Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon 2019

Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon 2019 Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

İlk bakışta Tarakan Arcana gibi görünüyorAşıklar kişisel ilişkilerin yönlerini ortaya koyuyor. Bu falcılar başlatmak için tipik bir hatadır. Aslında, kart severlerin (Tarot) daha derin bir anlamı vardır. Bu bir meydan okuma, ya da bir kavşak, bir seçim zorunluluğu, bir ikilemdir. Temel anlamı, bir kişinin bir dönüş durumu ile karşı karşıya olmasıdır. Bu kementin farklı ellerde nasıl yorumlanacağını görelim.

tarot severler

tanım

Haritanın gömülü anlamıgörüntüsü. Uzmanlar, farklı okulların resimleri biraz değiştirdiğini biliyor ama özü aynı kalıyor. Arcane Tarot Severlerini düşünün. Bir erkek ve bir kadın figürünü (Adem ve Havva) bir elma ağacının yanında, dallarının saklandığı bir yılanın gizlendiği bir yerde gösterir. Neredeyse İncil hikayesi. Görüntü yaklaşan seçim hakkında düşünmeye itiyor. Kişinin neyin daha önemli olduğuna karar vermek için davet edilir: günahın tatlılığı veya görev yükü. Bu kementin özüdür. Çataldan bahsediyor, geçmesi imkansız olan geçmiş. Birbirinden farklı birkaç özel seçenek arasından seçim yapmak gerekir. Bilindiği gibi, Arcana Tarot'un değeri çok yönlüdür. Bu nedenle, yaklaşan seçimin doğası komşu haritalarda yargılanmalıdır. Görüntüdeki kadının melek kanadı var. İleride bir ders olduğunu söylüyorlar. Bir şey keskin eylemleri provoke edecek. Bu faktörler anlaşılmalı ve üstesinden gelinmelidir.

sevgi dolu tarot değeri

Iç anlamda

Aşk ortaklardan açıklık gerektirir. Herhangi bir kişi olduğu gibi algılanmalı ve saygı duyulmalıdır. Tarot Lovers, bu derin hissi içsel olarak aktarıyor. Bir kişi samimi olduğunda, başkalarının seçimlerine saygı göstererek sorumluluktan vazgeçmez. Ve aynı da karşılığında bekler. Haritanın anlamını deşifre etmek, yakın ilişkilerin anlamına dayanmalıdır. Aşk sadece büyük bir sevinç değil, aynı zamanda kurban olur. Tarot kartının tasarladığı kürenin ipuçlarını reddetme ihtiyacı var. Tabii ki önemi, konuya bağlı olarak, ele alınan probleme göre değişir. Fakat bu her zaman kişiliğin dönüşümü ile ilişkili bir strestir. Gereksiz şeyler ölmeli. Onun yerine yeni, daha az değerli, ama yine de bilinmeyecek. Bir kişi kalkınma eşiğinde ve ilk adımı atmaktan korkuyor. Ve yönlerin hiçbiri kapalı değil. Tahmincinin kendisinin hangi yöne gideceğine karar vermesi gerekiyor. Tarot Lovers sadece yaklaşan seçim hakkında konuşuyor, ancak bunu yapamaz. Kendin için düşünmelisin. Astrolojide, arcana, İkizler burcuna karşılık gelir. Bu bir dualite, sürekli şüpheler. Kişilik, sembolize, hareketli, esnek, sosyal, ama rüzgarlı. Onunla konuşmak kolay, ama herşeyi yapman zor.

aşk değeri tarot kartı

Günün haritası (direkt pozisyon)

Genç olgunlaşmamış insanlarla diyalog var. İkili bir duygu uyandırıyorlar. Bir yanda, onların antics kötü, saldırgan olmayan, bazen gülünç değildir. Öte yandan, zaman harcamak için rascalları azarlamak istiyorum. Günün sembolü olarak, anlamı seçim olan lasso Lovers (Tarot), nasıl yorumlanması gerektiği. Bir karar verilmelidir. Büyük olasılıkla doğru olacaktır. İleri pozisyonda kement pozitif kabul edilir. Çünkü direkt olarak ertesi güne bak. Bu karmaşık, ancak akşamları hoş yorgunluk ve problemleri çözme yeteneğiyle gurur duyacaksınız. İnsanları sevmek, bu harita bir cezbeder. Muhtemelen birileri ortağa ilgi gösterecektir. Tabii ki, bu nahoş. Ama tembel flört etmekten dolayı sinirlenmeye değer. Kementin açıklık ve samimiyet hakkında konuştuğunu hatırlayın. Güven gerçek aşkın bir parçasıdır.

