Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 2019

Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 2019
26.08.2019

Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 75

Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma

Shelton Benjamin Amerikalı bir güreşçi.WWE federasyonunda kaldığı süre boyunca en büyük popülaritesi aldı. Ünlü sporcunun çok ilginç kariyer tarihi. Bu kesintisiz mücadelesinin, iniş çıkışlarının yoludur. Peki, Benjamin Shelton kim? Yazıda bu sorunun cevabını bulacaksınız.

Shelton Benjamin

Güreşe giriş

Benjamin Shelton şehirde doğdu1975 yılında Oringburg (ABD). Üniversitede çocuk üniversite güreş ve atletizm ile aktif olarak çalıştı. Bu iki spor için Shelton birkaç şampiyonluk kazandı. Güreş genç adam ortaokulun ikinci yılına girmeye başladı. Benjamin iki kez öğrenciler arasındaki yarışmalarda ağır başlık kazandı. Daha sonra atlet Lassenian Community College'a (Susanville, California) girdi. Gelecekte güreşçi de kendini gösterdi. 100 metre yarışında atletizm mücadelesinde atletizm atletizm dalında NJCAA şampiyonu oldu.

Üniversiteden sonra, Benjamin Shelton kayıt oldu.Minnesota Üniversitesi. Atletik değerleri sayesinde genç adam bir güreş bursu aldı. Çalışmalarını tamamladıktan sonra, Shelton alma materyasında yardımcı antrenör olarak çalışmaya devam etti. Çok az şey biliyordu, ama o zaman Benjamin, Ohio Valley Wrestling'de (bir güreş şirketi) takım arkadaşı olacak olan Brock Lesnar'la çalışıyordu. O zaman, bu makalenin kahramanı, bir sonraki Olimpiyat Oyunları için seçimin geçişini düşündü. Ama sonra dövüşü profesyonelce yapmaya karar verdim.

 benjamin shelton

WWF ile sözleşme

2000 yılında Shelton Benjamin bir teklif aldıDünya Güreş Federasyonu'ndan. Tereddüt etmeden genç bir adam, WWV ile bir sözleşme imzaladı ve onu OVW'ye yolladı. Shelton kendi takımını kurdu. Benjamin'in partneri onun üniversite arkadaşı Brock Lesnar'dı. Uzun bir süre birlikte oynadılar ve üç kez (Şubat, Temmuz ve Ekim 2001'de) güneydeki OWV takımları arasında şampiyonluk unvanını korudular. Bundan sonra, Lesnar savaşçıların ana takımına gitti ve Shelton Redd Begnaud ile birlikte çalıştı. 2002'de güneydeki en güçlü takımın ünvanını kazandılar.

WWE

2003 yılının Ocak ayında Shelton BenjaminWWD spor ve eğlence programı SmackDown üretti. Güreşçi Charlie Haas ile birlikte sahne aldı. Olimpiyat şampiyonu Kurt Engle akıl hocası oldu. Ortaya çıkan ittifak Takım Açısı olarak adlandırıldı. 2 Ocak 2003'te, Chris Benoit ve Edge'e karşı ilk maçları gerçekleşti. Arsaya göre Shelton iyileşme rolünü oynadı (negatif karakter). Takım açısı, ilk savaştan sadece bir ay sonra şampiyonun ünvanını kazanabildi. Ama sonra tekrar rakiplerine kaybetti.

Haziran 2003'te Haas ve Benjamin katıldıEng ile yüzleşme ve ekibi bıraktı. Şimdi ikilisi Dünyanın "ler Greatest Tag Team çağırdı. 3 Temmuz, bunlar kemeri kazanmak başardık. Böylece, Charlie ve Shelton ikinci kez takım şampiyon unvanını ele olduğunu. Eylül ayında, yine rakiplerini mağlup oldu. Benjamin sırasında yaralanan Bunun nedeni maç diz. asker sadece bir ay içinde ve Haas gösterisi "Wrestlemania XX» konuştu de iyileşti.

kim Benjamin Shelton

2004'ten 2007'ye kadar BenjaminKıtalararası Şampiyonu. Başlığı üç kez kazandı. Mart 2004'te, Shelton WWE Taslakına katılmak için Raw programına davet edildi. Burada en güçlü savaşçıları olan düellolarda, güreşçi çok iyi bir seviyede gerçekleşti.

Maçlardan birinde (Heat TV programının bir parçası olarak)Benjamin kolunu kırdı ve bir süre dışarı çıktı. Sporcu, sadece 2004 yılının sonbaharında yüzüğe geri döndü. Shelton en ünlü güreşçiler arasında en güçlü savaşçı oldu. Ama bazen yenilgiler vardı. Örneğin, Benjamin on Raw'ın ilk maçında Carlito'ya karşı savaşırken. 2006'nın sonlarında, bu yazının kahramanı, eski eşi Charlie Haas ile birlikte, Süper Çılgın'ın zaferini kutladı. Kısa bir süre sonra Dünyanın En İyi Etiket Ekibi ekibinin resmi olarak bir araya gelmesi oldu.

Yeni görüntü

2007'de Shelton Benjamin,görüntü kavgası. Güreşçi Altın Standard takma adını aldı, değerli metallerin rengine ait kostümler giymeye başladı ve bir sarışınla yeniden boyanmıştı. Oldukça başarılı bir performans sergiledi ve ABD'nin şampiyonu oldu. Benjamin bu başlığı defalarca savundu. Ama Mart 2009'da hala kemerini düşmana kaybetti. Ardından Shelton'un kazandığı ve ardından kaybettiği bir dizi maç izledi. Nisan 2019'da WWE, güreşçiyi sözleşmeden salıverdi.

kim Benjamin Shelton

Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 2019

Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 2019

Related news

 • Ayyıldız gecelik modelleri
 • Tanrı benimle ilgileniyor, yoksa uçağa uçabilir miyim
 • Roco transferinin perde arkası aralandı
 • Kirpikli Altıgen Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Kadınbudu Köfte Nasıl Yapılır Videosu

 • Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 98

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma


  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 83

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 47

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 61

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 76

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 96

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 64

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 47

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 36

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 41

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 96

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 52

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 90

  Shelton Benjamin - güreşçi altın standart takma 19