Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 2019

Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 2019

Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 48 17.03.2019, 13:26

Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu?

Sperm öldürücü yağlama, istenmeyen gebeliklere karşı korunmanın yollarından biridir. Nasıl uygulanır? Özellikleri nelerdir?

Sperm öldürücü yağlayıcı nedir?

sperm öldürücü yağlayıcıBugün, seks sadece doğurmak için değil, aynı zamanda da üreme için de gereklidir. Bu, sevginin ve tutkunun bir tezahürüdür. Henüz çocuk sahibi olmak istemeyen birçok çift, istenmeyen gebeliklerden korunmaları için sperm öldürücü yağlayıcı madde kullanıyor. Bu yöntem basit ve ağrısız.

Ajan hareketsizleştirir ve spermleri yok eder. Ancak bu sadece kontraseptif değildir. Sperm öldürücü yağlama ayrıca penisin kaymasını geliştirir (diğer bir deyişle bir yağlayıcı olarak işlev görür). Birçok madde de benzer bir etkiye sahiptir. Benzalkonyum klorit ile çok popülerdir. İlaç ayrıca sopa, stafilokok ve diğer "zararlı" ve fırsatçı bakteriler üzerinde de etkimektedir. Yani, spermozitin spermlerin üst ve başlarını yok ettiği gerçeğine ilaveten, CYBE'lere karşı bir miktar koruma sağlar. Ürün kayganlaştırıcı olarak ve kremler, fitiller, tabletler, tamponlar ve kapsüller şeklinde mevcuttur.

Sperm öldürücü nasıl kullanılır?

sperm öldürücü yağlayıcı içeren prezervatiflerHer türlü vajinaya mümkün olduğunca girilirservikse yakın. İlacın serbest bırakılma şekline bağlı olarak cinsel ilişki öncesinde belirli bir süre uygulanmalıdır. Kremler ve jeller genellikle enjeksiyondan hemen sonra etkimektedir. Mumlar ve kapsüller, genelde 5-10 dakika sonra erir. Tabletler oyunculuğa başlamak için daha fazla zaman alır. Belli bir aracıyı kullanmadan önce talimatları dikkatlice okumanız gerekir.

Korunmanın en popüler yollarından biri- İki seviyede koruma sağlayan spermisit süngerler. Özel emdirme spermatozayı öldürür. Ayrıca, süngerin serviksin hemen yanında yer alması nedeniyle, belirli bir mekanik tıkanıklık sağlanır. Ek olarak, ürün ejakülayı absorbe eder ve bu da yöntemin etkililiğini etkiler.

spermisit 9 nonoksinol

Önce, sünger su ile nemlendirilmeli, daha sonra - girilmelidirVajinada böylece serviksi kaplar. Elverişli olarak, diğer salım şekillerine sahip spermisitler yalnızca tek kullanım için uygundur. Diğer bir deyişle, ilacın ilave bir dozunu uygulamak zorunda kalırsınız. Kremlerin ve mumların güçlü nemlendirme etkisine sahip olduğu ve vajinanın sperm kalıntıları içerdiği göz önüne alındığında, bir kadın ilacın tekrar enjekte edildikten sonra rahatsızlık duyabilir. Sünger, 24 saat içinde birkaç hareket için yeterlidir.

Sperm öldürücü yağlayıcı ile prezervatifler

Prezervatiflerin çok etkili olduğu bir sır değilHem hamilelikten hem de cinsel yolla bulaşan hastalıklardan güvenilir şekilde korunan bariyer kontrasepsiyon yöntemi. Ancak bazen (genellikle uygunsuz kullanımdan dolayı) kondom yırtabilir. Geleneksel kondom kullanmışsanız, hamileliği önlemek için muhtemelen acil kontrasepsiyon kullanmanız gerekecektir.

Ancak kontraseptifleri seçtiyseniz,Sperm öldürücü yağlayıcı 9-nonoksinol kullanan, gübreleme olasılığı son derece düşüktür. Alet spermatozoayı immobilize eder ve onları yok eder, bu yüzden kondom yırtılmış olsa bile korunursunuz. Tabii ki,% 100 garanti imkansız. Hamilelik son derece istenmeyen ise, hala uygun önlemleri almanız gerekir.

Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 2019

Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 2019

Related news

 • Photoshopta maske işlevi nedir
 • Cabir Ali Paşa
 • Baby Shower Partisi Hakkında Her Şey
 • Umuda Kelepçe Vurulmaz 14.Bölüm izle
 • Taşlık Yahnisi

 • Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 53

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu


  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 89

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 25

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 70

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 35

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 68

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 99

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 1

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 36

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 36

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 9

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 51

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 78

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 75

  Sperm öldürücü yağlayıcı: ne oldu 85