Sibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemelerSibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler


Sibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler 57 12.02.2019, 19:37

"Sibirya incisi", dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler

Novosibirsk, Sibirya'nın en güneydeki metropolidir. Yerel sakinlerin yanı sıra, her yıl çok sayıda turist gelir. Kent, çeşitli sanatoryumların ve turistik merkezlerin büyümesine ve geliştirilmesine katkıda bulunan bakir bir tayga ile çevrilidir. Her biri size mükemmel dinlenme ve sağlığın geri kazandırılması için benzersiz koşullar sunar. Bugün, Sibirya İncisi dikkatimizin merkezinde. Dinlenme merkezi (Novosibirsk) çam iğnelerinin kokusu ve temiz hava, misafirperver yönetim, rahat odalar.Sibirya inci rekreasyon merkezi novosibirsk

Nerede

Başlıktan hangi kısımda net olduğu bellimuazzam Rusya bulunabilir. "Sibirya İnci" (eğlence merkezi, Novosibirsk), Ob Deniz kıyısında yer almaktadır. Çevresinde görkemli bir çam ormanı bulunur, bu da yalnızca popülaritesini artırır. 2014 yılında Kirza köyü yakınlarında açıldı. Novosibirsk'ten Ordynsky karayolu boyunca 130 km yol kat etmeye değer. Şehrin bir ofisi, adresi: st. Durağan ev 60/2. Müdür mutlulukla size en kısa sürede ona nasıl ulaşacağınızı açıklayacaktır.Novosibirsk Sibirya inci rekreasyon merkezi

altyapı

Sibirya İncisi konuklarına ne öneriyor? Rekreasyon merkezi (Novosibirsk) sadece şaşırtıcı derecede güzel bir yer değil, aynı zamanda mükemmel bir hizmettir. Ob Deniz'in ve çam ormanının yakınlığını sağlayan benzersiz bir mikrolim sizi bekliyor. Kesinlikle tekrar tekrar defalarca gelmek isteyeceğinizden emin olun. Orman yolları ve gürültülü otoyolların yokluğu, konforlu plaj - tüm bunlar mükemmel bir tatil için benzersiz koşullar yaratıyor.

Birazcık doğal güzelliklerin tarifiyle taşındık. Rekreasyon koşullarının Novosibirsk'in rekreasyon merkezi olan "Sibirya İncisi" ni size sunduğuna geri dönelim. Bölgede kulübe tipi modern binalar var. Her biri turistler için konforlu çift kişilik odalar sunmaktadır. Buna ek olarak, kafe-yemek odası, ziyafet salonu, spor ve çocuk oyun alanı, gazebos ve küvet ile lüks bir plaj bulacaksınız.Sibirya inci rekreasyon merkezi novosibirsk incelemeler фламп

Herkes için dinlen

Her kamp yeri belli bir amaç için tasarlanmıştır.tatilcilerin kategorisi. Bu bağlamda, "Sibirya İncisi" evrenseldir. Fotoğrafı rahat ve iyi bakımlı bir köşe gösterdiği Novosibirsk'deki dinlenme merkezi, her yaştan çocuklu aile tatilleri ve eğlenceler için idealdir. İncelemelere bakarsak, temel kişisel dinlenme ve şirket grubu için idealdir. Burada tatilleri ve kutlamaları mükemmel bir şekilde kutlayabilir, tatil yapabilir veya sadece bir günlüğünüzde rahatlayabilirsiniz.

Konuk Konaklama

Reklamcılık bilgisi sağlamayacağız,seyahat acentelerinin resmi web sitelerinde yaygın olarak bulunmaktadır. "Sibirya İncisi" nin gerçekten ne olduğunu öğrenmek istiyoruz (eğlence merkezi, Novosibirsk). Geribildirim, bizzat konuşmak için çok daha yararlı bilgiler verecektir. Böylece, kamp sürekli çalışıyor. Ve kışın dolaşan kişi geri kalanı çok memnun etti.

