fotograflar resim Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedir
Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedir 37 15.01.2019, 22:51

Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedir

Endüstriyel güvenlik tasarımının incelenmesibelgeleme, genişleme, yeniden ekipman, tasfiye veya tehlikeli üretimin korunması ve diğer birçok projenin onaylanması için gerekli prosedürdür. Rostekhnadzor olarak bilinen Atom, Teknolojik ve Çevresel Denetim için Federal Hizmet, uzmanlar tarafından tesisin teknik bir araştırması ve uzman görüşü de dahil olmak üzere bu tür faaliyetlerde bulunmaktadır.

tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi

Temyiz nedenlerinden bağımsız olarak, sınavtasarım belgelerinin endüstriyel güvenliği, temel olarak, tehlikeli endüstriyel tesislerde güvenlik seviyesinin gerekliliklerini ve ayrıca bir dizi Rostechnadzor standartlarını belirleyen, 1997 tarihli Federal Fonu 116-FZ tarafından düzenlenmektedir. Buna ek olarak, evde uzmanlığa ihtiyaç duyulduğunda uygulanan 2011'den kalma 243-FZ kanunun daha yeni bir versiyonu var. Bu belgenin özünde, tehlikeli bir nesnenin yeniden yapılandırılmasıyla paralel olarak yürütülen teknik yeniden-teçhizat sırasında, projenin bir yeniden-ekipman planı içermesi ve beraberindeki tüm menkul kıymetlerin uzmanlar tarafından doğrulanmasına tabi olması gerekmektedir. Belirtilen plan projeye dahil edilmemişse, hem yeniden yapım projesi hem de tüm yeniden-evrak dokümanları için tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğini gözden geçirmeniz gerekmektedir.

evde uzmanlık oluşturma

Genellikle tehlikeli nesneleri kontrol ederkengibi tüm bu kriterler mutlaka bir çalışma ve hesaplamalar olmalıdır yanında iş güvenliği, muhtemel sonuçları oturtmalı Kaza önleme gibi düzenlemelere uymak gerekir bir dizi faktör. Buna ek olarak, uzmanlar güvensiz makine ve malzemeleri, onarım acil durum kapatma sistemleri ile uyum izleme, hem de yetkisiz kişiler tarafından işletmenin topraklarına penetrasyon ihtimalini göz önünde bulundurarak için sistem kontrol, tehlikeli üretim için gelen personel TC yönetmeliklerine dair bir tahmin. potansiyel hataları önlemek için, tüm ölçümler ve değerlendirmeler öncesinde güçlendirme, tasfiye veya koruma tesisi için yapılır. Buna ek olarak, yeniden muayene bile belgelere ayarlamaları durumunda gerçekleştirilir.

teknik inceleme

Uzmanlar olumsuz veriyorsaSonuç olarak, müvekkilimin projesini değiştirmesi ve böylece Rusya Federasyonu yasalarına uygun hale getirilmesi, ardından değerlendirmenin tekrar yapılması zorunludur. Proje belgelerinin endüstriyel güvenliği konusunda uzmanlık gerektiğinde, bir dizi belge sağlanmalıdır:

- nesnenin özelliklerini ve teknik özelliklerini belirten ifade;
- Ekler ve diyagramlarla tüm proje dokümantasyonu;
- Kaynak izin belgeleri.

Ek olarak, ekonomik vePlanlanan faaliyetlerin teknik gerekçesi. Sonuç, genellikle uygunsuzluğun nedenlerini belirten olumlu veya olumsuzdur, böylece müşterinin tüm eksiklikleri düzeltme ve yeni bir inceleme yapma imkanı vardır. Terimlerden bahsedersek, o zaman evrensel bir şema yoktur, her şey belirli bir duruma ve ölçeğine bağlıdır.

Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedirresim Goruntuler galeriler

Related news

 • Normal Bir Kadın Nasıl Makyajla Prensese Dönüştürülür :)
 • Bebek ve çocuklarda nazara karşı ne yapılmalı
 • Altın fiyatları SON DAKİKA Bugün (22 Ocak Salı) çeyrek altın, gram altın fiyatları ne kadar

 • Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedir 96

  Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedir


  Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedir 76

  Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedir 28

  Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedir 22

  Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedir 2

  Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedir 92

  Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedir 73

  Tasarım dokümantasyonunun endüstriyel güvenliğinin incelenmesi nedir 36