Son Çıkış 17.Bölüm Final izleSon Çıkış 17.Bölüm Final izle

25.05.2019

Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 74

Son Çıkış 17.Bölüm Final izle

Yusuf son anda da olsa Camcı'yı kurtarmıştır. Mahalle ahaliside destek olur ve tedavi için bir kliniğe yatırılır. Çocuklar bundan sonra uyuşturucu illetinin kendilerine verdiği zararları bilmektedir.

Özet:Yusuf son anda da olsa Camcı'yı kurtarmıştır. Mahalle ahaliside destek olur ve tedavi için bir kliniğe yatırılır. Çocuklar bundan sonra uyuşturucu illetinin kendilerine verdiği zararları bilmektedir. Ve küçük yaştan itibaren bağımlısı oldukları bu durumdan son anda da olsa kurtulmayı başarmışlardır. İstanbul'un karanlık sokaklarında bundan sonra geleceği aydınlık olan ve okullarına devam eden güzel gençler vardır artık. Fakat bu kirli dünyanın kötü adamları sokaklarda hala dolaşmaktadır. Kenan Eflatun ve arkadaşları bu adamlardan kurtulmak ve adalete vermek adına son sürat çalışmaktadır. Bu kötü adamların başında gelen Halit nihayet Kenan'ın eline düşmüştür. Halit, Zeynep'inde bu olaylarda sorumlu olduğunu Kenan'a anlatır. Kenan şoka uğramış durumdadır. Fakat gerçekler çabucak ortya çıkar. Zeynep uyuşturucu belasının karşısında yer alarak Kenan ile iş birliğine girer. Büyük uyuşturucu baronlarınıda bu şekilde mağlubiyete uğratırlar. Lostra bundan sonra adalete hesap verecektir. Fakat sokaklar ne kadar temizlenirse temizlensin hala kötü insanlar bu illeti yaymak için mücadele edecektir. İyiler ve kötülerin savaşı hiç sona ermeyecektri. Fakat bilinmelidir ki kötü insanlar amacından vazgeçmese bile bu illetten kurtulmak isteyenler her zaman iyi insanlara ulaşacak ve herkes için her daim bir Son Çıkış yaşanacaktır.Son Çıkış son bölüm izledizi yayınlandıktan sonra sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.
Etiketler:Son Çıkış 17.Bölüm Final izle, Son Çıkış 17.Bölüm Final izle tek parça, Son çıkış final izle, Son çıkış son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış.

Son Çıkış 17.Bölüm Final izleSon Çıkış 17.Bölüm Final izle

Related news

 • Japonlar Sinopta kurulacak nükleer santralden çekiliyor iddiası
 • Hollandez Sos Yapımı Videosu
 • Erişteli Bezelye Çorbası Tarifi
 • Halkalı Güllü Çeyizlik Havlu Kenarı Örneği Yapılışı Videolu
 • Yağlı Saçlar İçin Ne Yapmalı

 • Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 52

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle


  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 23

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 6

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 89

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 59

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 53

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 92

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 1

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 86

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 87

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 59

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 19

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 42