Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 2019

Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 2019

Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 96 09.02.2019, 07:06

"Sinulox" (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri

İlaç "Sinulox" (kediler için) biri olarak kabul edilirVeteriner hekimlikte kullanılan en popüler antibiyotiklerin İlaç, patojenik mikropların çoğunu etkileyen, oldukça geniş bir aktivite spektrumuna sahiptir.sinulox fiyatıAjan penisilin grubuna girer. Amoksisilin, tıbbın aktif maddelerinden biridir. Klavulanik asit, bakterilerin duyarlılığını artırmaya yardımcı olur. İlacın bileşimi ayrıca lezzet katkı maddeleri içerir. Vücuda nüfuz ettikten sonra, aktif bileşenler dokulara ve sıvılara hızlı bir şekilde dağıtılır ve uzun bir süre içinde depolanır. İlaç "Sinulox" (kediler için) tabletli veya askıda formda üretilmektedir.

tanıklık

İlaç bakteriyel lezyonlar için reçete edilirderi, solunum sistemi, genito-üriner sistemde inflamatuar süreçler. Aracı "Sinulox" talimatı, apse, diş eti iltihabı, stomatit, enterit için önerir. Endikasyonları solunum yolu enfeksiyonlarını içerir.sinulox talimatı

Dozaj rejimi

Hazırlık hayvana oral veya karışık olarak verilir.yemekle. Doz hesaplaması hayvanın ağırlığına göre yapılır. Yani kilogram başına kilo 12.5 mg ilaç reçete edilir. Patoloji seyrinin ciddiyetini dikkate alarak, terapötik kursun süresi de belirlenir. Genellikle tedavi 5-7 gün sürer. İlaç hayvana günde iki kez verilir. Şiddetli hastalık durumunda (örneğin, solunum sistemi etkilenirse), "Sinulox" ilacı (kediler için) miktarı artırılabilir. Bu durumda, doz 25 mg / kg olacaktır. Bir veterinerin tavsiyesi üzerine, uygulamalar arasındaki aralıkları da kısaltabilirsiniz. Kronik ve tedavisi zor bir durumla, tedavi süresi bir aya kadar artabilir. Askıya alınmış bir formda, ilaç deri altından veya kas içinden verilir. Enjeksiyondan hemen önce ilaçlı flakon iyice çalkalanır. Açıldıktan sonra ilacın bir aydan daha uzun süre depolanmasına izin verilir.

Yan etkisi. Kontrendikasyonlar

İlaç aşırı duyarlılık için reçete değildir. Sinulox (kediler için) hayvanda alerjik bir reaksiyona neden olabilir.kediler için sinuloksBu istenmeyen etki ne zaman ortaya çıkıyorbileşenlere aşırı duyarlılık varlığı. Bununla birlikte, ilacın uygulanması gösterildiğinden, veteriner reçetelerinin gözlemlenmesi halinde, ilaç tatminkar bir şekilde tolere edilir ve istenmeyen reaksiyonlara neden olmaz. Eğer durum kötüleşirse veya tedavinin etkisi yoksa, doktora başvurmalısınız.

Ek bilgi

Fiyatı 200 ruble olan Tablet "Sinulox",yuvarlak bir şekil ve pembe bir renk var. Bir tarafta, diğer tarafta, bölünmüş bir karık vardır - ilacın adı nakavt edilir. İlaç küçük kemirgenler (hamster, kobay fareler, fareler) ve tavşanlar için tasarlanmamıştır. İlaçları çocuklardan uzak, serin bir yerde saklayın. Ürünü kullanmadan önce bir veterineri ziyaret etmelisiniz.

Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 2019

Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 2019

Related news

 • Türk Komedyenleri Yaptıkları Şakalardan Tanıyabilecek misin
 • Yağlı Saçlar İçin Ne Yapmalı
 • Ayu-Dag: efsane. Kırımda Ayı Dağı
 • Uzun Saçların Bakımı Nasıl Yapılır
 • Tığ İşi Üzümlü Üçgen Şal Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 35

  Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri


  Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 16

  Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 47

  Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 39

  Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 55

  Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 63

  Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 60

  Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 38

  Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 36

  Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 75

  Sinulox (kediler için) ilacı. Uygulama özellikleri 32