Tele2 gezici: tarifeler 2019

Tele2 gezici: tarifeler 2019
20.09.2019

Tele2 gezici: tarifeler 41

"Tele2" gezici: tarifeler

Şimdi dolaşımın ne olduğunu bulmalıyız."Tele2". Bu hücresel operatör için tarife seçenekleri oldukça yaygındır. Ama birkaç kişi onları biliyor. Bu yüzden konuyu en kısa zamanda ele almaya çalışalım. Belki gezgin için "Tele2" dolaşımını almak ilk bakışta göründüğü kadar zor değil? Ya da genellikle bu konuyla uğraşmak ve cep telefonunda normal tarife planını kullanmak gerekli değil mi?gezici tele2

Rusya'da Dolaşım

Hayal edebileceğiniz ilk şeyÜlkenizde dolaşım. Bu seçenek oldukça popülerdir, birçok gezgin tarafından kullanılır. Eğer uygun koşullarda konuşmak istiyorsanız, Rusya'nın etrafında dolaşırken, "Tele2" roaming servisine dikkat etmelisiniz. Moskova'da, St. Petersburg'da, Volgograd'da - hangi şehirde olduğunuz önemli değil. Esas olan, koşulların oldukça karlı olacağıdır.

Ortalama olarak, aramaların maliyeti mal olacakkullanıcı dakikada 5 ruble. Bu hem gelen hem de giden aramalar için geçerlidir. SMS mesajları Rusya'da 3.5 ruble. Ama uluslararası sayılarda parça başına 5.5 ruble mektup göndermek zorunda kalacak. Gelen SMS ücretsizdir.

BDT ülkelerine yapılan çağrılar 25 rubleye, Avrupa'ya vediğer ülkeler - sırasıyla 45 ve 65. Gördüğünüz gibi, oldukça elverişli koşullar. İnternet, tarife planı "Tele2" ye göre ücretlendirilir. Moskova'da, Surgut'ta ya da Rusya'nın herhangi bir şehrinde dolaşım otomatik olarak devreye girer ve ev bölgesine döndükten sonra yürürlüğe girer.

Her yer sıfır

Yine de çok fazla seyahat edersenizÜlkeler, para kazanmak için kendinize ek bir seçenek bağlayabilirsiniz. Buna "Her Yer Sıfır" deniyor. Bu, Rusya genelinde ücretsiz konuşmanıza izin veren bir "Tele2" roamingidir. Ama bazı sınırlamalar ile.

Böylece, tüm gelen çağrılar ücretsiz olacak vegiden - ödenen. Ama bir dakikalık konuşma için sadece 2 ruble ödeyeceksin. Mesajlar 2.5 ruble. Ve internet, geçmişte olduğu gibi, abonelere tarifelerine göre ücret veriyor.Moskova'da tele2 dolaşım

Hemen "Her yer sıfır" not edilmelidir - ödenirhizmet. Bağlantı ücreti 30 ruble, günlük abonelik ücreti ise 3 ruble. Seyahat ederken bir sürü gelen çağrı alırsanız çok fazla değil.

Böyle bir dolaşım "Tele2" nasıl bağlanır? Mobil cihazda * 143 * 21 # tuşlayın. Şimdi isteğinizin işlenmesi sonucu SMS bildirimlerini bekleyin. Eğer bakiye yeterli paraya sahipse (yaklaşık 33 ruble), kendinizi “Her yer sıfır” a bağlarsınız.

Bu önemlidir: Bu seçenek, gerekmediğinde kapatma gerektirir. Bunun için bir USSD talebi * 143 * 20 # uygundur. Prensip olarak, "Her yer sıfır" aboneler arasında çok popüler değil. Çoğu durumda, onsuz yapabilirsin.

Yurtdışında dolaşım

Dünyayı dolaşırken, varsayılan olarak "Tele2" dolaşımına geçersiniz. Ve yurt dışında tarife planı koşulları vardır. Her ülkede farklılar. Ama çok fazla değil.

Örneğin, Mısır'da "Tele2" dolaşım nedir? Tüm gelen çağrılar dakikada 35 ruble. Rusya ile konuşmanın yanı sıra, abonenin bulunduğu ülke ile bir dakikalık görüşmeler. Ve benzer bir fiyat etiketi, farklı ülkelerden gelen / gidenlere uygulanır. Güney ve Kuzey Amerika hariç. Bu durumda, konuşmanın dakika başına 65 ruble ödersiniz. Giden bir arama için fiyat etiketi. Gelen, daha önce de belirtildiği gibi, 35 rubleye mal olacak.Yurtdışında Tele2 dolaşım

Mesajlar ve MMS de onların maliyeti vardır. Yurtdışında dolaşımda gelen SMS ücretsizdir. Biriyle çapraz yazmaya karar verirseniz, hazır olun - 1 SMS veya MMS için her biri 12 ruble ödemeniz gerekir. Çok fazla değil, aktif iletişim için bu oldukça uygun bir çözüm değil. Roaming "Tele2" ayrıca İnternet için de geçerlidir. 1 megbag trafik 50 rubleye mal oluyor. Birçok abone bu koşulları sevmez. Ve böylece bazı ek tarife seçenekleri arıyorlar. Neyse ki var.

