Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir

Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir

22.04.2019

Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 51

Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir!

Teknolojide giderek daha fazla kullanıcı varkireç denilen kağıdı bükerek. Bu şekilde yapılmış resimler olağandışı ve güzel. Bir hediye olarak sunmak, onları ev ya da iş yerleriyle süslemek için en utanç verici değiller. Herkes böyle bir başyapıt yaratabilir, asıl şey sabır ve küçük bir uygulama.

boyama resimBu tekniğin köklerine dönmekbüküm kağıdı, unutulmamalıdır ki, Ortaçağ Avrupa'sında çoktan ortaya çıkmıştı. Adı "kuş tüyleri" deyiminden türetilmiştir, çünkü rahibelerin madalyon yarattığı XV yüzyılın başlarında, yaldızlı kenarları olan kağıt kalemin ucunda bükülmüştür. Manastırların ötesine geçerek, resimlerin sızarlanması genel halk arasında popüler hale geldi. Ancak, sıklıkla olduğu gibi, güzel olan her şey pahalıdır ve kağıt uygun fiyatlı ve ucuz değildir, yalnızca asil insanlar bu başyapıtları yaratmayı göze alamazdı.

Modern gerçekte bu sanatBatı'da iyi gelişti, ancak doğuyu vurarak ikinci bir doğum yaptı. Orada güzelliği bilenler, çeşitli uyarlamalar, özel materyal ve imalat için yaratıcı yaklaşımın kullanımı nedeniyle kağıt zerafeti ve kolaylığı bükme sürecine katılmışlardı. Origami sanatında uzun zamandır aranan gerçeği, usturma tekniğine yansımıştı. Yardımıyla yaratılan tablolar, dış kırılganlığa rağmen yeterince güçlüdür. Örneğin, örneğin, kıkırdayma tarzında yapılmış bir standa bir bardak koyarsanız, desen solmaz; kağıt katlanmaz ve bükülmez. Elbette, bu el sanatlarının nitelikli olarak sağlandığı ve kolların ardından sağlanmadığı sağlanmaktadır. Ve en küçük buklelerden şeker vazosu yapsanız bile, içerisine güvenli bir şekilde içerik ekleyebilirsiniz, ürün kırılma riski önemsizdir.

boyama kalıbı killing

Güzel yaratmak içinresimlerin tadına bakma, bu sanatı öğrenmeniz gerekiyor. Ana sınıfları bulabilir ve bu sınıflara girebilir, bu heyecan verici girişimde yeni olmayanlarla sohbet edebilirsiniz. Her yaratıcı çabada, zanaat yaratma sürecinin daha net ve anlaşılır olacağı bir tanıdıktan sonra, küçük hileleri var. Yolculuğun başlangıcında, özel kağıda ek olarak, bir bıçak, cımbız, makas ve yapıştırıcıya ihtiyaç duyacaksınız.

Resim sallamakDaha sonra, içinde özel bir set satın alabilirsiniz.şunları içerir: bir bıçak gibi bir alet, belirli türden şablonlar. Şablonları çeşitleyen, yaratıcının tercihlerine bağlı olarak tüy döküm resimlerini hazırlamak doğruluğu unutmamalıdır. İşin ne kadar iyice yapılacağı üzerine nihai sonuç kıvrılır.

Yirmiden fazla yol varresmin öğelerini oluşturur. Çöken kağıt sıkışabilir, bükülebilir veya gerginliği gevşetebilir - bitmiş desenine göre benzer manipülasyonlar yapılır.

Yazarın tüyler ürpertici resimlerini yürütürken, bu ilginç derste yaratıcılık meslektaşlarınızla tanışmanız için fotoğraflar gösterilebilir.

Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir

Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir

Related news

 • İBBnin Arızalı Çıkan Metrobüsler İçin Dava Açtığı Şirket İflas Etti: 1 Dolar Bile Alamayız
 • Seren Serengil ile Yaşar İpekten bebek müjdesi
 • Türkiye NBA Basketbol Okulu Açıldı
 • Krk Adası, Hırvatistan: özellikleri ve cazibe merkezleri
 • Çok İzlenen Videolar

 • Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 63

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir


  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 39

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 85

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 74

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 38

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 82

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 78

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 26

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 38

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 49

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 89

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 9