Sonbahar Kadın Moda ve Trendleri 2017 2018 2019

Sonbahar Kadın Moda ve Trendleri 2017 2018 2019
Sonbahar Kadın Moda ve Trendleri 2017 2018


En İyi Sonbahar Moda Trendleri 2017 /2018 – New York Moda Haftası

New York Moda Haftası sona erdi, ancak sunulan yeni inanılmaz sonbahar kadın 2017 2018 moda trendlerini tam olarak yeni sindirmeye başlıyoruz.

Henüz ilkbaharı görmediğimiz bu günlerde2017 2018 sonbahar ve kış modasıhakkında düşünmek istemiyoruz ancak en azından 2017 boyunca ve sonrasında trend olacak parçalardan emin olalım.

Yakındamodahaftalarının sonlarına doğru büyük bir moda trend raporu yayınlayacağız, fakat birkaç ay içinde sonbaharda dolabınızın trend parçası olacaklara odaklamak istedik. Sonuçta, sokak modası stilleri ile birlikte sizde parlamaya başlayacaksınız.

New York’un soğukluğundan uzaklaştıkça, tasarımcıların mevcut Avrupa’nın iklimine uyum sağladığı ve fantezinin birinin kıyafetinin tamamen hepsine yansıdığı ve bazen de tamamen karıştığı görülüyor. Açık söylenmesi gereken kelimeler açıkça gösteriliyor. Uzun moda, yaratıcı zihin için olduğu kadar asi ruh da bir çıkış noktası olmuştur.

Şu anda yaptığımızsonbahar / kış 2017 2018 moda trendlerini görmek şaşırtıcı olmamalı. Sevgiyle karşılayacağınız her şey var . New York Moda Haftası’nın en iyi  2017 2018 kadın moda trendleri şunları içeriyor:

# 1: Moda Protestoları

Sokaklarda, sosyal medyada ve neredeyse her yerde protesto gösterileri görüyoruz. Kadınlar egemen ya da mükemmel bir şekilde karışık stillerde . Onları bazen de barışçıl ve şiddetli görüyoruz.

Şimdi, onları New York Moda Haftası’nın en iyi  2017 2018 moda trendlerinden biri olarak görüyoruz. Gömlekler, elbiseler, şapkalar ve protesto sloganları taşıyan her şey var. Bunlar, harekete geçirici çağrılar, herkese yayılan düşünceler ve ilham veren alıntılardır.

Yaratıkları rahatlık, hepimizin insancıl olduğunu hatırlamamızı sağlar.

# 2: Yüksek Beller

Yüksek beller hala var ve çoğumuz bunun için çok memnunuz. Görünüşe göre doğumdan sonra kadınların çoğunun gerçekten kazanmak istediği zayıflama, uzatma etkisi vardır.

Pantolonun geri kalan kısmı uzun veya kısa olabilir, şekillendirilebilir veya sığabilir, renkli veya sade olabilir, süslenebilir veya sade olur… yüksek bellerin tadını çıkarabildiğiniz sürece neye benzediği önemli değildir. Rachel Antonoff’un renkli noktaları  bile yüksek bellerle mükemmel görünen pantolonları dikkat çekti.

# 3: PufferMont

Puflanmış katlar her zaman klasiktir ve moda trendlerinin bizi nereye götürdüğü önemli değil, her zaman sizin o dolabınızda bir şekilde bulunur. Bunlar uzun ve kısa, süslenmiş veya mükemmel düz, parlak ve mat, dekoratif veya başka türlerde olabilir. Giysileri eşleştirerek ya da kendi başına harika bir şekilde ayakta duruyorlar.

Onlar takip etmek için büyük bir  2017  / 2018 moda trendi olduğunusöyleyebiliriz.

# 4: Tamamen 80’ler

Önümüzdeki sonbahar 2017 2018 moda trendi 80’ler tarzı ile sonsuza dek güçlüydü ve biz her zaman sevmeyi sürdüreceğiz. Çağın fırfırlı tulumları, kare omuzları, parlak kumaşlar, bol hacimli kıyafetler  ve diğer önemli göstergeler tekrar moda podyumlarının üstündeydi.

 

# 5: Parlak Kıyafetler

Bazı büyük moda markalarında olduğu gibi daha sıcak parlamalar da görüyoruz ve bu en çok mavi, siyah ve gümüş renklerde. Elbisesede olduğu gibi dahaşık, daha parlak parlıyor. Pantalonlar da ise yıldızlar gibi parlıyoruz. Genel olarak sadece bir çok parlaklık var ve gündüzün yanı sıra gece için de zevk almak harika.

# 6: V Yakalar

Kazaklarda, elbiselerde ve bluzlara V yakayı derin bir şekilde görüyoruz. Tişörtlerden elbiselere kadar her alanda görülür. 2015 yılından bu yana, hem ünlülerin hem de genel halkın kolayca adapte olabildiği, çok sevilen bir görünümünü yaşıyor. Avrupa’da daha da fazla görüneceklerinden emin olduk.

# 7: Basit Takım Elbiseler

Takım elbiseler muhteşem. Aksini söyleyecek hiçbir şey yok. Karakter açısından herkes için olmayabilirler, ancak son birkaç koleksiyonda çok sayıda takım elbise mevcutken, gerçekten de bu sonbahar 2017 2018 moda trendini takip edemiyorlar.

Alexander Wang onlarla birlikte eğlenirken Simon Miller’ın kıyafetleri şık tarafı daha fazladır. Jason Wu’ya gelince , kim bu takımlarda bir tane istemez ki?

