Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 2019

Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 2019
14.05.2019

Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 74

Skype'ta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl?

"Skype",hayat daha basit ve daha elverişlidir. Bu sayede, tüm dünyada ve ücretsiz olarak çağrı yapmak mümkündür. Bir internet bağlantınızın olması yeterlidir. Bu makalede, Skype'ta hikayenin nasıl silineceği anlatılmaktadır. Belki de diğer bilgisayar kullanıcılarının mesajlarınızı okumasını istemiyorsunuz veya başka bir sebep var. Hızlı ve gereksiz çaba sarf etmeden yapılabilir. İlk olarak, Skype'ın geçmişi için ayarların nerede olduğunu bulmanız gerekir. Ancak onlara ulaşarak, kaldırılmasına erişebiliriz.

Skype geçmişini nereden bulabilirim?

skype tarihi nasıl temizlenirİlk önce nerede olduğunu bulmaya ihtiyacın varSkype'daki mesajların geçmişi. Bulmak için üst paneldeki "Araçlar" bölümünü seçmeniz gerekir. Üzerine tıklayarak "Ayarlar" ı seçmeniz gerekiyor. Ayrıca, zamandan kazanmak için kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz. "Skype "'ın birçoğu var. Bu durumda, "Ctrl" + "," kombinasyonuna basmanız yeterlidir. Sonuç manuel olarak girilmiş gibi aynı olur.

Böylece, sizden önce "Skype" ayarlar menüsü. Burada farklı işlevleri değiştirebilirsiniz. Ancak, Skype'ta hikayeyi nasıl silmek istiyoruz, bu nedenle "Güvenlik" bölümünü seçiyoruz. Burada, standart ayarlarla ilgili bilgileri görebilir, bunları değiştirebilirsiniz. Orada da dahil olmak üzere, Skype'daki mesajların geçmişini silebilirsiniz.

Güvenlik Ayarları

Güvenlik ayarlarında şunları yapabilirsiniz:çeşitli işlevler kümesi. Diyelim ki aranmak istediğiniz kişileri belirleyebilirsiniz - tüm Skype kullanıcıları veya yalnızca kişilerinize kabul ettiyseniz. Kime kime video veya sohbet otomatik olarak alacağınızı belirleyebilirsiniz. Ayrıca hikayenize ne olduğunu görün. "Skype" da, her hafta, ayın tarihinin kaldırılması sizin kararınıza bağlı olabilir. Ve siz bunu hiç silemezsiniz. Ayrıca, Skype'ın mesajlarınızın geçmişini hiç kaydetmediğinden emin olabilirsiniz. İkinci güvenlik sekmesinde, engellenen tüm kullanıcıların (mesaj almak istemediğinizlerin) bir listesini görebilirsiniz. Ayrıca, bu bölümde, ihtiyacınız olursa, kişilerinizi kişilerinizden engelleyebilirsiniz.skype tek bir kişi ile nasıl bir hikaye temizlemek için

Skype geçmişini nasıl temizleyebilirim?

Bunu yapmak için, bu eylemleri gerçekleştirmeniz gerekir;Yukarıda bahsedilenler. Yani "Araçlar" a gidin, daha sonra "Ayarlar" bölümünde "Güvenlik" seçeneğini belirleyerek hikayeye başlayın. Orada temizleyebilirsiniz. Geçmişi temizlemek için düğmeyi tıklamadan önce silmek istediğiniz süreye karar vermeniz gerekir. Bu soruyu saptadıktan sonra, "Geçmişi temizle" düğmesine güvenle basabilirsiniz. Bazen zaman alabilir, çünkü "Skype" oldukça fazla mesaj olabilir ve hepsini silmek birkaç dakika sürebilir. Ancak tüm hikayeyi silmeden önce düşünmek birkaç kez değerlidir. Belki de muhafaza edilmesi gereken bilgi var. Dolayısıyla, gelecekte ihtiyacınız olabilecek herhangi bir veri yoksa hatırlamaya değer. Skype'da geçmişi nasıl temizleyeceğinizi önceden öğrendiğinizde, yalnızca bir kişinin geçmişini nasıl sileceğiniz hakkında bir sorunuz olabilir. Bu, makalenin sonraki bölümlerinde tartışılacaktır.

Bir kişiden Skype'taki geçmişi nasıl temizlerim?

 skype mesajlarının geçmişini temizleBelki sadece nasıl silineceğini merak ediyorsunarkadaşlarından biriyle bir konuşma hikayesi? Ne yazık ki, bu işlev Skype'ta mevcut değildir. Genellikle internette bu hizmeti sunan programları bulabilirsiniz. Ama gerçekten işe yarayan araçlar, hayır. Bu nedenle maalesef bu mümkün değil. Ama bir çıkış yolu var. "Skype" da, göndereceğiniz tek tek mesajları silebilirsiniz. Bu şekilde tüm mesajlarınızı silebilirsiniz. Elbette, uzun bir zaman alacaktır, ama eğer gerçekten buna ihtiyacınız varsa, sadece böyle bir seçeneğiniz vardır. Bu size uymuyorsa, tüm "Skype" ın geçmişini temizlemeniz gerekir. Ve gelecek için bu arzu edilir, böylece tarihin korunmasını devre dışı bırakmak için böyle bir durum yoktur.

Bir mesaj nasıl silinir veya düzeltilir?

skype bir hikaye silmek nasılMakalede daha önce belirtildiği gibi, "Skype" da yapabilirsinizSizin tarafınızdan gönderilen mesajları silin. Ayrıca düzenlenebilirler. Mesaj yazarken bir hata yaparsanız, kısayol menüsünü sağ tıklayıp düzeltmek için "Mesajı düzenle" yi seçebilirsiniz. Bu mesajı tamamen silmek isterseniz, bunu da yapabilirsiniz. Üstelik sadece Skype'ta silinmez. Bu mesajı gönderdiğiniz kişi, onu okuyamayacaktır. Bunu yapmak için, ihtiyacınız olan iletiyi sağ tıklayın ve "Sil" bölümünü seçin. Ardından, işlemlerinizi onaylayan bir pencere göreceksiniz. Böylece mesajları silmek ve bunları düzeltmek mümkündür.

Bu makalenin, Skype'ta hikayeyi nasıl temizleyeceğinizi anlamanıza yardımcı olduğunu ve bu işlemi kolayca gerçekleştirebileceğinizi umuyoruz.

Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 2019

Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 2019

Related news

 • KÖZLENMİŞ BİBERLİ PATLICAN SALATASI TARİFİ
 • Mücver
 • Örgü Elbise Örnekleri
 • Şimdi uçakta bagaj taşıma kuralları nelerdir
 • Sanat Çocuklar için Zorlu’da – Sömestr Etkinlikleri 2016

 • Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 90

  Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl


  Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 21

  Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 42

  Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 82

  Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 53

  Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 14

  Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 2

  Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 12

  Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 67

  Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 21

  Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl 76