Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 2019
27.06.2019

Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 73

Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık

Yurtiçi gösteri işinin birçok yıldızı başlıyorÇocukluktan beri meslek hayatına. Sonya Dolganova, ilk altı yılda televizyon ekranlarında göründü. Hızlı bir kariyer yaptı ve 14 yıldır en ünlü genç yıldızlardan biridir. Sonia farklı yönlerde gelişir ve kendisini bir lider, şarkıcı, model ve aktris olarak anlar.

Sonya Dolganova: Biyografi

Sonia DolganovaAnnesi ve babası doğumdan bu yana sahip olduklarını biliyorduAilenin içinde bir yıldız ortaya çıktı. Dört yılda Sonya'nın bu güne meşgul olduğu bir balo salonu verildi. Sıkı disiplin, hayatında onun için faydalıydı. Kariyerinin yanı sıra, kız başarılı bir şekilde öğrenmek için zamana sahiptir. Bugün üç dilde eğitim: Japonca, İngilizce ve Fransızca.

Beş yaşlarında genç yıldız vokallerle ilgilenmeye başladı,tanınmış öğretmenlerle çalışmaya başladı ve bir yıl sonra mükemmel sonuçlar elde etti. En çarpıcı performanslarından biri, Luzhniki'de düzenlenen vatansever bir şarkının konserine katılmak oldu. Orada korosu olan Eliseeva ile ünlü "Dark-skinned" şarkısını seslendirdi.

Hollywood'da rekabet

Sonya Dolganova, yedi yaşındayken Hollywood'a gitti.sanatçıların rekabeti. Birkaç aday gösterilerek altın madalya kazandı ve Grand Prix'yi oyunculuk dalında aldı. Bu yarışma kızın yeni bir düzeye çıkmasına izin verdi.

Sony'nin kariyerindeki zirve, 2019 yılında geldi.sekiz yaşındaydı. Bu sene, "Sağlıklı Öğrenci Köpeği" nin yayın kapağında yer alan "Aşkın Melodisi" adlı filmde rol aldı ve "Yılın Noel Şarkısı" nda ev sahibi olarak davranıldı. Sonia Dolganova hala bu etkinliğin lideridir.

Aynı kariyer yükselişi sırasında, Sonia"Roots" ve aktör Alexander Oleshko'nun rol aldığı bir "Chiki-tyry" klipi üretiyor. 2012'de kız "Çocukların Yeni Dalgası" nın lideri oldu ve okul müfredatını yakalamak için kariyerine ara verdi. Üç okul yılı boyunca sınavları dışardan geçmeyi başarmıştı, bu yüzden şimdi 9. sınıfındadır.

Yana Rudkovskaya ile işbirliği

Sonya Dolganova biyografi anne babasıÜnlü yapımcı Yana Rudkovskaya Sonia ileDolganova 2019'da "The Children's On" adlı TV programında bir araya gelerek eş ev sahipliği yaptı. Bu işbirliği, kızın Dima Bilan'ın videosuna katılmasını ve dünyanın önde gelen şovu olmasını sağladı. 2014'te önde gelen "Snow King" Evgeni Plushenko turnesine katıldı.

Sonya, aynı zamanda derslere girmeye başladıRudkovskaya tarafından işletilen STARS Akademisi. 2015 yılında, kızlar birçok popüler müzik kanallarında rotasyona oldu ikinci müzik video (Razorblade) yayınladı. Aynı zamanda Sonya, en iyi genç TV sunucusu ve oyuncusu olarak iki ödül aldı.

Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Related news

 • Latin dilinin temel kuralları. Latince Sapma
 • Beşiktaşın LASK Linz kadrosu belli oldu
 • Mevlana Pilavı Yapılışı
 • Astroloji dersleri: Zodyak Burcu Kova, onun için taş tılsım ve diğer yararlı bilgiler
 • PEMBE GÜLLÜ KARE MOTİFLİ KENAR DANTELİ TARİFİ

 • Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 1

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık


  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 20

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 31

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 47

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 90

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 23

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 29

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 23

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 1

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 53

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 44

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 14

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 36

  Sonya Dolganova: Biyografi ve Yaratıcılık 31