Turist olmayan tek bir cevap yoktur.Konaklama koşullarını beğendim. Tüm odalar plastik pencereler ve cibinlikler, ısıtma radyatörleri ile donatılmış çok modern. Bütün yıl boyunca kullanılıyorlar. Her katta sıcak ve soğuk su ile soğutucular vardır.Novosibirsk fotoğraf Sibirya inci eğlence merkezi

Odalar ve fiyatlar

Seçeneğine göre seçim yapabilirsinizbütçeleri. Bir kez daha, her odanın çok rahat ve temiz olduğunu vurguluyoruz, bu yüzden tatilinizin günlük şartlarda bozulmasından endişelenmeyin. "Ekonomi" kategorisi, bir çift kişilik yatak ve bir plazma TV ile donatılmış 15 metrekarelik küçük bir odadır. Odada banyo ve duş vardır. Her gün iki takım havlu temin edilmektedir. Kira günlük 2500 ruble.

Açık alandan hoşlanıyorsanız, özellikle sizin içinBir seçenek "büyük ekonomi" var. Bu odanın alanı 20 metrekaredir ve ek olarak bir veranda vardır. Bununla birlikte, çoğu zaman turist seçimi standart numaraya dönüşür. Onun maliyeti 3500 ruble, ve bu bir gün değil taban üzerinde geçirecek olanlar için mükemmel bir seçenek. Her şeyi yerleştirebileceğiniz konforlu bir giriş holü ve gardırop vardır. İlave koltuk ayarlanması mümkündür.

Lüks odalar burada olabilecek en iyilersize teklif. İki tam odadan ve gardıroplu bir giriş salonundan oluşmaktadır. Kanepe ve koltukların bulunduğu bir oturma odası, bir yatak odası ve terasa açılan iki girişi olan bir verandadır.Sibirya inci eğlence merkezi Novosibirsk fotoğrafları

Gıda maliyeti

Bu hizmet konaklama birimine dahil değildir. Yanınızda yiyecek getirebilir ya da yerel yemek salonuna gidebilirsiniz. Gıda maliyeti - bir yetişkin için günde 1100 ruble. En fazla 12 yaşında bir çocuk% 50 indirim hakkına sahiptir. Koşuşturmadan tamamen rahatlamak isterseniz, bu servisi kullandığınızdan emin olun. Hizmetiniz "Sibirya İncisi" tarafından kesinlikle şaşıracaksınız. Makalede yer alacağımız rekreasyon merkezi (Novosibirsk), mükemmel mutfağıyla ünlüdür. Kurumun yemek odası statüsüne sahip olmasına rağmen, bazı restoranlara oranlar verebilirdi. Menü çok çeşitli, yemekler lezzetli ve kaliteli. Çocuklar bile porsiyonlarını yedikleri ve bir katkı maddesi talep ettikleri için mutludurlar.

Turistler tatil hakkında

"Sibirya İncisi" gibi turistleri midinlenme, Novosibirsk)? Flamph incelemeleri Ruslar tarafından uzun zamandır bilinmektedir, Rusya'daki en iyi yerleri ziyaret etme raporları bu sitede yayınlanmaktadır. Eski turistlerin güvenilir geri bildirimlerini burada bulabilirsiniz. Bunun temiz, yeni ve kalabalık olmayan büyük bir üs olduğunu söylüyorlar. Odalar yepyeni ve çok ışıl ışıl, ilk konuk sizmişsiniz.

Alan küçük ama dinlenme için her şey varbu gereklidir. Ve daha da önemlisi, çitle çevrilmiş, yani çocuğun üssü terk edeceğinden endişelenmenize gerek yok demektir. Masa tenisinin yanı sıra barbekü olanakları, karaoke ve bilardo içeren bir sauna ve çardaklar bulunmaktadır. Çocuklar için oyun odası, kaydıraklar ve kum havuzu vardır.

Adreste ayrı şükran sözcüklerirekreasyon merkezinin yönetimi. Çok misafirperver ve dost canlısı insanlar burada çalışıyor. Vardığınızda, hemen yönetici ile tanışır, ana nesneleri gösterir ve odaya açılır. Yaz aylarında büyük bir avantaj güzel havuzdur. Bütün turistler buraya tekrar gelmek için büyük bir mutluluk olacağını belirtiyorlar.

Sibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemelerSibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler

Related news

 • Güveç temizlemenin yolları
 • Stresli Bir İşte Çalışanlara Rahatlama Tüyoları
 • Bir plantain nasıl hasat edilir Bitkilerin kullanımında faydalı özellikler ve kontrendikasyonlar

 • Sibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler 19

  Sibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler


  Sibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler 14

  Sibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler 47

  Sibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler 84

  Sibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler 100

  Sibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler 72

  Sibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler 45

  Sibirya incisi, dinlenme merkezi (Novosibirsk): incelemeler 42