Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 2019

Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 2019

Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 87 07.02.2019, 20:35

Sudak'ta dinlenme: Rus turistlerin yorumları

Kırım - çocukluğundan beri sahip olduğumuz bir yarımadaen neşeli anıları birbirine bağlı. Modern dünya rekreasyon için birçok seçenek sunuyor, fakat çoğumuz hala her yaz Yalta, Alushta, Yevpatoria veya Koktebel'e gidiyor: nostalji. Ayrıca, bir gezi için vize ve yabancı dil bilgisi gerekmez ve Ukrayna tatil köyleri Ruslardan daha ucuzdur. Ancak, kendim için yeni topraklar keşfetmek istiyorum. Sudak'ta tatil yapmayı neden denemiyorsunuz? Bu şehir hakkındaki yorumlar, görülecek bir şey olduğunu garanti ediyor.

Sudak'daki Tatiller

Bu antik yerde antikCeneviz kalesi şimdi bir müzedir. Sığınaklar ve kuleler ile görkemli, sarp, ulaşılamaz bir uçurum üzerinde yükselir ve renkli fotoğraflar için mükemmel bir zemin. Duvarlarında düzenli olarak reenactors festivalleri düzenlenir - Orta Çağın her detayında kostüm, silah ve ev eşyaları yaratan, şövalye turnuvaları düzenleyen tutkular. Sudak'ta bir tatil seçerseniz, bu zamanların tarihsel kıyafetleri ve savaşları sevenlerin uluslararası festivali olduğu için, Ağustos ayında gelmeleri için gözden geçirmelerin yapılması tavsiye edilir.

Şehrin çevresinin elverişli doğası vebir zam için çağırıyor. Bu Kırım veya yarımadanın tam güney doğusunda doğu parçasıdır - istediğini diyoruz, ama burada iklim Yalta olarak yağmurlu gibi olmadığı ve Feodosia'nın kadar rüzgarlı değil. Kuzeyden, tesis, Mount Perch ve St.'nin soğuk dağlarından kaplıdır. George, batıda doğal sınır, Fortress kayasıdır ve doğuda - Alchak Dağı'dır. Plajda lezhitsya yoksa ve Sudak aktif bir tatil tercih ediyorsanız, tecrübeli yalnız, levrek tırmanmaya Yeni Dünya seyahate gitmek ve Cape Meganom ziyaret etmek önermek gözden geçirmektedir.

Sudak rekreasyon merkezleri

Sudak tanınmış bir çocuk değilÖrneğin, Evpatoria gibi, ama burada çocuklar ile rahatlayabilirsiniz. Plajlar çoğunlukla kayaların yakınında daha büyük bir alana dönüşen küçük çakıl taşlarıyla kaplıdır. Şehrin doğusunda, Kapsel'in körfezinin birkaç kilometre sahilinde uzanıyordu. Ayrıca şehirde "kumlu havuz" denen kumlu bir plaj bulunmaktadır. Sudak'ta bir arabaya sahip ve tenha bir plaj tatili arayanlar, şehrin doğu eteklerinin ikamet yerinin seçilmesini tavsiye ediyor. Yerel kıyıların yakınındaki dip, denize girmek için elverişlidir, su hızla ısınıyor ve soğuk akımlar nadiren buraya geliyor.

Sudak hakkında değerlendirme

Bölge şaraplarıyla ünlüdür. Novy Svet şampanya fabrika eserlerin köyünde ve şehrin doğusundaki eşsiz mikro klima, üzüm ünlü tatlı şarap "Kara Doktor" için olgunlaşmak, teşekkür Sun Valley, üzüm bağları yalan. Sudak hakkında yorumlar yapmak için sırlarını öğrenmek ve en önemlisi - yerel asma hediyeleri denemek için sayısız tatma odaları hakkında hevesli yorumlarla dolu.

Yerliler ile girişimcilik ile memnuniyetleözel oteller, pansiyonlar ve oteller kurup yatılı evler ve sanatoryumlar için sağlıklı bir rekabet yaratın. İkincisi sinir sistemi, sindirim ve solunum organlarının tedavisinde uzmanlaşmıştır. Onlarda, kural olarak, tam tahta uygulanır. Yemek odasında sert programa bağlı olmak istemezseniz, size kursovku satın almak ve özel sektörde bulunabilir - Bu şehirde konut arz açıkça talepten fazla. Sudak ve daireler veya evler sakinleri özel bir VIP Otel (Bastion, Prens Golitsyn ve diğerleri), ve ekonomik konaklama için uygun sayıda rekreasyon de bulunmaktadır.

Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 2019

Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 2019

Related news

 • Michael Shin: aktörün biyografisi ve filmografisi. Hayattan ilginç gerçekler
 • 100 ADET LİF MODELİ
 • Bahçeden ilginç - Mısır salatası
 • Çok İzlenen Videolar
 • HALEP İŞİ KEBAP
 • Yenidoğanlarda kolik için en etkili ilaçlar

 • Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 56

  Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları


  Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 73

  Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 86

  Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 91

  Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 77

  Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 13

  Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 60

  Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 66

  Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 57

  Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 97

  Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 82

  Sudakta dinlenme: Rus turistlerin yorumları 63