Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 2019

Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 2019

Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 75 20.02.2019, 18:21

Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler

Teknik özellikleri aşağıda görebileceğiniz "Technoruf Н30", mineral yün bazında yapılan ısı ve ses geçirmez bir malzemedir.

Genel açıklama

technorau n30 teknik özellikleri

"Technoruf Н30" bir hidrofobikyanmaz ses ve ısı yalıtım malzemesi, plakalar halinde yürütülür. Mineral yün esas olarak bazalt grubuna ait kayalardan oluşur. Malzemeler arasında düşük fenolik bir bağlayıcı bulunur.

İzolasyonun amacı

ısıtıcı teknoloji n30

"Technoruf Н30", teknik özelliklersatın almadan önce farkında olmanız gereken, metal profil döşeme veya betonarme malzemeden yapılmış çatı kaplama sistemlerinde bir ısı yalıtım tabakası düzenlemesi amaçlanmaktadır. Diğer şeyler yanında, bu malzeme endüstriyel ve sivil yapıda koruyucu bir şap olarak da bulunabilir. Binanın yeniden yapılandırılması ve yeni işlerin yapılması sürecinde geniş çaplı dağılımın yanı sıra her türlü amaca yönelik yapılar bulmuştur.

Depolama Önerileri

Plates Technorough n30

"Technoruf Н30", teknik özelliklertüketicilerin kendi tercihlerini kendi yönünde tercih ettikleri, kapalı bir depoda depolanmalıdır. Malzemeyi atmosferik yağışın olumsuz etkilerinden korumak için bir kanopinin altında bırakmak caizdir. Depolama sırasında tabakaların paletlerde veya konteynırlarda istiflenmesi önerilir. Bir istifin yüksekliği 2 metre olmalıdır. Yukarıdaki parametreyi aşmayın.

Temel fiziksel ve mekanik özellikler

"Technoruf Н30", teknik özelliklergünümüzde birçok tüketici için ilgi çekici olan, 30 kPa içinde% 10 deformasyonda bir basınç dayanımına sahiptir. Uzmanlar çoğunlukla konsantre yük ile ilgilenir; bu, 400 H değerine eşdeğerdir. Malzeme yanıcı değildir ve buhar geçirgenliği 0.3 mg / (m · h · Pa) 'dir. Satın aldığınızda nem% 0,5'i aşamaz. Su hareketi altında toplam su hacmine göre su absorpsiyonu% 1.5 değerini aşamaz. Kalan bileşenler arasında organik madde oranı% 4.5'dir. Malzemenin yoğunluğu metreküp başına 100 ila 130 kilogram arasında değişebilir.

Geometrik parametreler

Bir ısıtıcı "Technoruf" satın almaya karar verirsenizH30 ", standart parametrelerini sormak önemlidir. Üretici, uzunluğu 1000 ve 1200 milimetreye eşit olabilen plakalar üretir. Genişlik 500 ve 600 milimetreye eşit iki göstergeden seçilebilir. 10 milimetrelik bir adım ile kalınlık 50 ila 200 milimetredir.

Olumlu özellikler

Technoruf Н30 plakalarının birçok avantajı var.bunların arasında, yeterince uzun bir kullanım ömrü, önemli sıcaklıklara karşı direnç ve yukarıda belirtilen şekillerde sunulan etkileyici basınç dayanımı. Malzeme, insan sağlığına zarar verme tehlikesi olmadan kullanılabilir, çünkü üretim sürecinde sadece doğal maddeler kullanılır. Yalıtım düşük su emilimine sahiptir ve gürültüyü bastırmaya yardımcı olur. Parazitlerin ve mikroorganizmaların yüzeyinde ortaya çıkıp çoğalamayacağı dikkat çekicidir. Buna ek olarak, kimyasal saldırıya karşı dayanıklılığa da güvenebilirsiniz, buna ek olarak, en tecrübesiz ev ustası bile kurulum işi ile baş edebilecek. Bu, montaj kolaylığı nedeniyle, çünkü malzemenin ağırlığı düşüktür, böylece plakaları tek başına kolayca kaldırabilirsiniz.

Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 2019

Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 2019

Related news

 • Kadın bedenini seçerken neye dikkat etmeliyim
 • Fuad Salihi
 • Kore Maskesi Nedir Kore Maskeleri Çeşitleri Nelerdir Kore Yüz Bakım Maskeleri
 • Akkuyu, tüm bölge için iyi bir sinyal’

 • Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 93

  Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler


  Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 2

  Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 5

  Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 29

  Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 21

  Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 8

  Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 43

  Technoruf Н30: teknik özellikler ve özellikler 8