Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 2019

Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 2019

Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 58 04.02.2019, 11:37

Simge stili: "siyah panter" Naomi Campbell

Naomi Campbell, koyu tenli bir model kazandı1990'larda dünya şöhreti. Birçok kız için, hala bir güzellik ve uyum standardıdır. En üst modelin nerede doğduğunu ve nerede çalıştığını bilmek ister misiniz? Makale hakkında ayrıntılı bilgiler içerir.Naomi Campbell

Naomi Campbell'in Biyografisi

Gelecek podyum yıldızı 22 Mayıs'ta doğdu1970 Londra'da. Annesi Valerie Campbell, Afro-Jamaikalı kökenleri vardı. Balerin olarak çalıştı. Peder Naomi hiç görmedi. Sadece 18 yaşındaki annesini doğumdan 2 ay sonra attığı biliniyor.

Hemşire kızın eğitimine baktı. Annesi sürekli Avrupa'yı gezdi. Yakında Naomi bir üvey babası vardı. Engelsiz çocuk yeni papayı kabul etmek istemedi.

On yaşındayken, kahramanımız bale okuluna gitti. Bu kurumun sonunda, Londra'da aktörün fakültesine bir koleje girdi.Göster Naomi Campbell

Kariyer Modeli

Naomi Campbell'in arkadaşları ve akrabaları, annesinin çalışmasına devam edeceğinden emindi. Ama kız dansçının kariyeri hakkında hayal kurmadı. En önemlisi podyuma çekildi.

İnce bir figür ve egzotik güzelliği sayesindeNaomi modelleme işine girip oradaki nişini alabildi. Tüm dünyaya, esmer tenli genç hanımların aynı zamanda bir stil ve çekicilik modeli olabileceğini kanıtladı.

Campbell 15 yaşındayken Ford model ajansı çalışanları tarafından fark edildi. Yakında kız bir portföyü vardı. Ve bu alandaki ilk çalışmalarından biri de Elle dergisinin kapağında çekim yapmaktı.

Naomi şovlarda giderek arttı.prestijli moda evleri tarafından düzenlenmiştir. Şu anda kız nihayet ABD'ye taşındı. Kısa bir süre içinde parlak bir kariyere sahip olmayı başardı ve Claudia Schiffer ve Cindy Crawford gibi süper modellerle eşit durmayı başardı. 1990'larda, bu güzellikleri sürekli olarak dergilerin kapaklarında parladı.

Naomi hakkında yazılan makalelerde "kara panter", "Bayan Çikolata" ve "Gecenin Kraliçesi" olarak adlandırıldı. Siyah manken, basının ilgisini çekti.

Campbell özel diyetlere hiç oturmamışve spor salonunda yapılan egzersizlerle tükenmiş değildi. Ama kötü alışkanlıklardan kurtulmak zordu. Çekimler arasında en üstteki model içti ve alkollü içkiler tüketildi.

Kahramanımız asla utangaç bir kadın değildi. Muhteşem fotoğrafını gösteren samimi fotoğraf çekimlerine katıldı. Üst model, göğsünü elleriyle göğsünden geçirerek podyumda yürüyebiliyordu.

Film kariyeri

Bir noktada, Naomi modelin farkına vardı.iş kendini gerçekleştirebileceği tek alan değildir. "Siyah Panter" müzik videolarında görünmeye başladı. Önerilen yönetmen Herb Ritts ile işbirliği yapan ilk kişilerden biri. Michael Jackson için Dolaptaki klibi yaratmaya çalıştı. Campbell teklifini zevkle kabul etti.

Diğer üst modellerle birlikte Naomi, şok edici George Michael tarafından düzenlenen Özgürlük şovuna katıldı.

Bizim kahramanımız kendini ve denemeyi başardı.ciddi bir film. Uzun metrajlı filmlerinde 31 rolü var. Sette siyah modellerin meslektaşları Doopi Goldberg, John Malkovich, Antonio Banderas ve diğerleriydi. Film eleştirmenleri Campbell'i aktris olarak almadı. Onlar için her zaman podyumda yürürken sessiz bir model olarak kaldı. Ancak, tutumlarına rağmen, "kara panter" katılımı ile filmleri benzeri görülmemiş gişe ücretleri getirdi.Naomi Campbell ile parlat

Naomi Campbell ile "Parlaklık" Projesi

2012 yılında, Amerikan televizyon kanallarından biriyeni bir reality show The Face'in yayınlandığını duyurdu. Ruslar bunu Naomi Campbell ile bir "Gloss" projesi olarak tanıyorlar. Programın ana amacı, parlak bir modelleme kariyeri inşa edebilen kızlar için bir arayış. Birçok ünlü ve tanınmış mankenler, sunucunun rolünü üstlendi. Ancak, organizatörler "kara panter" i seçti.

Naomi Campbell ile "Parlaklık" Kasım ayında yayınlandı2012 ve hemen büyük bir derece kazandı. Supermodel sadece uzun zamandır süren güzellikler için değil, aynı zamanda seyircilerin yaşam modellerini de izlediler. Sonunda, çok gösterişli bir gösteri olduğu ortaya çıktı. Naomi Campbell tek misafir yıldız değildi. Dünya siyah modeli olan Tyra Banks ile tanınıyor. Kızlar birbirlerini çimdiklememek için bir fırsatı kaçırmadılar.Naomi Campbell tarafından göster

Kişisel hayat

Egzotik güzellik ve yemyeşil öfke "siyahPanterler "hep erkekleri çekti. Ergenlik döneminde bile, erkekler onu kurmaya başladı. Basının anlattığı Naomi'nin ilk erkek arkadaşı, dansçı Joaquin Cortes'di. Tutku - onu bağlayan ve koyu tenli bir süper model. Çift ciddi ilişkiler hakkında düşünmedi. Ve yakında ayrıldılar.

Campbell farklı zamanlarda Formula 1 yöneticisi Flavio Breetore, U2 bas gitaristi Adam Clayton, aktör Robert De Niro ve boxer Mike Tyson ile tanıştı.

2008'de basın şiddet içeren bir romandan bahsetmeye başladı"Kara Panter" ve Rus milyarder Vladislav Doronin. Bu bilgi ortak resimler ve süpermodelin kendisini tanımasıyla doğrulandı. Naomi Campbell ve Vladislav Doronin sık sık pahalı restoranlar, müzeler ve gece kulüplerini ziyaret ettikleri Moskova'ya uçtular. Sevgili bir adam uğruna, Afro-Jamaikalı kökleri olan üst model Ortodoksiyi kabul etmeye hazırdı. Her şey düğüne gitti. Fakat 2013 baharında çift resmen ayrıldı.

Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 2019

Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 2019

Related news

 • Papillomavirüs enfeksiyonu: temel bilgiler
 • CHP’nin Adalar adayı belli oldu: Gazeteci Erdem Gül
 • Odnoklassnikide insanlar bulmak için: arama sırları
 • Buzdolabına koyabileceğiniz 12 şaşırtıcı şey
 • TEGV’de Yaz Etkinlikleri 17 Haziran’da Başlıyor
 • Merakla beklenen Football Manager 2019 satışa çıktı

 • Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 66

  Simge stili: siyah panter Naomi Campbell


  Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 81

  Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 88

  Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 89

  Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 43

  Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 85

  Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 90

  Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 11

  Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 12

  Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 3

  Simge stili: siyah panter Naomi Campbell 94