resim Goruntuler Teknolojikleşme Hastalığı
Teknolojikleşme Hastalığı 73 10.02.2019, 05:45

Teknolojikleşme Hastalığı

-- Sponsorlu Bağlantılar --
Çağımızın hastalıkları, değişen dünya ile sürekli güncellenerek değişmektedir. Kişilerin şikâyetleri hep aynı, sadece yaşadıkları ortamlar farklıdır. Sağlığa dair, sağlıkla ilgili ne varsa toplumuzda ikinci plana atılmaktadır. Tabiri caizse; yumurta kapıya dayandığı anda bir doktora çıkıp, sadece o anın ağrı ve sızısından kurtulmak için uğraşırız.
Teknolojikleşme

Ağrı ve acının son bulmasıyla, kafalar yine eski tas eski hamamdır. Aslında çağın hastalığı teknolojikleşme ye bağlı hastalıklar grubudur. Kiminin derdi internetin başından ayrılamama iken, kimilerinde internete bağlanmamalarından dolayı görülen sinirsel durumlardır. Hele ki, tüm gün internet karşısında oturan kocasını görüp de deliren eşleri hiç saymıyorum. Diğer hastalıklara göre onunki oldukça hafiftir. Git gide bebeklerin yaşına inen internette bağlı günümüz hastalıklarının sebebi, çocuklarını susturmak adına, ellerine tutuşturulan telefonlardır.
 Bunlar işin görünen yüzü iken asıl sağlığı yok eden tarafı görülmeyen yüzüdür. Elektro manyetik dalgalardan salgılanan zararlı ve gözle görülemeyen etkenler direk beyin sistemindeki birçok hücreyi yok etmektedir. Kalp ve damar sağlığına da bir o kadar etki etmektedir. Bu konuda aileler çok eksik, içinde bulundukları sıkıntılı ortamdan o anda kurtulmak için, küçük dozlarda, en değerli varlıklarına zehir verdiklerinin farkında dahi değiller. Çok yazık! Peki, ne yapmak lazım? Öncelikle eğitim kamu spotu şeklinde bir reklam. Teknolojinin zararlı ve yararlı yanlarını yansıtmalı. O şirin bebelerin eline daha doğal oyuncaklar sunularak, zararlarından korunmalı. Yıllar sonra çıkacak olan hastalıkların çıkış kaynağı biz olmamalıyız.

Teknolojikleşme HastalığıGoruntuler Fotograf resim galeriler fotograflar

Related news

 • Thrush: belirtiler, nedenler, tedavi ve önleme
 • Rüzgarın Kalbi 9.Bölüm Final izle
 • Sarımsaklı Yoğurtlu Makarna Videosu
 • İskoçya Piskoposluk Kilisesinden eşcinsel evliliklere izin

 • Teknolojikleşme Hastalığı 38

  Teknolojikleşme Hastalığı


  Teknolojikleşme Hastalığı 31

  Teknolojikleşme Hastalığı 26

  Teknolojikleşme Hastalığı 96

  Teknolojikleşme Hastalığı 53

  Teknolojikleşme Hastalığı 75

  Teknolojikleşme Hastalığı 37