Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 2019

Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 2019

Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 85 27.02.2019, 04:29

Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde

Subaru Impreza hatchback

Geleneksel olarak, Subaru Impreza Wagon,sportif sürüş stili, iyi dinamikler, ekonomi. Japon otomobil şirketi Fuji Heavy Industries'in otomobilinin kontrol edilebilirliği konusunda ise, açıkçası rakipsiz. Kenji Çin Şirketi'nin ilk başkanı bir maksimalistti, hayatının iki şeyinden ikna oldu. Birincisi: Japon otomobiller en iyisidir. Ve ikincisi: Japon otomobillerin Japon isimleri olmalıdır. Nedenle yukarıdaki markası Japon romantizm, şekil alabilir Eponymous adlı parçası Boğa takımyıldızı belli bir derece ile seçilmiş olması şaşırtıcı değildir. Çoğu zaman, "araba gurmeleri", "itaat" ten zevk alan Subaru Impreza hatchback'ini satın alıyor. Sürücünün düşüncelerini yakaladığını söylediler. Otomobilin görkemli tarihi, Legacy modifiye platformuyla başlar (spor mitingi).

Subaru Impreza yorum

Beş kişilik dört teker çekişli Subaru Imprezahatchback, sınıf "K1" Subaru Forester'ın dördüncü kuşağının arabası gibi, şık yeni tasarıma hoş bir şaşkınlık yarattı. Bu otomobilin dünya tanıtımı Los Angeles'taki Otomobil Fuarı'nda geçen sonbaharda gerçekleşti. Mühendislerin başlıca başarısı, yeni modelin yerçekiminin azaltılmasıydı. Bu model için sedona genişleyen ve Subaru Impreza hatchback'inin kullanımını geliştiren tasarımcılar, interaksal mesafeyi 2 cm arttırdı (toplam 2644 mm.). Makinenin uzunluk, genişlik, yükseklik boyutları sırasıyla 4414, 1804, 1463 mm'dir. "Demir Kalp" Subaru Impreza hatchback, 1.5 (107 bg), 2.0 (150 hp), 2.5 (230 bg) deplasmanlı üç motor serisine dayanılarak seçildi.
Subaru Impreza vagonu

CVT, motorla uyumludurLineatronic (yenilik, önceki model bir 4 vitesli otomatikle donatılmıştır) veya beş vitesli manuel şanzıman. Fuji Heavy Industries'in teknik bilgisi, alıcıların üç tür tekerlek arasından seçim yapması için tercih: on beş, on altı ve on yedi inç. Ön süspansiyon bağımsız, McPherson, bükülmüş bahar. Yeni arka süspansiyon bağımsız, iki kollu, doğrudan zeminin altındaki çerçeve üzerine monte edilmiştir. Dört yastıkla vücuda bağlanır. Yeni Subaru Impreza hatchback'in yumuşak süspansiyonu eşi benzeri görülmemiştir.

Subaru Impreza hatchback

Araba ekonomiktir: şehirdeki yakıt tüketimi 100 km'de 9.8 litre, kırsalda ise - 6.3 litre. 1,5 deplasmanlı motor için dinamik özellikler: maksimum "çalışma" hızı 167 km / saat; yerden 100 km / saat hızlanma zamanı - 15.1 saniye. Motor hacmi 2.0 litredir. dinamikler belirgin şekilde gelişiyor. Maksimum hız 182 km / s; hızlanma zamanı 100 km / s - 11,6 s. Geçiş, bir önceki modelle karşılaştırıldığında azaltılır ve 155 mm'dir.

Subaru Hakkında Impreza incelemeleri son derece olumlu. Sürücüler, sürüş keyfini vurgular. Dinamiklerden, yönetilebilirlikten ve ekonomiden memnunsunuz. En olumlu değerlendirme iki litrelik bir motor ve bir kutu makinesiyle sağlanmaktadır. Otomobil meraklılarının adresinde bir yıldan fazla bir süre iç mekanı çeşitlendirmek ve bilgisayar russifikasyon yapmak arzusunu ifade etti. Ayrıca, müzik severler üreticilere yavrularına "serin" bir ses sistemi sunmalarını dilerler. Şimdilik, Japon yıldızlarının bu dileklerini duymasını bekliyoruz.

Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 2019

Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 2019

Related news

 • Fransız yargısı
 • Anneler Günü Menüsü – Annelerin Ohh Günü
 • Prezervatifler Sensex - sıcak ve güvenli seks garantisi
 • Yapay kirpikler nasıl yapılır: ipuçları
 • Karneye Ödül ya da Ceza Anlayışı Yanlış

 • Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 34

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde


  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 60

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 57

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 40

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 55

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 10

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 52

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 40

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 25

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 14

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 66

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 65

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 77

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 14

  Subaru Impreza hatchback: elleçleme övgü ötesinde 9