Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım

Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım


Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 78 25.02.2019, 06:41

Sberbank'ta analık sermayesi için nasıl kredi alırım?

Tam veya kısmi geri ödeme önerileridoğum sermayesi pahasına tüketici kredileri neredeyse her yerde bulunur. Bugüne kadar bu eylemin komisyonu yasadışı sayılır ve neredeyse imkansızdır. Bir kredinin geri ödenmesi için gerçekte ne teklif edilir?

Bir tasarruf bankasında doğum sermayesi için kredi

Annelik sermayesi için nasıl kredi alabilirim?

Geri ödemesiz göründüğü kadar garipKredi kesinlikle bu ima edilir. Tuzun tamamı tüketici kredisi kavramında yatmaktadır. Bir şey, bankalardaki bireylere sağlanan kredilerin, mal satın alımı veya hizmet için ödeme yapılması amacıyla alındığı için tüketici olarak kabul edilebilir olmasıdır. Paranın kullanımı için başka seçenek yoktur, ancak yağmurlu bir gün için onları ertelediler. Birinin bu amaçla bir kredi alması pek olası değildir, ancak.

Sberbank'ta doğum sermayesi için ne gibi bir kredi seçilecek?

Özel ihtiyaç kredileri ayrıştırılmak üzere ayrılmıştır.grubu, ancak tüketici sona ermez. Sadece amaçlarını doğrudan gösteren başka isimler var. Bankaların fonları ihraç etme amacını izlemediği kalan kredilerin de adları var, bu da hükümlerinin koşullarını gösterebilir. Bu kredilerin yardımıyla ev aletleri satın alınır, onarım yapılır, mobilya alımı yapılır, vb. Tüketici müşterileri olarak kabul edilirler ve bu sermayenin pahasına kendileri için ödeme yapmayı umuyorlar.

Annelik sermayesi için kredi almak

Sberbank'ta doğum sermayesi için bir kredi

Ancak, ne derse desin, bu yapılmaz. Genel olarak, doğum sermayesi üç amaçla kullanılabilir: gelecek annenin emekliliğinin birikimli kısmı için, bebeğin eğitimi ve yaşam koşullarının iyileştirilmesi için. Aynı zamanda, gelişme, yeni duvar kağıtlarının yapıştırılması veya ev aletlerinin satın alınması değil, konut gayrimenkulünün ya da yapımının edinilmesi değildir. Tüketici kredilerinin çoğunun bu işlem yapmasının bir gereklilik olmadığı açıktır.

Liste genişletilecek mi?

Sberbank'ta analık sermayesi için bir kredi vediğer bankaların sadece ipotek için sağlandığı söylenebilir. Ancak bir süre önce yasa koyucuların bir liste hazırlaması ve yeni bir araba satın almak için sermaye kullanma fırsatı vermeleri istendi. Fakat şu ana kadar bu teklif tartışmanın aşamasındadır. Bu nedenle, kısmi ödeme veya tam veya daha fazla araba kredisi olanlar için iki veya daha fazla çocuk sahibi değilsiniz. Ayrıca, eğitime para ödeyebildiğiniz için yalnızca bir eğitim kurumuna para transferi yaparken kredileri geri ödeyemezsiniz. Kanunlarda kredi aracıları belirtilmedi.

Ve nihayetinde ne kalacak?

Çok az. Her şeyden önce, bir ipotek alabilirsin, yani, bir kredinin, güvenliğin satın alınan bir dairenin olduğu yerde, ve geri ödenene kadar, rehin edilecek. Buna ek olarak, bankalar sadece gayrimenkul alımına harcanabilecek krediler sunmaktadır. Aradaki fark, rehinenin bir apartman dairesi değil, başka bir mülk olması. Sberbank'ta ve elde edilebilecek diğer bankalarda doğum sermayesi için bu tür bir borçtur.

Annelik sermayesi için Sberbank kredisi

İlk taksit gelince ...

Burada bir tane var. Bir şey, bir daire satın almak için her kredi bir peşinat ödemeden yapamazsınız. Mali kriz gerçekleştikten sonra, hiçbir banka konut maliyetini tam olarak karşılamamaktadır - en iyisi sadece yüzde 90, kalan on alıcı tarafından ödenir. Bugüne kadar sadece annelik için VTB-24 ve Sberbank kredisi sağlayabilir.

Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım

Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım

Related news

 • Kara Sevda 32.Bölüm Fragmanı izle
 • Kremalı Peynir ile Kabak Tarçın Ruloları
 • Sen Anlat Karadeniz Cannese damga vurdu
 • Cinsel gücü arttıran besinler
 • İgdir Gezi Rehberi 2019

 • Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 65

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım


  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 19

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 79

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 66

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 87

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 56

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 35

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 65

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 59

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 19

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 1

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 49

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 4

  Sberbankta analık sermayesi için nasıl kredi alırım 73