Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 2019

Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 2019
20.09.2019

Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 54

Tarife "Turuncu", "Tele2" - yorumlar. Tarife "Turuncu", "Tele2" - nasıl bağlanılır

Bugün dikkatinize tarife ödenecek"Turuncu", "Tele2". Bu plan birçok müşteriyle ilgiliydi. Sonuçta, hücresel operatör bunu karlı bir teklif olarak değerlendirir. Bu nedenle, abonelerin zaten bu seçeneği kullanarak tarife planı hakkında ne tür bir fikir bulmak önemlidir. Buna dikkat etmek gerçekten gerekli midir?tarife turuncu tele2

Genel açıklama

Başlangıç ​​olarak, "Turuncu" ("Tele2") tarifesiabonelerden gelen incelemeler, kısa açıklamalarının olduğu aşamada bile almaya başlar. Buradaki şey, mobil operatörün bu seçeneği bir kriz karşıtı olarak nitelemesidir.

Rusya ve ev hakkında görüşme yapabilirsinizsadece bir kuruş için bölge. Aylık ücret yok, aldatma yok. Sadece avantajlı bir teklif. Bunu reddetmek oldukça zordur. Her durumda, bağlantının ayrıntılarını öğrenmeden önce bu teklif için çabalayabilirsiniz. Belki seni yabancılaştıracaklardır. "Turuncu" "Tele2" tarifesine geçiş koşulları nelerdir?

Bölgeye çağırır

Önemli bir nokta, çağrıların ücretidir.bölgesi. Tüm alıcılar bu özelliğe dikkat ediyor. Ev bölgesinde yararlı çağrılar vermeyen bir tarife planı satın almak hiç mantıklı değildir.

Sonunda ne alacağız? Tarife "Turuncu" ("Tele2") bu bölgedeki abonelerden gelen yorumları oldukça iyi bir hale getiriyor. Sonuçta, ev ağındaki aramalar size sadece 90 sente mal olacak. Bu arada, burada ikinci bir şarj için kullanılır. Bazı bölgelerde, bu tarife, ev ağında sadece 60 kopeklik için aramalar sunmaktadır. Bunun özü değişmez - konuşma için bir ruble daha az. Bu özellik tüm aboneleri memnun ediyor.

Bu arada, her şey için böyle bir fiyat varbölgedeki telefon numaraları. Ve memnun ediyor. Orange tarifesini nasıl aktive edeceğimizi düşünmenin zamanı geldi. "Tele2", bu durumda bize sunulacak daha fazla özellik olduğunu varsayar.tarife turuncu TV2 yorumlar

mesajları

Aboneler arasında özel bir zevk maliyetibağlantı bölgesi içindeki mesajlar. Ve genel olarak, Rusya için bir bütün olarak. Şehrinizin ve bölgenizin numaralarına SMS gönderirseniz, o zaman sadece 90 sent (veya 60) vermeye hazır olun. Diğer bir deyişle, şimdi aramalar ve mesajlar aynıdır. Ve ucuz. Bu özellik genellikle "Turuncu" tarifesi hakkında konuşan aboneler tarafından vurgulanmaktadır.

Rusya'da mesajlar zaten iletiliyordeğer. Bir SMS için 2.5 ruble verin. Alıcılar bunun çok fazla para olmadığını söylüyor. Sonuçta, Tele2'nin rakipleri sıklıkla mesaj fiyatının, mektubu gönderdiğiniz operatöre bağlı olması. Evet, ve 5 ila 10 ruble arasında değişir. Fark açıktır.

Multimedya mesajları dalütfen "Tele2" aboneleri. Sonuçta, böyle bir mektup 6 ruble (bazı bölgelerde - 4). Rusya’da tam olarak nereye yolladığınıza bakılmaksızın. Ve hangi operatör üzerinde de. Şimdiye kadar, "Turuncu" ("Tele2") tarifesi gerçekten olumlu kullanım şartları sunuyor. Bu tekliflerin çoğu çok hızlı bir şekilde çekiliyor.

