Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyorSev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor


Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor 96 13.02.2019, 02:04

Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor

Sev Yeter dizisinde Raman İşita ile Şagun hakkında konuşuyor. Şagun’u İşita nın şımarttığını söylüyor. İşita hayır diyor onunla kavga etmeyeceğim. Zaten o da kavga etmek istiyor. Onunla kavga ederek amacına hizmet etmeyeceğini söylüyor. Raman İşita yı akşam yemeğine götüreceğini söylüyor ve hazırlanmasını istiyor. Appa borcunu ödemek için bankadan kredi çekmeye gidiyor. Görevli kredi çekmesinin zaman alacağını söylüyor. Appa Raman dan bahsediyor. Görevli parayı neden ondan almadığını soruyor. Appa o benim oğlum diyor ve para alamayacağını söylüyor. Adam müdürleriyle konuşacağını söylüyor. Appa teşekkür ederek ayrılıyor.Sev Yeter Ekim Çarşamba Özetidevam diyor.

Görevli kişi Raman’ı arıyor ve Appa nın kredi çekmek istediğini söylüyor. Raman Appa nın davranışlarını hatırlıyor ve pongal şenliklerinde eski gömlek giydiğini düşünüyor. İşita ile konuşması gerektiğini düşünüyor. Raman muhasebe işlerini yapan kişinin ayrılacağını söylüyor. İşita ondan güvenilir birini bulmasını istiyor. Raman aileden birisinin olmasını istiyor. İşita Appa nın yapabileceğini söylüyor. Raman ona maaş vereceklerini söylüyor. İşita hayır diyor yardım için çalışacağını söylüyor. Raman profesyonel iş yapacağı için düzen olması gerektiğini söylüyor ve maaş vereceklerini söylüyor. İşita haklı olduğunu söylüyor.

İşita babası ile konuşuyor ancak APPA büyük bir şirkette çalışmanın risklerinden bahsediyor ve hata yaparsa ilişkilerin bozulmasından korkuyor. Amma Appa dan bilgisayar dersleri almasını istiyor. Amma Raman bizim oğlumuz diyor ve ona yardım etmeleri gerektiğini söylüyor. Yarın için çalışacağı kıyafetleri hazırlayacağını söylüyor. Appa hemen bankayı arıyor ve yeni bir işe başlayacağını kredi için hazırlık yapmalarını istiyor. Ruhi bir yarışmadan bahsediyor ve sabahları benimle birlikte koşacaksınız diye İşita ile konuşuyor. Amma bundan sonra öğlen yemeği yiyemeyeceğiz ama kahvaltıyı birlikte yapacağız diyor ve Appa yı övüyor.

Appa Raman’ın bilmeden kendisine yardım ettiğini düşünüyor ve Raman’ın iyi bir insan olduğunu söylüyor. İşita Raman’a Adi nin akşam psikiyatrist ile buluşmasını hatırlatıyor. Raman, personele Appa’yı tanıtır ve geçmişteki işini ve aile ilişkilerini anlatır. Mihir ona bir buket veriyor. Appa’yı alır ve ona kabinini gösterir. Romi yeni başlayacağı bir iş için doktordan rapor almak için beklerken Sarika yı görüyor. Sarika doktorun yanında asistanlık yapmaktadır. Romi Sarika diyor burda ne yapıyorsun. Sarika ismimi unutmamışsın diyerek dalga geçiyor. Ona acı haberden bahsediyor. Bundan sonra baba olamayacağını söylüyor. İçeri doktor giriyor. Romi doktora hiddetleniyor. Doktor sakinleşmesini ve oturmasını istiyor. 

Doktor kazadan dolayı bazı organlarının zarar gördüğünü bu yüzden çocuk sahibi olamayacağını söylüyor. Romi Sarika ya çocuk olmasın diye verdiği parayı hatırlıyor ve utanıyor. Adi annesinin aldığı spor malzemelerini Ruhi ye gösteriyor. Ruhi çok beğendiğini söylüyor. Şagun yarın seninle gideriz ve sana da alırız diyor. İşita tüm randevularını iptal ederek Ruhi yi alışverişe götürmek için eve geliyor ancak Şagun’un Ruhi yi hazırladığını görüyor. İşita randevularını iptal ettiğini söylüyor. Ruhi birlikte gideceklerini söylüyor. Şagun Ruhi nin elinden tutarak Adi ile birlikte çıkıyor.

Ruhi İşita için üzgün olduğunu ancak gerçek annesinin İşita olduğunu ispatlayacağını içinden geçirirken İşita Şagun’un Adi yi doldurduğunu şimdi de Ruhi yi doldurduğunu düşünerek ağlıyor. İşita yeniden kliniğine gidiyor. Ancak arabaya bindiğinde şok edici bir şey görüyor. İşita nın kimi gördüğünü 89. Bölümde öğreneceğiz.Sev Yeter 88. Bölüm Özetisona erdi.

Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyorSev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor

Related news

 • Patates Graten
 • Erkeklerin En Sevdiği Saç Modelleri
 • Unsuz Pamuk Prenses Kek Videosu
 • Dünyalar Güzeli 5 Tilki Cinsi
 • Hırvatistan: 3 - İspanya: 2 MAÇ SONUCU

 • Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor 49

  Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor


  Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor 53

  Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor 50

  Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor 68

  Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor 75

  Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor 54

  Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor 93

  Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor 97

  Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor 58

  Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor 39

  Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı Şagun Ruhi’yi Kazanmak İstiyor 5