Günün haritası (ters konum)

Bu kötü bir haberci. Böyle bir durumda Tarot kartı negatif bir değere sahiptir. Ciddi, hayati konularla uğraşmayın. Anın ısısında hiçbir şeye karar vermeyin. Arkan bir hataya karşı uyardı. Ters pozisyon, bilgi eksikliği, bilgelik, doğru yolu terk etme hakkında konuşur. Buna ek olarak, kişi kendi kaderini yönetebilmek için henüz olgunlaşmamıştı. Yaşlılara danışmak ya da sert eylemlerden kaçınmak, kendinizi geri çekilme yolunda bırakmak gerekir. Daha aşağı-toprak anlamında, kement iş yerindeki meslektaşlarıyla küçük sıkıntılardan söz eder. Dedikodu, birinin birbirini iyi anlamasını engelleyecektir. Finansal alanda başarı beklemeyin. Daha önce yanlış bir adım atıldı, bunu ödemek gerekiyor. Tahminin belirli bir sorusu varsa, o zaman henüz bir cevap yoktur. Arzuyu yerine getirme olasılığı küçüktür. Büyük ihtimalle bir kişi, uygulanması için bir platform hazırlayamadı.

Tarot arcana'nın anlamı

Tarot. Kehanet: İlişkiler senaryosundaki sevenler

İlk olarak, doğrudan pozisyonu düşünün. Senaryodaki bu arcana'nın görünüşü, sadece ilişkiler yeni yeni ortaya çıkmaya başladığında elverişlidir. Bu doğru partner seçiminin işaretidir. Kupa ile birlikte, Kupalar yaşam için bir eşi sembolize eder. Bir sonraki direkt Güneş ya da İmparatoriçe, o zaman bir düğün olacak. Tarot arcana'nın önemi sadece tahminlere göre değil, aynı zamanda senaryodaki özel duruma da bağlıdır. Geçmişte, aşıklar hali hazırda yapılmış olan seçim hakkında konuşuyor. Hala ilişkiyi etkiliyor. Muhtemelen, ortak geçmiş aşkı hatırlar. Fakat bu düşünceler önemli değil. Gelecekte, bizim kementimiz tecrübeli çiftler için elverişsizdir. Bu, ihanetin veya ihtimalin bir işaretidir. Zor bir seçim var, kart severler (Tarot) diyor. Kule veya Hanged ile birleşimi özellikle falcı için elverişsizdir. Kalbimde iyileşmemiş bir yara bırakacak bir boşluk var. Eğer kement “mevcut” pozisyondaysa, trajedi şu anda gerçekleşiyor. Sorma sorusu henüz şüphelenilemeyebilir. Ancak partnerin tamamen farklı bir ilgisi var.

Ters pozisyon

Bu durumda, kart tüm negatifleri gösterir.yanlış kararlar. Pozitif arcana'nın harika beklentilerini bile değiştiriyor. Eski hatalara cevap vermem gerekecek. Geçmişten, tahminin güç, arzu ya da beceriye sahip olmadığı sorunlar ortaya çıkacaktır. Belki de partner bağlantınıza pişmandı. Daha önce olana dönmek istiyor. Tersine üç Kılıç ile kombinasyon - hiçbir umut bırakmaz. Eğer Asılan adam yaklaşırsa, o zaman tahmin eden kişi şimdiki ilişkiden vazgeçecektir, ki bu daha sonra acı bir şekilde pişman olacaktır. Senaryoda çok sayıda Pentacles olduğunda, bu, ticari nedenlerden dolayı açığın ortaya çıkacağı anlamına gelir. Ama özü değiştirmez. Acı çekmeniz ve pişmanlık duymanız gerekecek. İlişkilerin olasılıkları hakkında daha ayrıntılı bir analiz Tarot "Aşıkların Piramidi" ni tahmin etmeye yardımcı olacaktır. Durum oldukça basit. Dört kart içerir. Daha ayrıntılı olarak inceleyelim.

tarot kehanet severler

Aşıkların Piramidi

Güverteyi karıştırıp dört çekmelisin.Arcana, resimlerini kendilerine yaydı. İlişkiler için beklentilerin ne olduğunu, sorunların olup olmadığını, neyin engellediğini ve tam tersine, konsolidasyona katkıda bulunduğunu belirlerler. Öğelerin değeri:

 1. Falcı. Durumdaki tavrı, içsel konumu.
 2. Ortak. Düşüncelerini ve hislerini, senin hakkında ne düşündüğünü.
 3. İlişkiler: insanlar arasında ne olur?
 4. Gelecek: ilişkiler için beklentiler hakkında konuşuyor.

