Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 2019

Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 2019

Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 71 02.02.2019, 16:46

"Synthomycin" geniş spektrumlu bir merhem.

En etkili ilaçlardan birianti-inflamatuar etki "Synthomycin" dir. Merhem harici kullanım için tasarlanmıştır. Madde, levomiketin antibiyotik grubuna aittir. Beyaz veya hafif sarımsı bir renge sahiptir.

"Synthomycin" merhem bileşimi

Bakterisit "Synthomycin" bileşimiaşağıdaki bileşenleri içerir: sintomycin, levomycetin, hint yağı, sorbik asit, su, emülgatör. Merhem zararlı kimyasallar içermez. Uzun raf ömrüne sahiptir.

"Synthomycin" Merhem Nasıl Çalışır?

Ilacın antimikrobiyal etkisi vardır,mikroorganizmaların protein sentezi sürecinin yıkımına yönelmiştir. "Synthomycin" zararlı bakterilerin çoğalmasını yavaşlatan bir merhemdir. İlacın aktif etkisi streptococci, staphylococci, gonore neden olan etkenler üzerinde gerçekleşir. Ayrıca, "Synthomycin Merhem" spiroketleri etkili bir şekilde bastırır. İlaç bir bileşen içerir - levomitsetin. Diğer antibiyotikleri (streptomisin, penisilin) ​​inhibe etmeyen dirençli bakterilere karşı aktiftir.

Ilaç "Synthomycin" kullanımı için endikasyonlar

Enfeksiyöz ve enflamatuar tedavisi içinderi hastalıkları, "sintomitsina" yumuşak dokuları kullanılır. Merhem için endikedir: Cilt irinli karakteri, sıyrıklar, iyileşmeyen venöz ülser lezyonlar, emziren anneler, yanıklar, ağrılı iltihaplanmış yaraların meme kırık.

Ayrıca, olumlu bir etkisi varsivilce "Shintomisin" merhem kullanımı. Aletin düşük maliyeti nedeniyle bir avantajı vardır. Modern kozmetikler ve cilt iyileştirme prosedürleri, önemli finansal maliyetler gerektirir. Merhem "Synthomycin" - akne ile mücadelede yardımcı olan avantajlı ve iyi bir ürün. İlaç temiz ve kuru bir yüzey üzerinde ince bir tabaka halinde uygulanır. İncelemeler, aknenin tedavisinde merhemin olumlu bir etkisini göstermektedir. İlaç aynı zamanda lekelerden kurtulmaya yardımcı olur - aknenin sonuçları. Ayrıca "Synthomycin" cilt üzerindeki pigment lekelerini aydınlatır.

Ilacın etki spektrumuna kadar uzanırgöz hastalıkları: keratit, kerato-konjonktivit, blefaro-konjunktivit, blefarit, konjunktivit, nöro-paralitik konjonktivit. Antibiyotik enfeksiyonlarla baş eder. Merhem her göz kapağına uygulanır. Prosedür gün içinde üç saat tekrarlanır.

"Synthomycin" kullanımına karşı kontrendikasyonlar

Herhangi bir ilaç varkontrendikasyonlar. Sintomycin bir istisna değildir. İlaç hamilelik sırasında, emzirme sırasında, bireysel hoşgörüsüzlük ile kullanılmaz. bir merhem kullanımı yenidoğan, sedef, egzama, mantar, deri lezyonları, kemik iliği bastırılması için bu madde alerjik reaksiyonlar ile insan kontrendikedir.

"Synthomycin" merhem kullanımı olası yan etkileri

Çalışmalar merhem kullanımını göstermiştir"Synthomycin" yan etkilere neden olabilir: ciltte tahriş, mantar enfeksiyonu, çökme (bir yaşın altındaki çocuklarda), hemopoiesis, döküntü. Nadir durumlarda, mukoza zarında tahriş oluşabilir. Bu ilaç diğer ilaçlarla birlikte kullanılmalıdır: sülfonamidler, pirazolon türevleri, sitostatikler. Bir dizi uygulama hematopoez sürecini bozabilir. Bu nedenle, uzman bir doktorun konsültasyonu ve gözetimi gereklidir.

Dozajlama ve Uygulama

İlaç etkilenen bölgeye uygulanmalı,steril bir gazlı bez sarın. Uygulamanın başka bir yolunu kullanabilirsiniz: bandajın üzerine merhem sürün, hasarlı yüzeye takın. Yara varsa, önceden tedavi edilmelidir. Sonra pürülan boşluğa levomiketin ile bir tampon koyun. Fistulous pasajlarda, gazlı bez turundalar ajan ile enjekte edilir.

Eczane ağında bir ilaç almak, ihtiyacınız varek açıklamaları okuyun. Kullanmadan önce bir doktora danışmanız tavsiye edilir. Görünüşte zararsız ilaçların kontrolsüz kullanımı bedeni zarar verebilir.

Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 2019

Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 2019

Related news

 • Peynirli Pofuduk Poğaça Tarifi Videosu
 • Taze Fasulye Nasil Kurutulur
 • Futbolla karnavala dönüşen şehir: LİVERPOOL
 • Beş Akşamlar - Sovyet 70lerin en iyi Rus melodramı
 • Rüyada Anne Görmek
 • Trumptan İrana gözdağı: Bir şeyler olacak

 • Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 22

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem


  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 58

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 94

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 77

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 31

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 15

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 94

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 44

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 6

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 3

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 95

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 20

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 29

  Synthomycin geniş spektrumlu bir merhem 65