Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 2019

Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 2019
22.07.2019

Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 62

Sovyet melodramı "Akranlar". Aktörler ve roller

Sovyet yönetmen Vasily'nin ilk eserlerinden biriOrdynsky - "Akranlar" ın melodramı. Bu filmde oynayan aktörler ülke çapında biliniyordu. Ancak daha sonra, resmin Sovyet ekranlarında serbest bırakılmasının ardından. Ordynsky filminde kim oynadı? "Akranlar" daki rol ilk kez aktörlerin kime oynadı? Ve bu film ne hakkında? Metnin arsa, karakterler ve aktörleri "Akranlar" - makalenin konusu.

Arsa

Ana karakterler yakın arkadaşlardır. Bunlar, isminden zaten açıkça görüldüğü gibi, çağdaş. Ancak uzun yıllar dostluğa rağmen, kızlar oldukça farklıdır ve her biri, bir olgunluk sertifikası aldıktan sonra hayatta kendi yolunu seçer.çağdaş aktörler

Tatiana, mütevazi ve çalışkan bir kızdır. Doktor olmayı hayal eder ve bu nedenle bir tıp enstitüsüne gider. Svetlana daha saçma biri. Üniversiteye giriş sınavlarını başarıyla geçemedi. Bu gerçeği nedeniyle, arkadaşları başarısızlığını gizlemeyi tercih etse de, çok endişeli değildir. Üç arkadaşın en güzel ve parlak Cyrus'u. Bu kız elbette tiyatro okulunun öğrencisi olur.

Tatiana, daha önce de belirtildiği gibi, bir kızçalışkan. Bu yüzden çalışmayı işle birleştirmeyi başarır. Çalıştığı hastanede genç bir doktor tarafından çekilmektedir. İlişkiler kurulur, ki bu da tabii ki yeterince ileri gider. Tatyana bir anne olur. Bununla birlikte, doktor kendini evlilikle bağlamak için acele etmez. Dahası, bir gün güzel Kira ile trende tanışıyor ve kızın çocuğunun annesinin yakın arkadaşı olduğu gerçeği hakkında hiçbir şey bilmiyor ve onunla bir roman yapıyor.

Zamanla dolandırıcılık açılır. Doktorlar temiz suya alınır. "Akranlar" filminde ana karakterleri kim oynadı?çağdaş aktörler

Aktörler

Tatiana, Lydia-Fedoseeva Shukshina'yı oynadı. Bu rol, filmografisinde ilk değil. Aktris ilk filmini "Sverstnitsy" filminden dört yıl önce 1955 yılında yaptı. Aktör Vsevolod Safonov bir doktor rolü oynadı, bu yüzden utanmazca ana karaktere ihanet etti. Bu sanatçı hakkında aşağıda daha ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Öğrenci aktör fakültesinin rolüMargarita Kosheleva. Ordynsky'nin filminde bu oyuncu ilk önemli rolü oynadı. Filmin ilk yılını, "Katya-Katyuşa" filminde Rimma rolünü oynayarak yaptı. Oyunculuk kariyerine başlamadan bir yıl önce Kosheleva, koreografi okulundan mezun oldu. Onun filmleri - "Ata-iki, Askerler gittiğini ..." "Karmelyuk", "Çeliğe Su", "Dikey", "devrim doğan Scarlet omuz askıları", "" oldu Nasıl.

Svetlana, Lyudmila Krylova'yı oynadı. "Sverstnits" diğer aktörler Vladimir Kostin, Kirill Stolyarov, Nikolai Lebedev, Vladimir Koretsky, Nikolai Bubnov, Garen Zhukovskaya, Alexandra Panova, Nikolai Bubnov.

Melodramda Vladimir Vysotsky'ye rastladı. Ancak adı, "Peers" filminin kredisinde yer almıyor. Aktör, epizodik bir rol oynadı - görüntüleyicinin izleyici tarafından hatırlandığı bir öğrencinin rolü.çağdaş filmin aktörleri

Vsevolod Safonov

Filmdeki ana erkek rol"Peers" oyunculuk kariyeri 1950'de başladı. Daha sonra "Moskova'dan Uzak" filmindeki bölümden çıktı. Safonov'un ilk önemli rolü "Askerler" filminde oynadı. Slava ayrıca "The Motley of Case" filmini de aldı. Aktörün sinemada yüzden fazla rolü var. 1992'de vefat etti. Katılımıyla son filmi - "Gizli Echelon" - ölümünden sonra serbest bırakıldı.

Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 2019

Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 2019

Related news

 • Bursa Bölgesinin Yöresel Lezzetleri
 • Evde sigara içme diyen eşini boğarak öldürdü
 • Şöminenin tasarımı: nasıl evet
 • Dürüm diyeti ile Etiketlenen Konular
 • Sınıf arkadaşlarında profil nasıl açılır

 • Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 37

  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller


  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 29

  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 97

  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 16

  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 79

  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 61

  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 79

  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 2

  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 25

  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 1

  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 45

  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 10

  Sovyet melodramı Akranlar. Aktörler ve roller 25