Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 2019

Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 2019
18.10.2019

Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 9

Sberbank'tan "Teşekkür" bağlamak nasıl ve buna değer mi?

Sberbank Rusya, finans kurumlarından biridir.yıllarca test edilmiştir. Kararsız ekonomi ve kriz dönemlerinde bile, bu banka, vatandaşların tasarruflarını, değerini ve kazanılmış saygısını kanıtladı. Bu yıllar boyunca, hem bireyler hem de tüzel kişiler için hizmetlerinin bir bölümünü geliştirmeye devam ederek, işbirliği için en elverişli ve rahat koşulları yarattı.

Yani bugün Sberbank tarafından bir ürün daha sunuluyor - bu finansal kurumun mevcut kartının herhangi bir sahibinin bağlayabileceği "Teşekkürler" kampanyası.

Bu program nedir?

Tasarruf Bankası'ndan nasıl bağlanırsınız?"Teşekkür ederim" kampanyası özel olarak geliştirildiKart sahibine para biriktirmek için. Malların mağazalarda satın alınmasından sonra, her bir satın alımın% 0,5'i müşteriye, ek hesap için ikramiye şeklinde iade edilir. Birikim tutucu için algılanamaz bir şekilde gerçekleşir, ancak birkaç ay içinde miktar çok büyük ölçüde olabilir.

Bu programı aktif hale getirmek için yapmanız gerekmez.Sberbank'tan "Teşekkür ederim" e nasıl bağlanırsınız. Servisin tamamen ücretsiz olduğunu ve hem bağımsız olarak hem de bir banka çalışanının yardımıyla aktif hale getirilebileceğini lütfen unutmayın.

"Teşekkür ederim" nasıl bağlanır?

Hizmetin Tasarruf Bankası'ndan etkinleştirilmesiBonusun bir üyesi olmak içinProgram, banka şubesine başvurmak ve ek anlaşma imzalamak zorunda değilsiniz, her şeyi kendiniz yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, self servis cihazlarını - ATM veya terminal - kullanabilir ve "Teşekkür ederiz" servisini seçebilirsiniz. Daha sonra, adım adım talimatları izleyerek, kurallara alıştırın ve SMS kodunu girerek katılımı onaylayın.

"Teşekkür ederim" hizmetini deSberbank ve sistemde "Sberbank Online", müşteri menüsünde "Bonuslarım" bölümünü seçerek. Kendi hesabını "Mobil Bank" ı da yönetmek için kullanılan aynı kart sahiplerinin de bonus programını aktif hale getirmesi zor olmayacaktır. Onlar için "Teşekkürler" metni ve aktif kartın son 4 hanesi ile 900 numaraya bir mesaj göndermek yeterli olacaktır. Ve sonra alınan onay kodunu aynı numaraya gönderin.

Ancak, yukarıdaki yöntemlerBir kişi için zordur ve Sberbank'tan "Teşekkür ederiz" yi nasıl bağlayacağımı anlayamaz, bir finans kurumunun en yakın şubesine başvurmak ve kalifiye bir çalışanla harekete geçmek daha iyidir.

"Teşekkür" Bonus Programı hakkında bilmeniz gerekenler

Sberbank paylaşımına teşekkürlerBirçok müşteri ile sorunlu durumlar varbankacılık işlemleri ve program, "Teşekkür ederim" istisnalar kategorisine dahil edilmez. Ve tüm bunlar, kullanım için önerilerden her kart sahibinin sorumlu olmamasından kaynaklanmaktadır. Örneğin, bazı ikramiye 5 iş günü içerisinde satın alma için verilir bilmiyorum ama alım miktarı 15.000 barajını aşması durumunda, ikramiye birimlerinin tahakkuk (çalışma) 40 gün içinde yapılacaktır.

Ayrıca "Teşekkür ederim" bağlantısını yapmadan önceSberbank, sadece normal bir çıkışta malların gayri nakdi ödemesiyle eşdeğer olan işlemlerin ikramiye olduğunu hatırlamak gerekir. Ve örneğin, para cezalarının geri ödenmesi, eğitim ve diğer hesaplar için ödeme, ikramiye tabi değildir. Ayrıca, aktif program katılımcıları için kendi takdirine bağlı olarak kullanabilecekleri bonus oranları da artar.

"Teşekkür ederim" bonuslarını nasıl ve nerede geçirebilirim?

bağlamak Bonusların avantajı, her zaman güzel olmasıdırAylık bütçeden çekilmeden satın alımlarda para harcamak. Rusya'da 10.000'den fazla olan ortak dükkanlardaki her bonus birimi, tek bir ruble indirimi ile eşittir. Böylece, bir satın alma işlemi yaparken birikmiş puanları değiştirirseniz, mallardaki indirim% 99'a kadar çıkabilir. Yani, örneğin, gerekli şeyin maliyeti 500 ruble ise ve alıcının kartındaki aynı veya daha fazla miktarda ise, o zaman sadece 1 ruble ödemek gerekecektir.

Sberbank'ın “Teşekkürler” bağlantısından önce tüm bu bilgiler müşteriye bildirilmelidir, böylece programın rahat kullanımı öngörülemeyen sorunlu durumları ortaya çıkarmaz.

Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 2019

Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 2019

Related news

 • Başarılı olmanın yolları
 • Pirinçli Ve Dereotlu Ispanak Salatası
 • İzmir’de Anne ve Bebeklere Özel Sinema
 • Patates için tarif Fransızcadır. İdeal akşam yemeği veya şenlikli masa
 • Romanovların hayatının karmaşıklığı. Büyük Prens Dmitry Pavlovich Romanov

 • Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 45

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi


  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 45

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 93

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 29

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 57

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 59

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 29

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 31

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 75

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 68

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 7

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 9

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 40

  Sberbanktan Teşekkür bağlamak nasıl ve buna değer mi 44