Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 2019

Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 2019
20.09.2019

Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 42

Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek?

En dikkatli aboneler bile her zaman değilCep telefonunuzdaki bakiyeyi kontrol edebilirsiniz. Bazen acil olarak aramak, mesaj göndermek veya interneti kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz durumlar vardır ve hesaptaki para işlemi yapmak için yeterli değildir. Bu durumda, elbette operatörün veya ATM'nin en yakın bürosuna gidebilir ve bakiyeyi tekrar doldurabilirsiniz. Ancak bazen böyle bir olasılık yoktur. Böyle durumlarda, sıfır bakiyesi olan Beeline aboneleri, iletişim halinde olmalarını sağlayan ücretsiz hizmetleri kullanabilir. Bu yazıda bunları daha ayrıntılı olarak açıklayacağız.

Sıfır denge ile Beeline

"Güven ödeme" servisi

Bu hizmeti, şirketin müşterilerine bağladıktanSıfır bakiyesi olan beeline, üç gün içinde hesaptaki paranın yokluğunu düşünemez. Güven ödeme, bir miktarın abonenin hesabına aktarılması anlamına gelir; bu, mobil operatör tarafından sağlanan herhangi bir hizmet için kullanılabilir. Bu ödemenin tutarı, müşterinin aylık olarak bağlantıda ne kadar harcadığı temelinde bireysel olarak belirlenir. Bu arada, sadece üç aydan bu numarayı kullanan aboneler bu servisi aktif hale getirebilirler. Kullanılabilir miktarı kontrol etmek için telefona * 141 * 7 # girin. Servis komutu * 141 # ile bağlanır.

Ayrıca bu servisin bir varyantı varAbone numarasında belli bir bakiye değerine ulaşıldığında güven ödemesi otomatik olarak aktive edilir (örneğin, tutar 50 rubleden daha az olduğu anda tahakkuk tahakkuk edilir). Bu, unutkan müşteriler için uygun olabilir: kritik bir anda sıfır dengesi ile nasıl arayacakları sorusunu düşünmek zorunda değiller. Beeline, müşterilerin hesaplarına önceden dikkat etmelerini sağlar. Servisi, çevrimiçi bir asistan aracılığıyla ve müşteri merkezinin operatörü aracılığıyla bağlayabilirsiniz.

Sıfır dengedeki servis hizmetleri

Canlı Sıfır hizmeti

Bu seçenek ücretsizdir vetüm Beeline kullanıcılarına açıktır. Sıfır dengedeki hizmetler, müşterinin gelen çağrıları ve metin mesajlarını alma olasılığını gösterir, aktif kalır. Ve bu, fon eksikliğine rağmen, abonenin daima iletişim halinde olacağı anlamına gelir.

Beeline: Aboneler için sıfır denge fırsatları

Güven ödeme aboneye mevcut değilse,Ancak, hemen arkadaşlarınız veya akrabalarınızla bağlantı kurmanız gerekiyor, onlara "Geri ara" diye bir istek gönderebilirsiniz. Böyle bir mesaj aldığında kesinlikle arayacaklar. Böyle bir istek göndermek için şu komutu girebilirsiniz: * 144 * mesaj göndermek istediğiniz abonenin numarası. Ayrıca hesabın yenilenmesi için bir talep göndermek de mümkündür. Yazarak gönderebilirsiniz: * 143 * mesaj göndermek istediğiniz abonenin numarası. Bu hizmetler ücretlendirilmez.

Sıfır bakiyesindeki beeline sayısını bulun

Başka bir abonenin pahasına çağrı yapın (sadece Beeline müşterileri için)

Olabilecek bir başka ilginç seçeneksıfır bakiye ile Beeline aboneleri için yararlı, başka bir kişinin pahasına bir çağrıdır. Sadece bu hizmeti kullanamayacağınız için, önce onayını almalısınız. Abonenin aramayı ödemeyi reddetmesi durumunda, ilgili mesaja aşina olması durumunda, onunla iletişim kurmak mümkün olmayacaktır. Servisi 05050 + başka bir abone numarası arayarak ve arama tuşuna basarak kullanabilirsiniz. Bu tür taleplerden kendinizi korumak için, * 155 * 0 # komutuyla uygun bir yasaklama ayarlayabilirsiniz.

Bir hesabı sıfır bakiye ile nasıl yenileyebilirsiniz?

Hesabı sıfır bakiye ile nasıl yenileyeceksiniz Beeline: diğer yollar

Sayıdaki denge sıfıra yakın ve gerekli olduğundaİletişim hizmetlerini daha fazla kullanmak için hesabı yenilemek için, her zamanki para transfer yöntemlerini kullanabilirsiniz. Terminal, ATM, internet bankaları, ofis parası vb. Ile abone telefonunuzu hatırlamıyorsa, "Beeline" numarasını sıfır bakiyede * 110 * 10 # girerek bulabilirsiniz. Bilgi cihaz ekranında görüntülenecektir. Böylece sıfır bakiyesi olan "Beeline" şirketinin müşterileri iletişimsiz kalmayacaklar. Daha önce açıklanan hizmetlerden herhangi birini fonların hesabına alınmasından önce kullanabilirsiniz.

Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 2019

Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 2019

Related news

 • Pet Şişeden Oyuncak Yapımı
 • Genç yıldız Alisa Kozhikina
 • Çok kuruyan ve çatlayan topukların evde tedavisi
 • Charmanderın Evrimi. Pokémonın tanımı ve özellikleri
 • Doğru konuşmayı nasıl öğrenirim

 • Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 40

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek


  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 79

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 41

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 15

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 25

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 83

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 2

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 42

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 53

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 53

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 55

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 72

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 8

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 16

  Sonsuz bakiye ile Beeline abonelerine ne yapılması gerek 67