Skyrimdeki geliştiricinin odasına nasıl girersiniz talimat 14 27.01.2019, 21:37

Skyrim'deki geliştiricinin odasına nasıl girersiniz? talimat

"Skyrim" - efsanevi dizinin en uç kısmıBethesda şirketten rol yapma oyunları. Büyük bir açık dünya, bir pompalama sistemi, çok yönlü bir arsa ve kendinize bakmak ve en beklenmedik yerlerde bulmak zorunda kalacağınız pek çok sır. Bu yazıda, Skyrim'deki geliştiricinin odasına nasıl gireceğinizi öğreneceksiniz.

Ne oldu

Bethesda oyunlarda büyük rol oynarklavyede "" tuşu ile varsayılan olarak çağrılabilen komut konsolu. Konsolu açmak için, hile kodlarını, hareket etmek için çeşitli komutları, yeni oyun özelliklerini ve daha fazlasını açabilirsiniz. Bu fırsatlar, rol yapma oyunları dizisi "Fallout" ve diğerleri tarafından kullanılabilir.

Oyunun ayrı bir odası var.Skyrim'den her şeyi içerir. Burada bütün silahları, zırhları, zanaat eşyalarını, kitapları ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Oda standart zindan şeklinde dekore edilmiştir. Tüm eşyalar sandık ve raflara dağıtılır. Bu odaya bir okuyucu yardımıyla eriştikten sonra, sırt çantanıza sığacak her şeyi alıp Skyrim dünyasına götürün. Komutlardan birini kullanarak, Skyrim'deki geliştiricinin odasına nasıl gireceğinizi öğreneceksiniz. Aşağıda verilen talimatları okuyun.

Skyrim'deki geliştiricinin odasına nasıl ulaşılır

Her şeye sahip özel oda

Geliştiricinin konumuna nasıl ulaşacağımızı öğreneceğiz. Öncelikle, konsolu klavye üzerindeki "" tuşu ile açmanız gerekir. Burada Skyrim için tüm kodları ve komutları girin. Geliştiricinin odasındaki bir aldatmaca coc qasmoke. Ardından Enter tuşuna basın. Oyun karakteriniz anında bir gizli odaya geçecektir. Uygun bulduğunuz her şeyi seçin. Maksimum miktarda eşyaya dayanmak için sırt çantasına sınırsız ağırlık kodunu da girebilirsiniz. Skyrim'deki geliştiricinin odasına nasıl girilir, biliyorsun. Ve her zamanki yerlerde nasıl çıkacağız?

Skyrim geliştiricinin odasında hile

Bunu yapmak için konsolu tekrar açın ve buraya girincoşkun Riverwood'un komutası. Riverwood'a geri transfer edileceksiniz. Ayrıca, taşınmak için başka bir konumun adını da girebilirsiniz. Artık Skyrim'deki geliştiricinin odasına nasıl gireceğinizi biliyorsunuz ve herhangi bir oyun ekipmanı edinebilirsiniz.

Skyrimdeki geliştiricinin odasına nasıl girersiniz talimatGoruntuler galeriler Fotograf resim

Related news

 • Mükemmel Bir Pilav Nasıl Pişirilir
 • BDDKdan swap işlemleriyle ilgili açıklama
 • Sağlıklı hayat ile Etiketlenen Konular
 • Lahana turşusu ile ev yapımı borsch: en iyi yemek tarifleri

 • Skyrimdeki geliştiricinin odasına nasıl girersiniz talimat 87

  Skyrimdeki geliştiricinin odasına nasıl girersiniz talimat


  Skyrimdeki geliştiricinin odasına nasıl girersiniz talimat 64

  Skyrimdeki geliştiricinin odasına nasıl girersiniz talimat 36

  Skyrimdeki geliştiricinin odasına nasıl girersiniz talimat 76

  Skyrimdeki geliştiricinin odasına nasıl girersiniz talimat 14

  Skyrimdeki geliştiricinin odasına nasıl girersiniz talimat 23

  Skyrimdeki geliştiricinin odasına nasıl girersiniz talimat 95

  Skyrimdeki geliştiricinin odasına nasıl girersiniz talimat 50