19.06.2019

Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi 88

Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi

Svetlana Khodchenkova bir oyuncu olarak piyasaya çıktıon yıl önce. Yıllar geçtikçe, gençler ve eski kuşağın temsilcileri onu tanıdı ve sevdi. Bu konuda nasıl gitti? Aziz bir hayali olan ünlü oyuncu seçme arzusu var mıydı yoksa şans gülümsedi mi?

Svetlana Khodchenkova. Biyografi. Çocukluk yılları

Svetlana praychenkova biyografisiLittle World, 1983 kışında dünyayı gördü - 21Ocak. Moskova'da oldu, ancak geleceğin aktrisinin çocukluğu Zheleznodorozhny kasabasında geçti. Kız sınıf arkadaşları ya da öğretmenlerle birlikteydi. Ve mesele şu ki, bir ressam-sıvacı olan annesi ona gerekli olan her şeyi veremedi.

Işık, sinema hakkında hayal kuruyor muydu? Hayır, bunu düşünmedim bile! O doktor onun kaderi bir cerrah olacağını düşünüyor gördük. Ancak 11. sınıfın sonunda tıbbın onun için hala olmadığını fark etti. Ve kimya ve biyoloji gibi okul konularında, hiç ilgilenmiyordu.

Svetlana Khodchenkova. Biyografi. Kendin ara

Svetlana şirketi için üniversiteye kabul edildi. Dünya Ekonomisi Enstitüsü'dür. Khodchenkova, arkadaşlarıyla birlikte, sınavlara gitti ve kendi şaşkına bakarak, onları başarılı bir şekilde geçti! Ancak kız bu okulda okumadı ve yarım yıl - belgeleri aldı.

Svetlana Khodchenkova'nın diğer biyografisi bizi başka bir üniversiteye, aynı zamanda ekonomik bir üniversiteye götürür. Bu sefer kız onu tutamayan bir reklam departmanı seçti.Svetlana biyografisi

15 yaşından itibaren Khodchenkova'nın çalıştığı dikkati çekmiyormodel ajansında. Bunun için her zaman çok uygun bir figür vardı. Svetlana, yurtdışına yapılan gezileri ve tabii ki annesine maddi yardımda bulunmayı seviyordu. Ancak, modelleme işinde, her şey o kadar bulanık değildir ve yakında Khodchenkova böyle bir saçma, onun görüşüne göre, iş reddetti.

Sineması Svetlana'ya geldiğindeHodchenkova? Bir aktris olarak biyografisi, Tiyatro Okulu'na kabul ile başladı. Boris Shchukin. Ve bu fikir de havadan geldi. Sveta sadece şöyle düşündü: “Neden olmasın?” Ancak, sürekli olarak derslere kabul için hazırlandı.

Svetlana Khodchenkova. Biyografi. Yaratıcı yolu

Sadece oyunculuk becerileri öğrenmeye başladıktan sonra,Svetlana ünlü yönetmen Stanislav Govorukhin'in dikkatini çekti. Filmi "Bless the Woman" filmine katılım için test edildi ve çok başarılı bir şekilde ve ana rolde başarılı oldu. Bu resim sayesinde Khodchenkova çok şey öğrendi çünkü iş çok zordu. Ama Svetlana'nın kasetinin piyasaya sürülmesinden sonra, sinema alanında hem seyirciler hem de uzmanlar konuşmaya başladı. Daha fazla yeni rol teklif edildi.

Svetlana praychenkova biyografi kişisel yaşamAktrisin filmografisinde ayrıca, bu tür bantlardaki roller not edilir:

- Filmler "Büyük şehirde Aşk" (2 bölüm), "Ofis romantizm. Bizim zaman ";

- TV dizisi "Aşkın Tılsımı";

- "Yalnız ekmekle değil" filmi;

- "Sıfır kilometre" filmi;

- "Gerçek Baba" filmi;

- "Laurel Yöntemi", "Emlakçı" ve diğerleri.

Svetlana Khodchenkova. Biyografi. Kişisel yaşam

Gelecekteki kocası Vladimir daha çok şey öğrendiShchukinsky'de. Yaptığı zaman, Yaglych bir ikinci sınıftı. "Sessiz Moskova Mahkemesi" dizisinin setinde Sveta birlikte oynayacaklarını öğrenince şaşırdılar. Hatta o zamanlar aralarında hisler vardı, fakat onlar, ilişkileri tam güçte gelişmesini engelleyerek, onları dikkatle bastırdı. Ardından diğer filmlerde ortak atışlar, şeker buketi dönemi. Sadece 2005 yılında sevgili evlendi. Ancak, sadece 5 yıl boyunca birlikte yaşadılar. 2019 yılında, Svetlana boşanmış bir kadının statüsünü aldı.

2011 yılında, Hodçenkov Georgiy'e tanıtıldıAktrisin ilk görüşte aşık olduğu Petrishin. Uzun süredir ilişkilerini gizlediler, ama filmin "Office Romance" galasında. Zamanımız "birlikte ortaya çıktı. Bu yılın başında, Svetlana ve Georgy'nin evleneceği mesajı çıktı, ancak mutlu bir olay haberi yoktu.Related news

 • Saç derisinin bitkisel ilacı
 • Yılbaşı gecesinin yıldızı olmak için
 • Doğal malzemeden basit el işleri
 • YUMURTA KARTONUNDAN KULÜBE ŞEKLİNDE KAPI SÜSÜ
 • Tığ İşi Tek Parça Patik Çorap Modeli Yapılışı Videolu

 • Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi 22

  Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi


  Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi 92

  Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi 28

  Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi 69

  Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi 30

  Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi 97

  Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi 45

  Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi 15

  Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi 91

  Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi 83

  Svetlana Khodchenkova. İyi bir aktristin ve güzel bir kadının biyografisi 90