Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610


Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 21 08.03.2019, 23:18

Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610

Bugünün geçici dünyasında,Sağlıklı bir yaşam tarzına ve fiziksel aktiviteye verilir. Yararlı rekreasyonun önemli bileşenlerinden biri de turizm ve benzer faaliyetlerdir. Nüfusun büyük popülaritesi, vücudun bir tonda kalmasına ve olumlu duygular almasına yardım eden bisiklet sporunu hak etti. Acemi biniciler için en uygun seçenek, Stels Navigator 610 gibi iki tekerlekli araçların modeli olacaktır.

stels navigator 610

Markanın tarihsel kökleri

Dünya sahnesinde Stels çıktınispeten yakın zamanda - 1998 yılında. O andan itibaren, gelişiminin hızı hızla büyüdü ve inanılmaz oranlar kabul etti. Bugüne kadar, marka kendi üretiminin bir dizi modeli ile gurur duyabilir, sayısı 200 üniteyi aşıyor. İki tekerlekli araçların en popüler modifikasyonlarından biri de Stels Navigator 610 bisikletidir. En gerekli ve modern özellikleri bir araya getirir.

stels navigator 610 yorumlar

Kısaca ana

Bugün alıcılar arasında oldukça popülerbir bisiklet Stels Navigator 610 Disk. Bu araç dağ bisikleti kategorisine girer. Bu kusurlu topraklar ve geçilmezlik üzerinde sürmek için tasarlanmıştır. Bisiklet çerçevesi, ürünün inanılmaz bir hafifliğini sağlayan alüminyum bir yorumlamaya sahiptir. Yaylı elastomerik çatal tasarımından dolayı, araç her türlü arazide sorunsuz hareket eder. Jantların güçlendirilmiş konstrüksiyonu, ikincisinin deforme olmuş şeklinin düzeltilmesini ve düzeltilmesini ima eden onarımları kolaylaştırır.

Bisikletin fren sistemi disktir. Bu, aracı sert ve zorlu koşullarda bile çalıştırmanıza izin verir. Bisikletin temel ekipmanı, uygun bir ayak dayağının ve kanatların plastik modifikasyonunun varlığını, yağmurlu ve sert havalarda giysiyi kir ve sudan korumaktan korur.

bisiklet stelleri navigator 610 disk

Teknik Özellikler

Aracın amacı binmekdağlık ve kros, yol ve diğer topraklarda aşırı ve biraz dikkatsiz davranış anlamına gelir. Bu nedenle bisikletin güçlü teknik özellikleri vardır:

 • Çerçeve boyutlarının değiştirilmesi 15,5'tir; 17.5; 19.5; 21,5 inç. İkincisi, ürünün kolay ve manevra kabiliyetini sağlamak için alüminyum olarak yorumlanmıştır.
 • Bu aracın çatalı, yay-elastomerik bir yapıya sahiptir.
 • Tekerleklerin boyutu 26 inçtir.
 • Bisiklet, güçlendirilmiş jant tasarıma sahiptir.
 • Fişin stroku 80 mm'dir.
 • Fren sistemi mekanik tipte bir disk yapısına sahiptir.
 • Aracın bu modelinin hız sayısı 21 birimdir.

Fren sistemi

Bisiklet modeli Stels Navigator 610'daV-fren gibi inanılmaz ve oldukça modern frenler. Onların tuhaflığı, pedlerin, torsiyonunu yavaşlatan jantla temasının benzersiz prensibidir. Her aracın bu ayrılmaz bileşeni korumak için oldukça basittir. Bu bisikletin frenleri yıldırım hızında hareket eder. Modelin servis ömrünü olumlu yönde etkileyen aşırı ısınmıyorlar.

stels navigator 610 disk yorumlar

Fiyat politikası

Çarpıcı bir araçDemokratik fiyat kategorisi, genellikle olumlu bulunan müşteri yorumları olan Stels Navigator 610. Bunun kanıtı mükemmel kalite, mükemmel performans ve eşsiz güçtür. Üreticiden indirimli olarak bir aracın maliyeti 14 000 ila 14 500 ruble arasında değişmektedir.

stels navigator 610

Stels Navigator 610: müşteri yorumları. Bir bisikletin artıları, eksileri ve incelikleri

Sahipleri sayısız incelemelere göre veSektörün uzmanları, bu modeller inanılmaz güvenilirlik ve mükemmel kalitede bir tandem türüdür. Bu aracın ana avantajı alüminyum çerçeve sayesinde elde edilen hafifliğidir. Güzel amortisman, ürünün yapısal bütünlüğüne zarar vermeden günlük olarak kir yollarında ve kaldırım taşlarında hareket etmenizi sağlar. Dik bir yokuşta sürmek veya engellerle hareket etmek bir problem değildir. Engeller, inanılmaz bir hız anahtarı ve yeterli sayıda mod ile kolayca aşılabilir.

Model Stels Navigator 610 oldukça uygun bir şekilde donatılmıştır.inanılmaz koruma ile kaliteli lastik. Her toprakta mükemmel bir tutuşa sahiptir ve sahibini bir yıldan uzun süredir memnun etmeye hizmet eder. Operasyon sırasında göz ardı edilemeyecek olumlu anlar arasında, gidonlarda çıkıntılı ve kauçuk kulplar bulunmaktadır. İkincisi, ellerin üzerinde kaymaz, yorulmaz ve rahat bir konumdadır.

Çok olumlu anlara rağmen,Hangi bisiklet Stels Navigator 610 Disk sahipleri tarafından karşı karşıya, bu konuda değerlendirme sadece olumlu değildir. Aracın negatif tarafları arasında uzun yolculuklar sırasında istenilen konforu sağlamayan sert bir koltuk bulunur. Ayrıca, bisikletçiler sık ​​sık pedalların bütünlüğü ile ilgili problemleri vardır. İkincisi, dikkatsizce sömürüldüğü zaman, çok çabuk kullanılamaz hale gelir ve derhal değiştirilmesini gerektirir.

Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610

Related news

 • Sel baskınına karşı uygulanacak pratik çözümler
 • Patates Kek Tarifi
 • Noel ağacı
 • Çok İzlenen Videolar
 • Odnoklassnikide kaleyi nasıl koyacağınıza ilişkin ayrıntılar
 • Emine Erdoğan AK Partili kadınlarla bir araya geldi

 • Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 67

  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610


  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 68

  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 75

  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 67

  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 22

  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 17

  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 84

  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 53

  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 50

  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 38

  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 71

  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 89

  Teknik mükemmelliğin bir örneği bisiklet Stels Navigator 610 23