Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 2019

Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 2019
22.07.2019

Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 15

Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar

örgüleri kendinize örgü öğrenmek nasılSaçlar spikellerde toplanmış, çok görünüyorlar.düzgün ve sevimli, ciddi bir bayan olarak uygun ve romantik kız öğrencilerin - bu, bütün hostesi tercih görüntüye bağlıdır. Bu saç kesimi ile bütün gün gidebilir ve şık görünürsünüz. Kulakları kendisi belli değil örmek, ama gözleri kapalı, zaman içinde, uygulama ile, her şey dokunma, dışarı dönecek şekilde önce kendini hairstyle etme, kolay değildir. Birkaç pratik dersin ardından eller hangi yönde hareket etmeleri gerektiğini hatırlayın.

Örgü örgüsünü kendiniz nasıl öğreneceğinizle ilgili talimatlarkendisi şu şekildedir. Öncelikle, düzgün bir örgü ve hatta herhangi bir saç modeli elde etmek için, saçların iyi taranması gerekir; böylece dokuma sırasında iplerin atılmaz ve tarak yapmaz. Karara bağlı olarak, başın kendisine nasıl örülüleceği, parçanın nasıl yapılacağına bağlıdır. Yan taraflarda iki spikelet örgü yapmayı planlıyorsanız ya da oksiputayı diğer tarafa düzgün bir şekilde kaydırırsanız, ayrışma tam olarak ortada veya bir kenara ya da başka bir yere kaydırılır. Spikelet bir tane olursa, saç ayrılmadan basitçe taranır.

Spikeletleri kendine, daha kesin bir ifadeyle, ayrılmayan bir spikeleti nasıl örgüteceksin?

- Saç tarağından tarağın üst kısmına geçmeniz gerekiyorkısmen, onu 3 ipliğe bölün ve sıradan örgü örneğinde olduğu gibi örgü yapmaya başlayın, yani sol ipliğin ortada, sağdan çapraz orta ve soldan geçirilir.

- Sonra bu pozisyonda normal örgü örneğinde olduğu gibi örgü dokumaya devam ediyoruz, yalnızca sol ve sağ saçların katılımıyla. Her iki yönden de ipliklerle dolaşıp onları örgütlemeliyiz.

- Sağ telin ortada, merkezdeki solda, sol el sağda olacak şekilde olmalıdır.

- Süreç arasında devam eden süreç devam ediyorher sıradaki örgü için, her geçmeden önce, son iplerin her biri için ek bir hacim saç üzerinde toplarlarken toplarlar. Saç bitinceye kadar veya örgü için istenilen uzunluğa ulaşana kadar yapın.

Arkanızda neler olduğunu netleştirmek için bir aynayı kullanabilirsiniz, ancak bazıları kafa karıştırıcı olabilir, çünkü sırtınızda olanın aynalı görüntüsü ters çevrilir.

kendi kendine saç modelleriSpikelets nasıl örgü kendi içinBir değil, iki spikelets yapmak için planlanmıştır? Bu durumda, yukarıda açıklanan şekilde hareket etmelisiniz. Tek fark, saçın üst kısmının başın tamamı üzerinde değil, diğer taraftan ayırma ile ayrılan kısımdan alınmamasıdır. Dokuma, ayrılmadan önce saç kullanımı ile gerçekleşir. Sonra, diğer yandan da aynı şekilde.

Her iki tarafta iki spikelet yapabilirsiniz, ancak pürüzsüzense birinden diğerine geçip sadece bir tarafa bırakılır. Bu durumda spikelets örgü nasıl? Bu dokumada, bir spikeletin nereye gideceğine bağlı olarak, spikeletlerin seçilen taraftan yapışması ve elastik bir bantla bağlanması, spikeletlerin diğer tarafında tamamen çırpılmış ve dolananın altında kalan iplikler kullanılır. Daha sonra ilk elastik çıkarılır ve altı iplikçik birleştirilir, yukarıda anlatılan ilkeye göre iç içe devam eder. Kendi saç modelinizi yapmak çok kolay.

Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 2019

Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 2019

Related news

 • Viaport Cirno Luna – Sömestr Etkinlikleri
 • Prof. Dr. Bülent TIRAŞ
 • Borriello Marco - dolaşan İtalyan
 • Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kardan Adam Yapımı
 • Diferansiyel nedir, nasıl çalışır

 • Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 56

  Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar


  Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 28

  Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 53

  Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 27

  Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 63

  Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 17

  Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 20

  Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 67

  Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 35

  Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 99

  Spikeletleri kendine nasıl örebilir: açık talimatlar 58