Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 2019

Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 2019

Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 99 14.02.2019, 05:27

Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor

Aksesuarlar arasındaki en nadide parçalardır kolyeler.. Kolye bir kadının şıklığını tamamlaması için gereken temel aksesuar seçimidir. Bu yılın en moda kolyeleri arasında trend olanları sizlerla paylaşmak üzere yazımızı hazırladık. Trend kolye tercihleri arasında zirveyi üst üste kolye takmak alırken paralı kolyeler de popularitesini arttırdı. Şimdi kendinizi bir kuyumcu da gibi hissedebilirsiniz. Bol görsellik – kombinli – kolyeli konumuza geçiş yapalım.

Üst Üste Kolye Modası

En az iki farklı kolye tipinden birleştirilmiş bir trend oldu. Kolyelerden biri mutlaka sade olmak zorunda. Ama bu size kalmış. Zevkiniz ne diyorsa onu yaparsınız. Kolyelerden birini ön plana çıkarmak için biraz daha büyük ve kalın zincirli olmasını tavsiye ederiz. Örneğin taşlı, şekilli, harfli bir kolye ile bütünleyerek kombinlerinizi sağlayabilirsiniz.

Kıyafet Hiç Sorun Değil

Baştan söyleyelim kolyeler en çok abiye ve günlük – resmi iş kıyafetleri ile ceketli – gömlekli kombinlere gidiyor. Elbette her kıyafette tercih edebilirsiniz. Biz sadece en güzel hangi kıyafetlerde görünür onu belirttik.

Karışık Bazen İyidir

Karışık işler bizlere göre değil biliyoruz. Ama iki – üç kolyeyi karıştırarak takmak pek bir moda oldu. Biri ince zincirli, biri kalın zincirli, biri uzun, biri kısa şeklinde kolyelerinizi de kombinleyebilirsiniz. Yok artık kolyenin kombini de mi olurmuş demeyin yaptılar olduJ

Para Toplama Zamanı

Yukarıdaki Afrika kökenli bayanı görüyorsunuz. Spor mavi bir kot ve beyaz bir tişört giymiş ve kendini sokağa salmış. Aksesuar olarak bir adet altın bileklik, bir gözlük ve 3 kolyeyi birbirine karıştırmış. İki paralı bir sade kolye ile V yaka tişört oldukça güzel olmuş doğrusu. Sizlerde bu şekilde dilerseniz altından dilerseniz gümüşten hatta ve hatta birini de farklı renk yaparak kolye kombininizi yapabilirsiniz.

Uzun Kolye – Kısa Kolye

Eğer tek kolye takacaksanız başka ama briden fazla kolye takacaksanız bir tanesinin mutlaka diğerlerinden daha kısa olmasına özen gösterebilirsiniz.

Renkli Taşları Es Geçmeyin

Biz örnek olarak yukarıdaki taşlı kolyeyi baz aldık ama siz daha farklı tasarıma sahip olanlarını ve değişik renkteki taşları da kullanabilirsiniz. Bizim örneğimizde gördüğünüz gibi taşlı kolyeler de moda oldu. Özellikle açık renk ve yarı saydam – şeffaf kolyeler bu senenin trendleri arasında yerini aldı bile. Küçük taşlarla süslendi. Altın kolyeye pek yakışmasa da ona yakışan modelleri de var tabiki. İnternette bol bol değişik kolye tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Çiçeğin Böceğin Modası Bitmez

Hepimiz mutlaka ya çiçekli ya böcekli ya da her ikisini barındıran bir kolye takmışızdır. Napalım ruhumuzda çocukluk var demeyin. Çekinmeyin. Yeterki taktığınız takıştırdığınız kolyeleriniz güzel olsun. Kalp tasarımlı kolyeler, yonca yapraklı kolyeler, minik minik taşalarla süslenmiş kolyeler takabilirsiniz.

Spor Giyim için Kolye Modelleri

Spor giyimnmekten mi hoşlanıyorsunuz. Hiç sorun değil. Mavi – siyah renkli spor kıyafetlerinizin üzerine şık ve tam tersi bir renkte örneğin beyaz renkte bir kolye seçerek şıklığınızı bütünleyebilirsiniz. Spor takılacak bayan arkadaşlar için sade kolyeler yerine taşlı ve biraz kalın – büyük tasarımlı kolyeleri öneriyoruz.

Yaz Mevsimi Bir Başka

Yazın sokaklarda birçok bayanda ve özellikle genç kızlarda sık sık görürüz. İncikli boncuklu renkli kolyeler. Yukarıda örnek bir kolye resmi verdik. Özellikle bahar ve yaz aylarında ister şortlu ister pantolonlu isterseniz de elbiseli takılın hiç problem değil. Bu kolyeler tam size göre. Arada bir değişiklik yapıp ahşaptan imal edilmiş, iplikli, şekilli ve renkli kolyeleri seçebilirsiniz. Seçim yaparken seçtiğiniz kıyafetlerin içerisinde bulunan renklere sahip bir kolye seçmeniz sizi daha da şık gösterecektir.


Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 2019

Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 2019

Related news

 • Morphemik analiz
 • Saç Düzleştirici Makinesi Nasıl Temizlenir
 • Çilek Lekesi Koltuktan Nasıl Çıkar
 • Geç evlilik doğurganlık azaltıyor
 • 3 Malzemeli Bisküvi Pastası Tarifi Videosu
 • ATI Mobility Radeon HD 5650: özellikler, tanım ve yorumlar

 • Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 69

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor


  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 39

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 26

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 12

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 81

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 42

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 50

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 52

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 58

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 4

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 28

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 98

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 65

  Tasarım Harikası Kolyeler Şıklığımızı Arttırıyor 43