Tatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleriTatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleri


Tatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleri 91 22.02.2019, 00:32

Tatillerini nasıl geçirirsin? Cherepovets: rekreasyon merkezleri

Cherepovets'de birkaç yer varAktif eğlence için her birinin farklı bir amacı vardır. Bazı üsler bütün aile ile birlikte dinlenmek için tasarlanırken, diğerleri sadece avcılar veya avcılar için uygundur.

"Üst Balık" Tabanı

 rekreasyon üssü Cherepovets

"Verkhnyaya Rybinka" balıkçılık üssü sağlartüm balıkçılar ve avcılar için iyi bir dinlenme imkanı. Cherepovets rekreasyon merkezi, modern Avrupa şartlarına göre donatılmıştır. Ayrıca, bu tesis herkesin şirket ve aile etkinliklerini yürütmesi için bir fırsat sunmaktadır.

Turist üssü yirmiCherepovets'ten ayrı, koruma altındaki bir bölgede. Kolaylık, Rybinsk rezervuarının kıyısında yer almasıdır, yani herkes kıyıda bir olta veya bir iplik çubukla dolaşabilir.

Taban, sadece ruhunuzla değil, aynı zamanda vücudunuzla da rahatlayabileceğiniz küçük ahşap evlerden oluşuyor, çünkü bir hamam kompleksi ve bölgedeki çok sayıda spor sahası var.

Rekreasyon merkezi "Sosnovka"

Cherepovets dinlenme de iyi harcanabilirtaban "Sosnovka". Burada sadece arkadaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla değil, tüm ailenizle de rahatlayabilirsiniz. "Sosnovka" tüm misafirlerine kurumsal partileri, düğünleri ve diğer festival etkinliklerini organize etme fırsatı sunuyor. Rekreasyon merkezinin başkanlarının rahatlığı için, tüm ziyaretçiler tatillerinde profesyonel bir sunumcu veya DJ için rezervasyon yapma fırsatından yararlanabilirler. Rekreasyon üsleri Cherepovets, bir kural olarak, şehirden birkaç düzine kilometre uzaklıktadır.

Karpovo: aile tatilleri

Cherepovets rekreasyon merkezi, nerede sağlarailenizle rahatlayabilir ve hafta sonunu keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Rekreasyon merkezi "Karpovo" kış eğlence, spor malzemeleri ve sauna kiralama için yerliler arasında bilinir. Burada sporcular ve diğer misafirler tüm bölgeden geliyor. Seksen altı kişi için dört misafir evi tasarlanmıştır.

"Karpovo" çeşitli toplu spor etkinlikleri, şirket partileri ve aile kutlamaları için kullanılır.

Rekreasyon merkezi "Roshchino"

cherepovets içinde dinlenmek

"Roshchino" nispeten büyüktüreşzamanlı olarak üç yüz altmış tatilci barındırabilir. Bu tesis aynı zamanda, şehir çevresinde seyahat etmek ve satış yerleri aramak zorunda kalmadan, kuponları hemen taban üzerinde satın alma kabiliyetinde diğerlerinden farklıdır.

Şehrin konukları, oldukları şeyden memnundurlar.Cherepovets dinlenmeyi teklif ediyor. Bölgede bulunan rekreasyon üsleri ormanlara neredeyse tamamen gömülüdür, bu nedenle burada temiz havanın tadını çıkarabilir ve yürüyüşün keyfini çıkarabilirsiniz.

"Roshchino" da genellikle her türlü tutulurdisko ve kutlamalar ve şehre olan yakınlığı sayesinde herkes eğlenebilir. "Roshchino" üssü, eğlenceyi havada geçirmekten çok zevk alan herkese, fitness alanında, spor salonunda zaman geçirirken ya da masa tenisi oyununda rekabet etmelerini sağlıyor.

Rekreasyon merkezi "Gorodishche"

dinlenme Cherepovets rekreasyon merkezleri

Çoğu yerliler de harcamak isterOnların yararı ile zaman ve dinlenme neler sunabileceğini görün Cherepovets. Rekreasyon üsleri şehre yakın konumdadır - bu durumda en uygun seçenek. "Gorodische", Rybinsk Rezervuarı'nın pitoresk bankasında, şehirden sadece sekiz kilometre uzaklıkta bulunuyor. Burada sadece avlanma veya balık avı yapmakla kalmaz, aynı zamanda şiş kebapları kızartır, tenis oynar ve karaoke'de bolca şarkı söyleyebilirsiniz.

Tatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleriTatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleri

Related news

 • Aşk Fotoları Kapak 399 piksel
 • Erkeklerde mesanede ağrı: Bir tanımlama, nedenleri ve tedavi özellikleri
 • Beceri Sertifikasyonu, Lineage 2deki karakterinizi güçlendirmenin harika bir yoludur

 • Tatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleri 72

  Tatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleri


  Tatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleri 22

  Tatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleri 63

  Tatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleri 22

  Tatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleri 85

  Tatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleri 17

  Tatillerini nasıl geçirirsin Cherepovets: rekreasyon merkezleri 24