundur. Aynı şartlarda sözleşmenin otomatik olarak uzatılması da vardır.

Yabancı para mevduat ürünlerine genel bakış

2016 itibariyle, izin verilen 9 program varPJSC "Sberbank" hesabında para biriktirin. Yabancı para mevduatları farklı şartlarda açıktır, ancak şartları yaklaşık olarak 3 ay ile 3 yıl arasında değişmektedir. Ayrıca asgari geçerlilik süresi 30 gündür. Faiz oranları mevduatın miktar ve vadesindeki artışla artar, ancak "Tasarruf" programı ile en büyük fayda elde edilebilir.

Tabloda PJSC "Sberbank of Russia" tarafından sunulan mevduatların kısa bir açıklamasını düşünün:

Bireyler için yabancı para mevduat

isim

Depozito tutarı

Asgari süre

doldurma

çekme

Yen üzerine Kaydet / Kaydet

100 $ 100 Avro

1 ay

hayır

hayır

Yenile / Yenile Onle @ yen

100 $ 100 Avro

3 ay

evet

hayır

Onl @ yn'yi Yönet / Yönet

1000 $ 1000 Avro

3 ay

evet

evet

Çoklu para

5 TL, 5 €

1 yıl

evet

hayır

uluslararası

10 bin GBP, 10 bin SHF, 1 milyon JPY

1 ay

hayır

hayır

Tasarruf hesabı

Sınırsız (dolar ve Euro)

ebediyen

evet

evet

Para çekme ve ikmal fonksiyonlarının sağlanamadığı programlarda ücret daha yüksektir. Müşterinin sermayesini yönetme imkânı ne kadar fazla olursa, yüzde o kadar düşük olur.

Vadeli mevduat "Kaydet" ve "Uluslararası"

Bu programlar için sözleşme, yenileme veya geri çekme olasılığı olmaksızın 1 ay süreyle geçerlidir. Depozito, belirli bir miktar parayı tasarruf edecek ve artıracak olan müşteriler için faydalı olacaktır.

Mevduat da açılmak üzere mevcut olmasına rağmenasgari süre, faiz oranı düşük olacak (% 0.01). Sberbank'ın herhangi bir yabancı para yatırma işlemi için tipik kuraldır: mevduat süresi uzadıkça, daha fazla ödül. Örneğin, "Kaydet" programı altında, maksimum yüzde 1-3 yıllık bir işlem süresi için olacaktır:

 • dolar cinsinden - 1.35;
 • euro - 0.3.

"Yenile Kaydet" depozitosu için oran biraz daha yüksektir: sırasıyla% 1,6 ve% 0,4. Kalan koşullar aynı katkı ile çakışır.

dolar tasarruf hesabı

"Uluslararası" katkı "Kaydet" programına benzer. Burada sadece para birimi ve faiz oranları farklıdır:

 • sterlin olarak% 0.05'ten% 1.75'e;
 • yen içinde% 0,01 ila% 0,55;
 • İsviçre Frankı'nda - zaman ve miktar ne olursa olsun -% 0,01.

Mevduatın bir özelliği, vadenin sonunda - ücretlendirmenin hesaplanması yöntemidir.

"Yeniden doldur" ve "Yönet"

Bu programlar için daha uygun koşullar varSistematik olarak para biriktirmeye alışkın olanlar. Mevduat hesabı 3 ay ile 3 yıl arasında açılmaktadır. Sberbank'ın para birimi cinsinden dolar ve avro cinsinden maksimum faiz oranları sırasıyla:

 • "Replenish" -% 1.1 ve% 0.2.
 • "Onl @ Yn" yi yenileyin -% 1.3 ve% 0.3.
 • "Yönet" -% 0,85 ve% 0,05.
 • "On-Line Yönet" -% 1.1 ve% 0.1.

Fiziksel olarak Tasarruf Bankası'nda döviz mevduatı

Faiz ve ödemenin aktifleştirilmesiayrı bir hesaba gelir. Mevduat, hesap yenilenebileceğinden (100 $ / avro, nakit olmayan - sınırsız) doldurulduğu için uygundur. Ve "Yönet" programı, hesabı kapatmadan fonları kısmen çekmenize izin verir.

Mevduat "Çok Vadeli Para" ve "Tasarruf Hesabı"

Her iki program da kendi yollarıyla benzersiz ve ilginç. Örneğin, "Çok Vadeli Para Birimi" depozitosu üç para biriminde bir kerede açılır: ruble, avro ve dolar. Ve asgari katkı, her para biriminin yalnızca 5 karakteridir. Sözleşme otomatik yenileme seçeneği ile bir yıldan iki yıla kadar geçerlidir. Hesapları yenilemek mümkündür: nakit olmayan sınırsız ve nakit para çekerken - 100 euro / dolar ve 1000 ruble.

rusya sberbank

Katkının temel amacı gelir elde etmektirdöviz kuru dalgalanmalarından. Müşteri, kendi takdirine bağlı olarak, fonları sınırsız sayıda defa dönüştürme olanağına sahiptir. Ücret, her 3 ayda bir PJSC "Sberbank" ile açılan ek bir hesaba aktarılır. Dolar cinsinden dolar katkısı yılda% 0.01'den% 0.9'a çıkar. Avro, oranlar daha mütevazı -% 0.01-0.05.

"Tasarruf hesabı" ürünü için oluşturuldufonların serbest yönetimi. Geçerlilik süresi, katkı miktarı, ikmal ve para çekme işlemleri için herhangi bir kısıtlama yoktur. Ek olarak, müşteri hesap bakiyesinden ayda% 0,01 ila% 0,1 arasında bir ücret alır.

Diğer bilgiler

Mevduat sahipleri soruyla ilgileniyorvergilendirme. PJSC "Sberbank" 'da depozito ile Federal Vergi Servisi'ne para transfer etmek zorunda mıyız? Dolar, avro veya diğer para cinsinden olan yabancı para mevduatları sadece% 9 veya daha fazla oranda vergilendirilmektedir. İncelenen programların hiçbirinde böyle bir değer yoktur. Bu, mevduat sahibinin vergilendirme şartlarına tabi olmadığı anlamına gelir.

Tasarruf Bankası'nın yabancı para mevduat oranları

Müşteri ayrıca programın önünü kapatma hakkına da sahiptir.yabancı para yatırma. Sberbank bu işlem için para cezası veya komisyon vermez. Hesap sahibi, depozitin tüm miktarını serbestçe geri çeker ve bir faiz alır (genellikle minimum).

Sberbank birçok ilginç program sunuyoraraçlarını kurtarmak ve artırmak isteyenler için. Döviz mevduatları sadece aylık olarak faiz almayı değil, aynı zamanda döviz kuru dalgalanmalarını da kazanmayı sağlar. Düzgün yatırım sermaye, iyi para kazanabilirsiniz. Asıl önemli olan tüm şartları dikkatlice okumak ve kendiniz için en uygun döviz depozitosunu seçmektir. Sberbank gerisini halledecek.

Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 2019

Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 2019

Related news

 • Kızılcık Şurubu Tarifi
 • Diyet Kısır Tarifi
 • Yazlık Bayan Yelek Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Beyaz Peynirli Fırında Makarna Videosu
 • Bacağına nasıl top bulacağını nasıl öğrenebilirim

 • Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 71

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu


  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 7

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 92

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 57

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 78

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 57

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 93

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 86

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 33

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 81

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 87

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 49

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 82

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 25

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 37

  Sberbankın bireyler için döviz depozitosu 22