Rusya'ya çağrı

Rusya’yı da çağırdığını unutmabir şey evet onlar mal olacak. Ve bazı sosyal insanlar çok önemlidir. Ancak burada da özel bir hoşnutsuzluk yok. Sonuçta, "Turuncu" ("Tele2") tarifesi kriz karşıtı olarak kabul edilir.tarife turuncu tele2 nasıl bağlanır

Bu cep telefonu operatörüne yapılan tüm çağrılarRusya dakikada 2 ruble değerinde. Çok pahalı değil. Başka bir cep telefonu operatörü için Rusya'yı aramak istiyorsanız, 9 ruble ödemeniz gerekecektir. Bu fiyat listesi şehir numaraları için de geçerlidir. Prensip olarak, aboneler teklifle memnuniyetlerini ifade ederler. Burada alıcıdan korkan gök yüksek fiyatlar yok.

Tüm dünya için

Tarife "Orange" ("Tele2") onların yorumuaboneler de dünya çapında çağrı ve alır. Çok az insan bu özelliğe dikkat ediyor. Ama yine de, aniden Rusya'nın dışına çağırmak zorunda kalırsanız, maliyet hakkında gerçekten düşünemezsiniz.

Neden? BDT ülkelerinde, Baltık Ülkeleri ve Avrupa dakikasında dakika başına 25 ruble isteyebilirsiniz - 45. Uydu iletişimi burada, belki de en pahalı - dakikada 240 ruble. Dünyanın diğer bölgelerinde dakika başına 65 ruble yapmak zorunda kalacak. Bu kadar pahalı değil, eğer düşünürsen. Uluslararası operatörlere gönderilen tüm mesajlar 5,5 ruble. Gördüğünüz gibi, "Turuncu", "Tele2" (Voronezh, Moskova, Kaliningrad ve Rusya'nın diğer bölgeleri) tarifesi, çok uygun bağlantı koşulları sunuyor. Ve pek çok kişi onu aramaya çalışıyor. Aboneler genellikle kendi tercihlerinden memnun kalır.

SIM kart satın alma

"Turuncu" tarife planını, "Tele2" tarife planını aldığınızı varsayalım. Buna nasıl geçebilirim? Olayların gelişimi için çeşitli seçenekler var. Bunlardan ilki bu plan ile yeni bir SIM kartın satın alınmasıdır.tarife turuncu TV2 nasıl gidilir?

Bunu yapmak için en yakın ofise başvurmanız gerekir."Tele2". Pasaportunuzu yanınıza alın ve çalışanınıza "Turuncu" tarifesi ile bir oda almak istediğinizi bildirin. Birkaç dakika bekle - ve bitti. Verileri doldurmanın doğruluğunu kontrol edin, gelecekteki telefon numaranızı seçin ve SIM kartı mobil cihazınıza takın. Artık bağlandıktan sonra aldığınız tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Karmaşık bir şey yok. Ama sadece bu seçenek herkese uygun değil. Tarifeyi her değiştirdiğinizde telefon numarasını değiştirmek istemiyorum.

kombinasyonlar

Bunun çözümü için birkaç tane daha yaklaşım var.sorusu. "Turuncu" ("Tele2") tarifesi nasıl etkinleştirilir? İlk olarak, telefonunuzda en az 40 ruble olduğunu kontrol edin. Bu planı değiştirmenin bedeli. Hazır mısın

İkinci olarak, tarife değişikliği yöntemi seçmek için gereklidir. 630'u arayabilir ve ardından işlemi tamamlamak için robot sesini kullanabilirsiniz. İşlemin hızlıca gitmesini istiyorsanız en iyi seçenek değil.tarife turuncu tele2 voronezh

Bu durumda özel bir"Sıcak" kombinasyonu. Hesabınızda yeterli para varsa, otomatik olarak "Turuncu" tarife aktarılır. * 630 * 8 # tuşlayın, ardından arama tuşuna basın. Bir sonuç ile SMS bildirimini bekleyin. Hepsi bu kadar. Şimdi "Tele2" den "Orange" adlı tarife planına bağlısınız. Operatörün önceki koşullarını 30 günden fazla kullanmışsanız ücretsiz transfer yapılır.

Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 2019

Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 2019

Related news

 • Bilinmeyen Lomonosov: ilginç gerçekler
 • Düşük Kalori Ve Sık Öğün Sayesinde Hızla Kilo Verme Fırsatı
 • Seyahat eden erkekler için deri çantalar - iş adamı için önemli bir aksesuar
 • Sobyanin Sergey Semenovich: biyografi, aile
 • Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

 • Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 46

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır


  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 66

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 93

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 82

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 25

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 92

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 24

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 97

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 93

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 4

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 61

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 64

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 53

  Tarife Turuncu, Tele2 - yorumlar. Tarife Turuncu, Tele2 - nasıl bağlanılır 34