Tafta Gelinlik ModelleriTafta Gelinlik Modelleri
Tafta Gelinlik Modelleri


Tafta Gelinlik Modelleri her genç kızın hayalini süsleyen gelinliklerin son dönemde popüler olan bir çeşididir. Dünya evine girecek olan çiftler düğünlerinde bu özel kıyafetleri giyerler. Gelinlik modelleri ve şekilleri oldukça çeşitlidir. Her sezon yeni gelinlikler tasarlanarak gelinlik yelpazesi gittikçe genişlemektedir. Evlenecek bayanların hayallerini süsleyen çeşitli gelinlik modelleri üretilmektedir ve satışa sunulmaktadır. Gelinlikler kesimlerine, kumaşlarına, işlemelerine göre değişmektedir. Örneğin, gelinlikler, prenses, A kesim, balık model olarak çeşitlenmektedir. Bunların yanı sıra yaka modellerine göre de değişmektedir. Aynı şekilde tüllerde veya dantelden yapılmasına ve kollarının uzun veya kısa olmasına göre de çeşitlenebilir.

Gelinlik seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken çok fazla husus vardır. Bayanlar gelinlik seçimi yaparken kendi zevklerinin ve isteklerinin yanı sıra vücut ölçülerine de dikkat etmelidirler. Aynı şekilde vücut yapılarına göre gelinlik seçmelidirler. Buna örnek olarak basen yapısı geniş olan bayanlar dar kesim gelinliklerde güzel durmayabilirler. Çok zayıf olan bayanlara da dar kesim gelinlikler çok yakışmayabilir. Bu bağlamda fiziklerine uygun gelin seçmeleri uygun olacaktır. Gelinlik modellerinde kumaş yapısı da oldukça önemlidir.Tafta gelinlik modellerison zamanda oldukça moda olmuştur.

İpek Tafta Gelinlik Modelleri

Son zamanlarda en çok tercih edilen modeller arasında olan tafta gelinlik modelleri bayanları hayran bırakıyor.İpek tafta gelinlik modellerikumaşın parlaklığı ile şıklığı yakalıyor. Tül ve dantel detaylanın yanı sıra tafta modellere yönelme olmaya başlamıştır. Tafta modellerde a kesim, prenses kesim gibi modeller de hâkimdir. Tafta model tasarımları da oldukça çeşitlidir. Gelinliklerin alt kısmı düz olsa da üst kısımları işlemeli veya dantel detaylı olabilmektedir. İpek tafta gelinlik modellerinde genel olarak A kesim ve dar kesim modelleri hâkimdir. Sade şıklığı yakalamak isteyen bayanların tutkusu haline gelmiştir.

Tafta Gelinlik 2017

Her sezon yeni ürünler vitrinleri süslemektedir. Yaz mevsiminin yaklaşması ile gelinlik satışları artmaktadır. Gelinlik satışı yapan mağazaların yanı sıra tasarımcılar da mevcuttur. Gelinliklerini özel olarak tasarlatmak isteyenler buralardan da alışveriş yapabilmektedirler. Mağazalarda istediği gelinliğe ulaşamayan bayanlar kendi istedikleri gibi gelinlikler tasarlattırarak diktirebilirler. Her sene olduğu gibi bu sene deTafta gelinlik 2017modelleri dikkat çekiyor. Gelinlik ile asilliği yakalamak isteyen gelinler tafta model gelinlikleri seçiyorlar. 2017 modellerinde de tafta gelinlikler son modayı en iyi şekilde yansıtmakta ve oldukça şık görünmektedirler.

Tafta Kumaş Gelinlik Modelleri

Tafta kumaştan yapılan gelinlik modelleri birçok hanım ilgisini çekmekte. Özellikle prenses modeller çok ilgi çekiyor. Prenses modelin etek kısmının tülsüz olması ve tafta kumaştan olması alışmışın dışında bir görüntü yansıtıyor.Tafta kumaş gelinlik modelleribu sezon vitrinlerde sık karşılaşılan modeller arasında. Bu modellerde yaka çeşitleri ve kol modelleri de gelinliğin bütünlüğünü etkiliyor. Bayanlar gelinlik seçimi yapmadan önce kendi fiziksel yapılarına yakışacak olan gelinlik modellerini araştırmalıdırlar.

Tafta Gelinlik Modelleri 2017

2017 gelinlik modelleri vitrinlerde yerini aldı. Yaz mevsiminin gelmesi ile düğün sezonu açıldı ve vitrindekiler gelinlikler birer birer satılmaya başlandı.Tafta gelinlik modelleri 2017ürünleri arasında en çok beğenilen gelinlikler arasına girdi. Gelin adayları tarafından tafta model tercihi bu sene oldukça artmış durumda.


Tafta Gelinlik ModelleriTafta Gelinlik Modelleri
Tafta Gelinlik Modelleri


Tafta Gelinlik Modelleri


Tafta Gelinlik Modelleri


Tafta Gelinlik Modelleri


Tafta Gelinlik Modelleri


Tafta Gelinlik Modelleri


Tafta Gelinlik Modelleri


Tafta Gelinlik Modelleri