# 8: Shearling Efekti

Sıcaklık, sonbahar ve kış modasında tercih edilmesi gereken şey . Zimmermann, R13, Adam Lippes, Ji Oh ve diğer pek çok kişi tarafından New York Moda Haftası 2017 sonbaharında piyasaya sunulan seçeneklerin bol olduğu sıcaklığın tamamen klasik bir yolu olarak shearling dokunuşlar var. Uzun modellerde veya kısa, deri ya da kotlarda, sportif bir etkinlik için veya akşamsporu için klas olarak görünebilir.

# 9: Yürüyüş için Tulum Takımları

New York Moda Haftası’nın en çok düşüş gösteren 2017 moda trendleri olsa da, bazı eğilimlerin diğerlerini de gözardı ettiği ve tulum kıyafetinin varlığının kesinlikle biri olduğu açık. Her yer göründü ve bunun için doğru vücuda sahipseniz, elbette ki mükemmel bir silüeti yaratmış olacak.

Bununla birlikte tulumlar, kullanışlı tek parça güzelce süslenebilir ve her çeşit malzemede ve kesimde bulunur; bu da bu sonbaharda  herkesin giymesi için idealdir.

# 10: Eğlenceli Püsküller

Muhteşem bir akşam tasarımı veya eğlenceli ve seksi görünümlü Michael Kors püsküllü parçaları… Püsküller  2010’lu yılların ikinci yarısında itibaren moda dünyasında hala çok hakim gibi görünüyor. Deri veya tüylü tatlı, katlı veya aksanlı olarak kenar boyunca veya aksesuarla görülüyor. Nerede olması hiç önemli değil.

Fringe  en iyi trendi koruyacak gibi görünüyor. 2020’li yıllarda da devam ettirilirse hiç şaşırmayın. Jenny Packham kesinlikle ilham verici görünüyor.

# 11:  Kadife

Listedeki diğer bir unsur da oldukça zaman alıyor, yemyeşil kumaşlar ve dokular, derin yakalı  elbiseler, parlak kreasyonlar, yüksek bel pantolonları ve pijamalar, dış giyim tasarımları olarak telafi etmek için kullanılan muhteşem kadife tasarımların hepsini kapsıyor .En iyi tasarımcıların çoğu bu sonbaharda koleksiyonlarında en az bir kadife parça kullandı.

# 12: Ekoseli ve Çizgili Kıyafetler

Bununla birlikte, ekose ya da şüpheli ya da basit bir kontrol olarak görüyorsanız, New York Moda Haftasının en iyi 2017 moda trendlerinden biri olduğu damalı kumaşlardı diyebiliriz.Pantolonlardan kız öğrenci eteklerine, büyük boy kıyafetlerden hoş gömleklere kadar her yerde kullanılmıştı, eğilim çoğu yerde tasarımcıların kullandığı eğlenceli bir seçenekti.

Renkler, çizgili ayarlar ve genel düzenler farklı olabilir, ancak seçim yapabileceğiniz birkaç ekoseli kıyafet seçeneğiniz var.

# 13: Şarap Kızılı Kıyafetler

Burgonya, muhteşem şarap rengini sahnenin yöneticisi yaparak New York Moda Haftası podyumlarında çok iyi bir performans sergiledi. Pantolon ve etek, elbiseler ve büyük boy kreasyonlar, ayakkabı ve çanta ve her şeyin arasında gördük. Zengin, derin ve muhteşem, monokromatik görünüm parlak şarap rengi ile süslendi, bazı yerlerde parlak kırmızı ya da güzel mor ile eşleştirildi.

# 14: Altın ve Mücevher Renkleri

Kullanılan en iyi renkler söz konusu olduğunda mücevher tonları ile altın birlikte bulundu. Safir itibaren Oscar de la Renta Naeem Khan, en parıltılı renk seçti, yakut ve amethysts için Delpozo Marchesa de çiçekler veya altın gül rengini kullandı. Önümüzdeki sonbaharda bu 2017 2018 moda trendi ile kolayca büyüleyici görünebiliriz. Sonuçta, elmaslar bir kızın en iyi arkadaşıdır.

Bununla birlikte, altın rengi kuşkusuz en önemli renkti, özellikle akşam kıyafeti olarak diğerleri arasında çok çekici kalmıştı .

# 15: Turuncu Kahve Renkler

Sonbahar mevsimi için tamamen mükemmel olan koyu portakal rengi, biraz kahverengiye doğru eğilen diğerleri daha kırmızımsı tonlarda mükemmel sıcaklık yayan bir renk. Her şey rahat kalıplarda, Christian Siriano’da görünen kürk katlar, Colovos’taki muhteşem peluş elbiseler ve Nicholas K’de ortaya çıkan parlak seçenekler çok feminen’di.


Sonbahar Kadın Moda ve Trendleri 2017 2018 2019

Sonbahar Kadın Moda ve Trendleri 2017 2018 2019
Sonbahar Kadın Moda ve Trendleri 2017 2018


Sonbahar Kadın Moda ve Trendleri 2017 2018


Sonbahar Kadın Moda ve Trendleri 2017 2018


Sonbahar Kadın Moda ve Trendleri 2017 2018


Sonbahar Kadın Moda ve Trendleri 2017 2018


Sonbahar Kadın Moda ve Trendleri 2017 2018


Sonbahar Kadın Moda ve Trendleri 2017 2018