Tayland Havayolları. Resmi web sitesi 2019

Tayland Havayolları. Resmi web sitesi 2019 Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

"Tayland Havayolları". Resmi web sitesi

Hava taşımacılığının modern dünyasındaHemen hemen her ülkenin kendi ulusal taşıyıcısı vardır. Havayolları arasında rekabet mümkün olan en düşük tarifeleri uygulayarak her birinin en iyi hizmeti vermesini sağlar. "Tayland Havayolları" havayolu Tayland ulusal havayolu şirketidir. Hizmet kalitesi, modern pazarda birçok diğer havayollarının sağladığı hizmetlerden olumlu farklılık göstermektedir.

Yaratılış tarihi

Havayolunun tam adı - Thai AirwaysUluslararası Halka Açık Şirket Limited. Şirket, 1960 yılında kurulmuş olup, faaliyetinin başında SAS şirketi ortak bir ortak girişim olarak örgütlenmiştir.Tayland Havayolları1977 yılına kadar bu şirket% 30 hisseye sahipti.Tayland Havayolları, daha sonra Tayland hükümeti hisselerin bir bölümünü satın aldı. 1988 yılında "Tay Airways" Tayland'da büyük hava taşıyıcıları biriyle şirketi «Tay Airways Şirketi» birleştirdik. Bu birleşme, teknik filoyu ve uçuş coğrafyasını arttırma ihtiyacı ile haklı çıktı. Buna ek olarak, havayolu "Tay Airways" sivil havacılık dünyasında önemli bir rol oynar - bu başlatanlar ve dünyanın en büyük ittifak organizatörlerinden biriydi "Star Alliance" havayolları, firmalarla işbirliği içinde 1997 yılında «Lufthansa», «Air Canada», « SAS "," United Airlines ". Ana havaalanı ve hala Suvarnabhumi.

markası

Şirket 1960 yılında, aynı şekilde kuruldu.zaman ve havayolunun ilk tanınan markası geliştirildi - bir dans adamı. Bu logo Prince Kraisingh Vudhijaya tarafından hazırlandı. Tay ulusal dans sembolü, küçük adam misafirperverliği ve ülkenin ulusal kültürünü kişileştirdi. Dünya çapında popülarite kazandı ve 1975 yılında "Tayland Havayolları" markasını tanıdık hale getirdi ancak logo değişti. Daha modern reklamcılık teknolojileri, markanın parlak ve tanınabilir unsurları olan mor, mor ve altın renklerinde değişiklikler yapmayı mümkün kıldı.Moskova'da Tayland HavayollarıBu renk şemasında, kitapçıklar verilirve broşürler, bilet satış ofisleri, temsilcilikler vb. orkide çiçeği, ulusal desenleri ve ipek - logo deseni birden ilişkilendirmesi neden olur. İkinci dernek yaygın tüm pazarlama faaliyetlerinde "Tay Airways' kullanılır - şirketin personeli ipekten dikilmiş üniforma giyer. Markanın tüm unsurları popülerlik ve şirketin tanınmasını sadece vurgulamak, aynı zamanda tüm dünyada yolcu ve ortakları için saygı tasarlanmıştır - Havayolu "Tay Airways" misafirperverliği ve Avrupa yönetim ve yüksek sınıfın hizmetiyle birlikte Doğu'nun yumuşaklığı birleştirir.

filo

Tayland'ın ulusal taşıyıcısıuçak filosu sadece en iyi uçak, yolcular ve dünya çapında popülerliğini kazandı - Boeing ve Airbus. 2012 yılında ilk "Boeing 777" "Thai Airlines" satın alındı. Toplamda, şu anda havayolu, farklı yolcu kapasitesi ve konfor seviyesi ile çeşitli tiplerde 88 uçağa sahiptir.Thai Airlines yorumGüvenlik, havayolu şirketinin önceliklerinden biridir, bu nedenle tüm Thai Airways, sürekli izleme ve bakım işlemlerine tabidir.