Kementimiz ilk pozisyonda ortaya çıktıysa, o zaman,Adam kendine güvenmiyor. Kendisini bir eşin, şüphenin, ıstırabın değersiz olduğunu düşünür. İkinci pozisyonda, Aşıkların görünümü çok iyi bir işaret değildir. Şimdiye kadar ilişkiler gelişmedi. Rüzgarlı, güçlü değiller, uçuyorlar. Eğer dördüncü pozisyonda İmparatoriçe, Hierophant, Barış varsa, hepsi uzun bir birliktelikle sona erecektir.

tutkulu tarot kombinasyonu

İş alanında etkisi

Bu durumda kementin görünüşü söz konusudur.farklı düzen değişiklikleri. Doğrudan bir pozisyonda, iş görüşmelerini, yeni projeleri, kişileri temsil eder. Tekliflerin iyi düşünülmesi gerekecek. Umut verici olacaklar, ama bir şeyden vazgeçmeleri gerekecek. Örneğin, servis yerini değiştirin. Yeni, her şey mükemmel bir şekilde ortaya çıkmaz. Ancak tahmincinin başarılı olması için yeterli gücü vardır. Ters bir konumda, kement aşırı harcamalara ve boş umutlara karşı uyardı. Kart en olumlu hizalamayı bile bozabilir. Aşıklar (Tarot) herhangi bir pozisyonda enerji eksikliğini öngörür. Bir ihtimal yok. Adam boşuna yetenekleri çarçur etti, kaderin şansını fark edemedi. En baştan itibaren bütün yolu tekrarlamak zorundayım. Kule ile kombinasyon mekân veya gelir kaybından bahsediyor. Yakında yeni bir iş bulamayacaksın. Hanged ile - kârlı olmayan yatırımları, kendi hatasıyla büyük kayıpları öngörür. Ters bir biçimde üçlü bir kılıçla, daha dikkatli olmanızı öneriyor. Muhtemelen bir kaza.

sevgili tarot piramidi tarafından kehanet

Sağlığın elinde

Bu durumda, arcana'nın olumsuzluğu çok büyük değil. O bir tedavi yöntemi, bir hastane, bir tatil yeri seçmenin bir işaretidir. Müdahalenin ardından kementimizin Kılıçlar Asamblesiyle birleşmesi. Her iki kart da ileri pozisyondaysa, cerrahi müdahale tam iyileşmeye yol açacaktır. Buna kabul edilmeli. Her iki kart da tersine çevrildiğinde, hata riski yüksektir. Karar acele etmeyin. İlaç veya diğer tedavi türlerini kullanmak daha iyidir. Yakında bir ay varsa, halk tekniklerine bakın. Cerrahın neşterinden daha elverişlidirler. Çoğu durumda, sağlık senaryosundaki sevenler egzersizi diyetle birleştirmek için sunulmaktadır. Tedaviye veya önleme yönelik ikili bir yaklaşım gereklidir.

Arzunun senaryosunda

Kementimizi tahmin ettikleri zaman görmek çok üzücü.hayali gerçekleştirmek için. O sadece “geçmiş” konumunda ve daha sonra uygun bir ortamla iyidir. Hierophant, Dünya ya da Yıldız yakınsa, o zaman umut vardır, ama tasarlananlar üzerinde çalışmak gerekir. Diğer durumlarda cevap yoktur. Haritalar muhtemelen falcıyı arzunun gerçekleşmesini sindirmek için yeterli gücü hissetmiyor. Bu kötü bir işaret. Kendini geliştirmeye dahil olmak gerekir. Gördüğünüz gibi, arkan genellikle kendi hatasıyla kayıpları gösterir. İstediğin şey kolun uzunluğu, ama önemli bir şeyin olmaması onun kalkmasını engelliyor. Kimse yardım etmeyecek. Kendinizi mutlu ve başarılı olacak şekilde değiştirin, kendiniz için olacak!

Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon 2019

Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon 2019

Related news

 • Futbolcu Andrey Eshchenko
 • Brüksel Lahanası Salatası Tarifi Videosu
 • Dünyanın En Uzun Yaşayan Janus Kedileri
 • Izgara çubuğu 57 - hızlı teslimat ve lezzetli et
 • Halıyı kendi evinizde nasıl temizlerim

 • Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon


  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon

  Tarot Aşıklar: değer, kombinasyon