Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 2019

Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 2019
22.09.2019

Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 80

Son Çıkış 17.Bölüm Final izle

Yusuf son anda da olsa Camcı'yı kurtarmıştır. Mahalle ahaliside destek olur ve tedavi için bir kliniğe yatırılır. Çocuklar bundan sonra uyuşturucu illetinin kendilerine verdiği zararları bilmektedir.

Özet:Yusuf son anda da olsa Camcı'yı kurtarmıştır. Mahalle ahaliside destek olur ve tedavi için bir kliniğe yatırılır. Çocuklar bundan sonra uyuşturucu illetinin kendilerine verdiği zararları bilmektedir. Ve küçük yaştan itibaren bağımlısı oldukları bu durumdan son anda da olsa kurtulmayı başarmışlardır. İstanbul'un karanlık sokaklarında bundan sonra geleceği aydınlık olan ve okullarına devam eden güzel gençler vardır artık. Fakat bu kirli dünyanın kötü adamları sokaklarda hala dolaşmaktadır. Kenan Eflatun ve arkadaşları bu adamlardan kurtulmak ve adalete vermek adına son sürat çalışmaktadır. Bu kötü adamların başında gelen Halit nihayet Kenan'ın eline düşmüştür. Halit, Zeynep'inde bu olaylarda sorumlu olduğunu Kenan'a anlatır. Kenan şoka uğramış durumdadır. Fakat gerçekler çabucak ortya çıkar. Zeynep uyuşturucu belasının karşısında yer alarak Kenan ile iş birliğine girer. Büyük uyuşturucu baronlarınıda bu şekilde mağlubiyete uğratırlar. Lostra bundan sonra adalete hesap verecektir. Fakat sokaklar ne kadar temizlenirse temizlensin hala kötü insanlar bu illeti yaymak için mücadele edecektir. İyiler ve kötülerin savaşı hiç sona ermeyecektri. Fakat bilinmelidir ki kötü insanlar amacından vazgeçmese bile bu illetten kurtulmak isteyenler her zaman iyi insanlara ulaşacak ve herkes için her daim bir Son Çıkış yaşanacaktır.Son Çıkış son bölüm izledizi yayınlandıktan sonra sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.
Etiketler:Son Çıkış 17.Bölüm Final izle, Son Çıkış 17.Bölüm Final izle tek parça, Son çıkış final izle, Son çıkış son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış.

Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 2019

Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 2019

Related news

 • Eski takvimler nasıl değerlendirilir
 • Çok İzlenen Videolar
 • Kesme Tatlısı Tarifi
 • Yumurta Akı ile Yanık Tedavisi
 • İkimizin Yerine (Balika Vadhu)

 • Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 54

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle


  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 34

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 93

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 53

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 18

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 34

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 97

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 20

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 87

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 17

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 24

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 24

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 95

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 100

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 92

  Son Çıkış 17.Bölüm Final izle 80