Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsinizShashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz


Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 31 28.01.2019, 00:00

Shashlik'i mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz?

Doğada shish kebabı yemek için genellikleFarklı et çeşitlerini ve her çeşit turşusu kullanın. Aynı zamanda marine etme işlemi çok zaman alır ve domuz etinin veya kuzunun kavrulması fikri çok sıkıcı hale geldi ve sıkıcı oldu. Bu nedenle, bir değişiklik için mersinbalığından shish kebabı hazırlayabilirsiniz. Marinayı uzun süre almaz ve enfes balık çeşitleri menüde çeşitli seçenekler sunar.

mersin balığı şurubuÖzellikler

Balık hazırlığı önemli ölçüde farklıdır.ateşte etin kızartılması. Gerçek şu ki mersin balığı, dünyanın her yerinde lezzet olarak kabul edilen çok hassas bir üründür, bu nedenle tadına çeşitli baharatlar ile müdahale etmeyin. Shish kebabı mersin balığından nasıl pişirileceğini anlatan tüm tariflerde, sadece baharat kullanımını azaltmak değil aynı zamanda ısıl işlem zamanını da öneriyoruz. Aynı zamanda mutfak sanatının çeşitli incelikleri kullanılıyor ve bu da yemeğin lezzetini tüm ihtişamıyla keşfetmeyi mümkün kılmaktadır.

Malzemeler

Hazırlanmak için gerekli olacaktır:

 • Mersin balığı filetosu - 1 kg;
 • limon - 1 parça;
 • biber tadı;
 • Tuzun tadına;
 • soğan - 2 adet.

Balık hazırlama ve turşuların özellikleri

Bu aşama en sorumludur. Gerçek şu ki mersin balığı eti dalgalı lifler görünümündedir. Bu nedenle, yapı tahrip etmeden, bir şiş sinirli edilebilecek bir dilme küçük parçaları oluşturmak üzere gerektiğinde. Bu mersin balığı gelen şiş kebap için turşusu ölçüde lifleri yumuşatmak ve kavurma işlemi çok zordur yapabilirsiniz akılda tutulmalıdır. Bunu önlemek için, birçok aşçılar marine kolay olacak ve ürünün yapısını zarar vermez çünkü bu tarifi kerede daha iyi keser üretmek rağmen, tek parça balık sosu korumak için önerilir.shashlik'i mersin bıldırcından nasıl pişiririm

şarap turşusu

Dilimlenmiş filetoları bir kutuya kesinve yerleşmek onlara on dakika verin. Mebeşinden kebap salamak taze değildi, biraz tuz ve biber katmak için. Üstte, soğanları, limon suyu ile dökülen yüzüklerle dilime koyun. Bu formda, balık yaklaşık on dakika boyunca marine edilir, balık için biraz biberiye veya baharat ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, az miktarda baharatla mersinbalığından hazırlanmış kebap pişirmeniz daha iyi.

kavurma

Balıklar marine edildikten sonra temizŞiş olarak görev yapacak tahta çubuklar koymak. Kızartmak için yakmaktan çıkmış ve beyaz küller ile kaplanmaya başlamış kömürlerde gereklidir. Sürecin kendisinin fazla zaman almaması gerektiği unutulmamalıdır. Eti kavururken olduğu gibi bir kabuk satın almadan önce bir yemek hazırlamak gerekli değildir. Balıkları sulu yapmak ve hoş bir tat almak için her iki tarafta sadece beş dakika kızartmak yeterlidir. Bazıları bu mersin balığı shashlik ıslanmasına inanıyoruz, ama aslında nedeniyle daha önce yazılan bir sıcaklığa durumuna gelir ve kuru ve tatsız dönecek eti kızartma sırasında uzamış.mersin kebabı mersin balığı için turşusu

besleme

Tabloya bu tabak doğrudan şiş üzerinde servis edilir. Servis yaparken kremalı sos ve yeşillikleri kullanabilirsiniz. Bu şiş kebap için açık beyaz şarap veya kuru pembe vermut iyi bir seçimdir. Bir garnitür olarak genellikle bir yangın sebzelerinde veya haşlanmış pirinçte kızartılır.

Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsinizShashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz

Related news

 • Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler
 • Ümraniyespor Fenerbahçe maçı saat kaçta Ümraniyespor Fenerbahçe (FB) maçı hangi kanalda canlı yayınlanacak
 • PUF PUF BATTANİYE YAPIMI
 • 9 Soruda Mısırdaki 529 İdam Kararı
 • Caydırma ölümlü bir günahtır

 • Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 71

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz


  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 58

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 12

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 45

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 82

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 95

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 79

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 85

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 32

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 25

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 78

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 9

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 35

  Shashliki mersin bıldırcından nasıl pişirirsiniz 62