Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 2019

Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 2019
16.07.2019

Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 56

Sovyet komedisi "Maxim Perepelitsa". Aktörler ve roller

1955 yılında "Maxim" komitesinin prömiyeriPerepelitsa. - Maksim Perepelitsa" "Birkaç bugün lider aktör hariç hatırlıyorum bu filmin aktörleri .. bir sanatçı değil, aynı zamanda makalede yetenekli bir yönetmen filmin aktörler hakkında kısa bilgiler sadece mı".

aktör maxime bıldırcın

Kahraman

Maxim Perepelitsy aktör Leonid Bykov rolündeSovyet izleyicisini uzun zamandır hatırladım. Filmografisinde 1955 yılına kadar üç eser vardı. Ancak, büyüleyici ve romantik bir adamın rolü, tüm ruhu ordunun hizmetine girmeye çalışırken, en parlak kişilerden biri haline geldi.

Leonid Bykov 1928'de doğdu. Çocukluktan bir pilot olmayı hayal ettim. Akranlarının birçoğu gibi o da cepheye gitmek istedi. Neyse ki savaş, askeri çağın Bykov'a ulaşmadan sona erdi. Geleceğin aktörü Kharkov'daki tiyatro enstitüsünden mezun oldu ve 1952'de sinemada ilk rolü oynuyordu. Sonra "Tamer Tiger" da oynadı. Ve 1955'te Maxim Perepelitsa rolünde ilk büyük rolünü üstlendi. Oyuncu oyuncusu Bykov, yaratıcı potansiyelini gerçekleştirmek için yeterli değildi. Askeri pilotlar hakkında, çocukken hayal ettiği mesleğin bir temsilcisi hakkında bir film yaptı. Ancak çok geç oldu - 60'lı yılların sonlarında.

Lyudmila Sosyura

Aktris Kiev'deki Tiyatro Enstitüsünden mezun oldu. Sahnede oynadığı birkaç yıl. film "Maxim Perepelitsa" 1954 yılında başlayan film kariyeri içinde kahramanın gelinin rol oynadı, filmin "Nazar Stodolya" oynadı. Söz konusu komedi, Ludmila Sosyura'nın filmografisinde üçüncü rol oynamaktadır. Bu resmin çıkışından sonra, filmde daha birçok kahraman oynadı. Ancak çoğunlukla ikincil rollerdi. Lyudmila Sosiura filmleri devrim "ve diğerleri doğan "İlk adam," göğe "Tuşlar", "Yuri'nin şafak"," oynadı.

filmin aktörleri Maxim Perelitsa

Nikolay Yakovchenko

Komedyadaki ana karakterin babasının rolüTiyatro Franco topluluğundaki "Maxim Perepelitsa" aktörü otuzlu yaşlardan beri listeleniyor. Yakovchenko, İkinci Dünya Savaşı başlamadan iki yıl önce filmdeki ilk rolü oynamaktadır. Savaştan sonra ünlü oldu. Ve altmışlı yıllarda belki de her Sovyet izleyici bu oyuncunun adını biliyordu. "Maxim Perepelitsa", Nikolay Yakovenko'nun 55 yaşında oynadığı bir komedi. Demirci Kondrat'ın rolünden sonra sinemada elliden fazla rol gerçekleştirdi. "Yıllar Genç", "İlk Guy", "Benzin İstasyonunun Kraliçesi", "Dikanka'daki Çiftlikte Akşamları", "Paletli Yollar", "Viy" adlı filmlerle katıldı.

bıldırcın bıldırcın oyuncuları

Vasily Fushchych

Bu aktör için Perepelitsa'nın arkadaşının rolüsinemadaki ikinci eseri. Ana rolü Leonid BYKOV oynadığı komedi galası öncesinde sadece birkaç ay içinde, Fushchych "Anne" filminde oynadı. Doğru, bölüm. aktör sahip diğer filmler - "gökyüzüne Tuşlar", "Ölüm Squadron", "iki yoldaş bulunuyor".

Alexander Borisov

Olağanüstü bir Sovyet tiyatrosu ve sinema oyuncusu. "Maxim Perepelitsa" da bir postacı oynadı. Borisov filmindeki ilk rol 1937'de gerçekleştirildi ve daha sonra çok aktif hareket etti. "Bahar sıkıntısı", "Savaş ve Barış" (Rostov'un amcası gibi), "Yeşil Koç", "Rusya genç" gibi filmlerde oynadı.

"Maxim Perepelitsa" adlı komedideKarakter, emekli olarak Musii. George Vitsin çaldı. O zaman aktör kırk değildi. Filmde ayrıca Vladimir Efimov, Konstantin Sorokin, Taisiya Litvinenko ve Sergei Sibel yer aldı.

Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 2019

Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 2019

Related news

 • Fransız Diyeti
 • Irmikli Lokum Tarifi
 • Aleksandr Sofronov
 • Minskte bir çocuk için en iyi eğlence
 • Evde Çiğ Köfte Videosu

 • Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 81

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller


  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 66

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 64

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 28

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 70

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 84

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 7

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 45

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 63

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 69

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 94

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 40

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 34

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 90

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 82

  Sovyet komedisi Maxim Perepelitsa. Aktörler ve roller 36