19.06.2019

Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım 39

Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım

Sheremetyevo, Moskova bölgesinin en ünlü havalimanıdır. Rusya'da yolcu trafiği açısından en büyük ve Avrupa'nın en büyük yirmi hava geçidinin başka biridir.

Zamandan tasarruf etmek için havaalanı planını keşfetmek

Şimdi Sheremetyevo havaalanı planını değerlendireceğiz,Bu da terminallerin gösterimini anlamamıza yardımcı olacaktır. Bunlardan birkaçı var. A, B, C, D, E, F harfleriyle gösterilirler. Çeşitli kargolar için "Sheremetyevo-Cargo" adı altında özel bir kompleks vardır. Halen, terminaller B ve C, yeni bir terminal binasının yapımı nedeniyle çalışmıyor.

Sheremetyevo havaalanı

Sheremetyevo havaalanı planında terminal A,hangi iş havacılık yolcuları hizmet vermektedir. konuma göre, Sheremetyevo kuzey-doğu kısmındadır ve Terminal C. Terminali B doğusuna yani havaalanının kuzey kesiminde, C yakındı. Terminalde Aeroflot'un uçaklarına hizmet eden sekiz koltuk var. Sadece uçak iş havacılık, kargo uçuşlar için beş doğu kesimi yerleri hizmet veren batı sektöründe 22 sandalyeye sahip. Haziran-Ağustos 2014'te terminal, daha bütçesel bir havayolu olan Dobrolet'in yolcularına hizmet etti. Eylül 2014'te, yeni bir bina inşaatı nedeniyle kapatmak zorunda kaldı.Sheremetyevo havaalanı

Terminal C, terminal B'nin yanında, inkuzey kısmı. Genellikle charter uçuşları burada servis edilir. Pasaport kontrolü, tüm bagajların otomatik muayene ve sıralanması için otuz altı kabin yanı sıra yolcuların kayıtlı olduğu 30 adetlik raflar bulunmaktadır. Nisan 2019'de Terminal C, yeni terminal B'ye entegre edilmesi için bir süre kapatmaya karar verdi.

Yeni terminaller

Sheremetyevo havaalanı planında bir terminal varD, güney kesiminde. E ve F terminalleri de var. 2012'den bu yana terminal Sheremetyevo'nun uluslararası havalimanı olarak kabul ediliyor. İlk uçuş Kasım 2009'da Soçi şehrinde yapıldı. 2019 yılında Terminal E faaliyete geçti, Aeroflot ortakları ve Aeroflot'un başka yönleri için uçuş yaptı.

Sheremetyevo Havaalanı

Aynı güney terminali F. Bu istasyon meydanına, otel, yatılı köprüler ve diğer endüstriyel binalar ile havalimanı terminali vardır olduğunu.

Havaalanı Kargo Kompleksi

Bu karmaşık süreçleri işler ve kabul eder,İhracı gerçekleştirir, hava posta trafiği hakkında bilgi sağlar. Sheremetyevo Havalimanı'nın temel planını inceledik. Terminallere bölünme, istasyon binasında uygun yönelimi sağladı. Umarım, kullanım kolaylığı, yolcuların kaliteli hizmeti hiç kimseyi kayıtsız bırakmaz. Bugün, herkes Sheremetyevo havaalanına gelebilir, bilet satın alabilir ve istedikleri yere gidebilir.Related news

 • Beyaz Çikolatalı Mozaik Pasta
 • Sütlü Kabak Kızartması Videosu
 • Bahislerde handikap nedir Görünüm ve türlerin tarihçesi
 • Gülşenden Tarkan ve Edis rekabeti
 • Yazın en rahat pantolon modası

 • Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım 71

  Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım


  Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım 47

  Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım 51

  Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım 68

  Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım 31

  Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım 24

  Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım 72

  Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım 44

  Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım 92

  Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım 55

  Sheremetyevo havaalanı planının incelenmesi - yolcular için yardım 86