Temel talimatlar

Şirketin uçuş gerçekleştirdiği yönler"Tay Airways", bugün fazla 75 uçuş Bangkok Moskova'dan düzenli direkt uçuşlar vardır Kasım 2005, 35 ülkede gerçekleştirilmektedir. Moskova'daki "Thai Airlines" ın kendi temsilleri var. "THY Havayolları" nın yolları 5 kıtayı kapsamakta ve birleştirmektedir. Şirketin en önemli başarılarından biri ultra uzun uçuşlar olarak kabul edilebilir. New York'a Bangkok'a uçuş, o rahat bir astar A340-500 üzerinde 2005 yılından bu yana gerçekleştirilen etti - bunlardan biri, birkaç vardır. Uçuş süresi 17 saate ulaştı. Uçuş Bangkok-Los Angeles 2005'ten beri var, uçuşu 16,5 saat sürüyor. Daha önce bu uçuş Osaka, Japonya'da bir iniş, uçak Boeing 747-400 ile yürütülmüştür. "Thai Airlines" havayolu şirketi Tayland'da birçok iç hat uçuşunu gerçekleştiriyor. Buna ek olarak, şirket dünyanın geri kalanıyla ülkeyi bağlayan - Ortadoğu uçuşlar Asya ülkelerine, Emirlikleri, Kuveyt ve Umman'a çalıştırılır: Çin, Hindistan, Endonezya, Japonya, Kore, Malezya, Nepal, Yeni Zelanda, Pakistan, Singapur, Vietnam. Ayrıca ABD, Güney Afrika ve çoğu Avrupa ülkesine düzenli olarak uçuşlar vardır.

Thai Airlines - yolcu yorumları

En sık uçan el ilanlarıTayland ulusal taşıyıcısı ile uçuş imkanı. Birçok gezgin Tayland'ı rekreasyon amacıyla ziyaret ettiğinden, tatilin uçuşla başladığı için çok önemli - ve "Thai Airlines" bu fırsatı sunuyor. Birçok yolcu çok iyi hizmet, mükemmel salon - temiz ve rahat, her şeyin yolcuların rahatlığı için tasarlandığını belirtiyor. Üst sınıf hizmet - “ekonominin” yolcuları bile gemideki önemli konukları hissetmektedir. Moskova'da "Thai Airlines", sokakta bulunan bir temsilciliğe sahiptir. Trubnaya, iş merkezinde "Millennium House". Bu, Rus vatandaşlarının şirketiyle iletişim kurmayı özellikle kolaylaştırır. Havadaki gıdalar özel ilgiyi hak eder - ayrı olarak konuşulabilir.Boeing 777 Tayland Havayolları

Teknede yemek

"Thai Airlines", diğerleri gibiUzun mesafeler uçuran havayolları, uçuş sırasında yolcularına yiyecek sunuyor. Gemide yemek için menü geliştirme, Bangkok'ta bulunan özel bir gastronomi fabrikasında gerçekleştirilir. Menüde Tayland mutfağından yemekler servis edilmektedir - çoğu restoran tüm ulusal aşçılara hitap etmektedir, çünkü Tayland restoranları tüm dünyada popülerdir. Ulusal yemeklerin yanı sıra Avrupa ve Asya mutfağından çok çeşitli yiyecek ve içecekler sunulmaktadır. Yolculara sunulan şaraplar ve konyaklar çeşitli ödüllerle ödüllendirilmektedir. Japonya, Çin, Hindistan'a uçuşlar, menüde uyarlanmış yemekler, farklı kategorilerdeki vatandaşlar için özel yemekler hazırlanmaktadır - uçuştan en geç 72 saat öncesinden sipariş edilebilir. "Thai Airlines", çocuklar için özel yemekler, İslam ya da Yahudilik şartlarına uygun olarak dini yemekler, vejeteryanlar için özel yiyecekler, diyabetli kişiler için ya da özel tıbbi endikasyonlar sunmaktadır. Tek kelimeyle, bu havayolu şirketinin onboard gıda, yolcuların isteklerini karşılar ve en yüksek dünya standartlarını karşılar. Bağımsız kuruluşlar 2005 yılında "En İyi Onboard Gıda" adaylığına "Thai Airlines" ödülünü verdi.Tayland Havayolları

