Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 2019

Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 2019
25.08.2019

Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 59

Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz? Çok basit!

Bakiyenin nasıl kontrol edileceği hakkında konuşalımTasarruf Bankası'nın kartı. Genel olarak, bunu yapmanın beş yolu vardır: ATM, gişelerde veya şubede, World Wide Web üzerinden, SMS veya telefon yoluyla. Sonra, bu yöntemlerin her birine daha ayrıntılı bir şekilde bakacağız.tasarruf banka kartı bakiyesini nasıl kontrol edebilirim?
Başlamak için bakiyesini nasıl kontrol edileceğini analizATM (veya ATM) aracılığıyla Sberbank kartını. Bunu yapmak için, kart okuyucusuna takın, gizli kodunuzu girin, "Hesap bakiyesini göster" seçeneğini seçin. Görünüşe göre, özel yeteneklere ihtiyacınız olmayacak. Lütfen dikkat: bazı bankalar günde sadece bir kez ücretsiz görüntüleme seçeneği sunmaktadır. Diğer tüm "tanıma" komisyona yazdırılacaktır. Benzer şekilde, yabancı bankacılık kurumlarının ATM'si ile. Bu nedenle, münhasıran ihraç ettiğiniz ülkeye ait "otomatik para çekme makineleri" hizmetlerine başvurun.
bir kartta denge nasıl kontrol edilirŞimdi, kartın dengesini nasıl kontrol edebileceğinizi görelimSMS yardımı ile Sberbank. Burada genel olarak her şey basit. Mesajın gövdesinde, "denge" kelimesini ve plastik ön yüzünde yazılı son beş haneyi yazıyoruz. Kısa numaraya 900 gönder. Alınan cevap tüm gerekli bilgiler olacak.
Bildiğiniz gibi telefonda da zorluklar varortaya çıkmamalıdır. İlk adım genellikle "sıcak" - 8-800-555-55-50 olarak adlandırılan hat numarasını aramaktır. Birisi bilmiyorsa, o zaman plastik arkasında casusluk yapabilirsiniz. Operatör yanıtladıktan sonra ona çağrı nedenini söylemelisiniz, şifre kodunu belirtin (müşteri tanımlamanız gerekiyor) ve hesap durumu hakkında bilgi dinlemelisiniz.
Birçok vatandaşın daha aktif hale geldiği gerçeği göz önüne alındığındaİnternet kullanıcısı oldular, hepsi Ağ yardımı ile Sberbank kartının dengesini kontrol etmekle ilgilendi. Bunu yapmak için, ihraçcının web sitesinde özel bir hizmet kullanmanız gerekir. Ana sayfaya girdikten sonra, kimliğinizi ve kalıcı şifrenizi girin. Ancak bu veriler yeterli olmayacaktır, çünkü plastik kartları kullanmanın güvenliğini sağlamak amacıyla, bir kerelik şifre girmek de gerekiyor. Bu arada, ilgili menü bölümünden bir çift çek yazdırarak ATM'de (aynı zamanda kalıcı bir şifre ve oturum açma) da alabilirsiniz.Tasarruf Kartı bankasındaki bakiyeyi kontrol etmeBaşarılı yetkilendirildikten sonraplastik hakkında tüm bilgiler mevcuttur. Kireç ovaline dikkat edin. Onun tarafından çevrelenen rakam, sadece kullanım için mevcut miktardır. Ayrıca son işlemlerin listesini görmek mümkündür. Hesapla ilgili herhangi bir eylemi hatırlamıyorsanız, daha sonra öğrenmek ve yapılan tüm alışverişleri hatırlamak için ifadeyi yazdırabilir veya e-posta kutunuza gönderebilirsiniz.
İlk dört durumda, nasıl olduğunu inceledikTasarruf Bankası kartının bakiyesini bağımsız olarak kontrol edin. Ama eğer onu ofiste görme olasılığı hakkında konuşursak, o zaman kasiyer olmadan yapmanın bir yolu yoktur. Sıranızı beklerken, talebi belirtmeli ve cevabı dikkatli bir şekilde dinlemelisiniz. Bu arada, plastik ve kimliğinizi doğrulayan bir belge, hemen elinizin altında olması daha iyidir.
Artık karttaki dengeyi nasıl kontrol edeceğinizi biliyorsunuz. Sberbank, belirli bir durumda mutlaka en uygun olan birçok seçenek sunar.

Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 2019

Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 2019

Related news

 • Acil Servis 2. Bölüm izle
 • Çok İzlenen Videolar
 • Kabızlığa Birebir iyi Gelen Muhteşem Çözümler
 • ANLATIMLI BAYAN FİLE TUNİK MODELİ
 • Aquarius

 • Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 55

  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit


  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 80

  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 44

  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 84

  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 43

  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 57

  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 93

  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 17

  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 68

  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 80

  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 18

  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 61

  Tasarruf Kartı bankasının bakiyesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz Çok basit 5