19.06.2019

Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 79

Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir!

Teknolojide giderek daha fazla kullanıcı varkireç denilen kağıdı bükerek. Bu şekilde yapılmış resimler olağandışı ve güzel. Bir hediye olarak sunmak, onları ev ya da iş yerleriyle süslemek için en utanç verici değiller. Herkes böyle bir başyapıt yaratabilir, asıl şey sabır ve küçük bir uygulama.

boyama resimBu tekniğin köklerine dönmekbüküm kağıdı, unutulmamalıdır ki, Ortaçağ Avrupa'sında çoktan ortaya çıkmıştı. Adı "kuş tüyleri" deyiminden türetilmiştir, çünkü rahibelerin madalyon yarattığı XV yüzyılın başlarında, yaldızlı kenarları olan kağıt kalemin ucunda bükülmüştür. Manastırların ötesine geçerek, resimlerin sızarlanması genel halk arasında popüler hale geldi. Ancak, sıklıkla olduğu gibi, güzel olan her şey pahalıdır ve kağıt uygun fiyatlı ve ucuz değildir, yalnızca asil insanlar bu başyapıtları yaratmayı göze alamazdı.

Modern gerçekte bu sanatBatı'da iyi gelişti, ancak doğuyu vurarak ikinci bir doğum yaptı. Orada güzelliği bilenler, çeşitli uyarlamalar, özel materyal ve imalat için yaratıcı yaklaşımın kullanımı nedeniyle kağıt zerafeti ve kolaylığı bükme sürecine katılmışlardı. Origami sanatında uzun zamandır aranan gerçeği, usturma tekniğine yansımıştı. Yardımıyla yaratılan tablolar, dış kırılganlığa rağmen yeterince güçlüdür. Örneğin, örneğin, kıkırdayma tarzında yapılmış bir standa bir bardak koyarsanız, desen solmaz; kağıt katlanmaz ve bükülmez. Elbette, bu el sanatlarının nitelikli olarak sağlandığı ve kolların ardından sağlanmadığı sağlanmaktadır. Ve en küçük buklelerden şeker vazosu yapsanız bile, içerisine güvenli bir şekilde içerik ekleyebilirsiniz, ürün kırılma riski önemsizdir.

boyama kalıbı killing

Güzel yaratmak içinresimlerin tadına bakma, bu sanatı öğrenmeniz gerekiyor. Ana sınıfları bulabilir ve bu sınıflara girebilir, bu heyecan verici girişimde yeni olmayanlarla sohbet edebilirsiniz. Her yaratıcı çabada, zanaat yaratma sürecinin daha net ve anlaşılır olacağı bir tanıdıktan sonra, küçük hileleri var. Yolculuğun başlangıcında, özel kağıda ek olarak, bir bıçak, cımbız, makas ve yapıştırıcıya ihtiyaç duyacaksınız.

Resim sallamakDaha sonra, içinde özel bir set satın alabilirsiniz.şunları içerir: bir bıçak gibi bir alet, belirli türden şablonlar. Şablonları çeşitleyen, yaratıcının tercihlerine bağlı olarak tüy döküm resimlerini hazırlamak doğruluğu unutmamalıdır. İşin ne kadar iyice yapılacağı üzerine nihai sonuç kıvrılır.

Yirmiden fazla yol varresmin öğelerini oluşturur. Çöken kağıt sıkışabilir, bükülebilir veya gerginliği gevşetebilir - bitmiş desenine göre benzer manipülasyonlar yapılır.

Yazarın tüyler ürpertici resimlerini yürütürken, bu ilginç derste yaratıcılık meslektaşlarınızla tanışmanız için fotoğraflar gösterilebilir.Related news

 • Reklam nasıl hazırlanır
 • Baklava Desenli Tırnak Süsleme
 • Tasarımcıların ne yaptığını biliyor musun
 • F-35lerin ilk pilotları, ABDye gitti
 • PLASTİK ŞİŞE KAPAKLARINDAN HAYVAN VE ÇOCUK FİGÜRLERİ

 • Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 12

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir


  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 78

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 90

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 36

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 13

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 71

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 49

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 98

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 84

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 79

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 70

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 18

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 72

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 53

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 44

  Tılsımlı bir resim yaratmak heyecan verici bir etkinliktir 61