Bekleme odaları

Hizmetin başka bir avantajı"Tayland Havayolları" haklı olarak Bangkok Suvarnabhumi, havaalanındaki yolcular için rahat bir bekleme odası olarak kabul edilebilir. Havalimanının sektörlerinden birinde bulunan her bekleme odası, ipek üreticilerinin kraliyet evleri onuruna kendi ismini taşıyor. Birinci sınıf yolcular için özel bir bekleme odası, bir restoran, iş merkezi, tuvaletler ve banyolar, anne ve çocuk odaları ve salonlar sunmaktadır. Prosedür veya masaj sipariş edebileceğiniz ayrı bir SPA odası bulunmaktadır. İş ve ekonomi dersleri için, yolcular için gerekli her şeye sahip ayrı odalar da vardır. Tüm bekleme salonları, şirketin kurumsal tarzı olarak tasarlanmakta olup, en az 100 yolcunun konaklaması için tasarlanmış 1000 metreden fazla bir alana sahiptir. Şirketin her bekleme odası rahat dinlenmek için mükemmel bir yerdir.

Uçuşları bağlantı zamanının olduğu durumlardaBangkok 6 saati aşar, ancak 24'ten fazla değil, havayolu şirketi ortaklardan birinin otelde bir oda sağlar. Bu hizmetler, Bangkok'tan uçağı Tayland'ın içinde devam eden yolcular için mevcut değildir. "Thai Airlines" kaydı, hem normalde hem havaalanı sayaçlarında hem de internette çevrimiçi olarak gerçekleşir.Thai Havayolları tescili

Royal Orchid Plus - sık uçan bonuslar

"Thai Airlines" yolcularına sunuyormil birikimi ikramiye sistemi. Program üç seviye - gümüş, altın ve platin sağlar. Her seviye, satın aldığı ve kullandığı biletlere bağlı olarak yolcuya tahsis edilir. Program hem iç hem de dış hat uçuşlarında çalışmaktadır. Yolcu, belirli bir milden "uçuyor" sonra, şirketten özel hediyeler alabilir - serbest uçuş, tarife artışı - örneğin, kendisi tarafından satın alınan "ekonomi" yerine "iş", otel konaklama, ailenin herhangi bir üyesi için bir bilet Ekstra bagaj hakkı ve benzeri. "Thai Airlines" için biletler şirketin resmi web sitesinde, satış ofislerinde ve Rus şehirlerinin tüm bilet ofislerinde satın alınabilir.Thai Airlines için biletler

Gemide

"Thai Airlines" havayolu şirketi teklifleriYolcular uçuş sırasında mükemmel servis. Birinci sınıf mutfak ve kibar personelin yanı sıra, gemideki her yolcu heyecan verici bir aktivite veya eğlence için bekliyor. Her havayolu son eğlence sistemleri ile donatılmış - bu Ses / Video on Demand denir. Bu sistem yolculara birçok televizyon kanalı, video ve oyun, eğitim programları, müzik ve daha fazlasını sunuyor. Örneğin, bir uçakta, yabancı bir dilde birkaç ders alabilir veya meditatif tekniklerden birini usta alabilirsiniz. "Thai Airlines" gemisinde sigara içmek kesinlikle yasaktır.

Tayland Havayolları. Resmi web sitesi 2019

Tayland Havayolları. Resmi web sitesi 2019

Related news

 • Diş Sararması Nasıl Geçer: Diş Sararmasına Bitkisel Çözüm
 • Adet Dönemi Öncesi Gerginlik (Disforik Bozukluk) Nedir
 • Ryazan Bölgesi: ilgi çekici yerler ve yerler
 • Küçük bir şehirde iş açmak nasıl
 • Bernardo Kahvaltı Takımları fiyatı

 • Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi


  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi

  Tayland Havayolları. Resmi web sitesi