Sınırsız konuşmalar

Yurt dışında dolaşan "Tele2" ye ihtiyacınız varsa,ama siz bir çağrı yapmayı planlamıyorsunuz, fakat almak için - evet, "Sınırsız Söyleşiler" seçeneğine dikkat etmeniz gerekiyor. Bu, bu durumda çok avantajlı bir teklif.

Bağlandığında gelen aramaların maliyeti5 ruble olacak. Ve aynı aylık ücret olacak. "Sınırsız konuşmalar" tarife seçeneğinin bağlantısı ücretsizdir. Aynen kesmek gibi. Prensip olarak, oldukça ilginç bir çözüm. Belki de, Rusya dışında dolaşımda olan "Tele2" tarifeleri, "Sınırlar olmadan konuşmadan" daha karlı bir teklif sunamaz.

Bu seçeneği nasıl etkinleştiririm? Burada her zaman olduğu gibi, USSD talebi kurtarmaya gelecek. Şuna benziyor: * 143 * 1 #. Hizmetlere bağlandıktan sonra, gerekirse, "Sınır Tanımayanlar" ı kendi başınıza terk etmeniz gerektiğini unutmayın. Otomatik olarak, bu paket devre dışı değildir. Sorunu çözmek için, aşağıdaki gibi bir komut kullanabilirsiniz: * 141 * 0 #. "Sınırsız Söyleşiler" in, yalnızca Rusya dışında faaliyet gösteren bir seçenek olduğunu unutmayın. İç kısımda seyahat ederken, herhangi bir anlam ifade etmiyor.tele2 dolaşım için tarifeler

Yurtdışı İnternet

Gerçekte, dikkat etmeye değerbaşka bir seçenek. Yurtdışında "Tele2" dolaşımında, ağa en avantajlı erişim hizmetleri sunulmamaktadır. Ama durumu kolayca ve basit bir şekilde düzeltebilirsiniz. Örneğin, ek bir hizmet "İnternet Yurtdışı" bağlayarak. Bu paket, dünyanın dört bir yanından uygun koşullarda seyahat ederken interneti kullanacak aboneler sunuyor.

Bu özelliğe katıldığınızda, abonelerGünde 10 megabayt ücretsiz trafik alırsınız. Ve bu sınırın üzerinde, BDT veya Avrupa'da değilseniz, megabayt başına 30 ruble ödemeniz gerekecektir. Bu bölgelerin topraklarında trafik 10 rubleye mal olacak. Lütfen "İnternet Yurtdışında" abonelik ücretinin olduğunu unutmayın. Bu hizmet BDT ülkeleri veya Avrupa ülkelerinde sağlanırsa, aksi takdirde 100 ruble ödeyeceksiniz, aksi takdirde - ayda 300.

Bağlantı ve bağlantı kesilmesi de biraz farklıdır. Örneğin, BDT ve Avrupa için, teklifi kullanmaya başlamak için * 143 * 31 # 'ı ve paketi reddetmek için * 143 * 30 #' u aramanız gerekecektir. Diğer ülkelerde, tarife planını iptal etmek için * 143 * 41 # ve * 143 * 40 # komutları kullanılır. Bu sadece "Tele2" dolaşımını içerebilir.

sonuçlar

Bu yüzden seyahat ederken "Tele2" ile kendinize bağlayabileceğiniz tüm hizmetleri tanıdık. Gördüğünüz gibi, onlardan çok yok. Ve bazıları otomatik olarak açılır / kapanır.Mısır'da tele2 dolaşım

Ek kullanımına başvurmaya değer midolaşımda hizmet paketleri? Herkes buna kendisi karar verir. Her halükarda aboneler, "Yurtdışında İnternet" ve "Sınır Tanımayan" hizmetleriyle çok fazla para tasarrufu sağlayabileceğini garanti ederler.

Tele2 gezici: tarifeler 2019

Tele2 gezici: tarifeler 2019

Related news

 • Börek Tadında Omlet Tarifi Videosu
 • Boyun Ağrısından Kurtulmanın 6 Yolu, Boyun Ağrısı Nasıl Geçer
 • Kuperoz bir hastalık veya kozmetik bir kusur mu var
 • Gebelik Döneminde Doktor Kontrolleri ve Testler
 • Moda koyunluk yelek - sezon trend

 • Tele2 gezici: tarifeler 35

  Tele2 gezici: tarifeler


  Tele2 gezici: tarifeler 100

  Tele2 gezici: tarifeler 40

  Tele2 gezici: tarifeler 47

  Tele2 gezici: tarifeler 32

  Tele2 gezici: tarifeler 37

  Tele2 gezici: tarifeler 39

  Tele2 gezici: tarifeler 36

  Tele2 gezici: tarifeler 3

  Tele2 gezici: tarifeler 98

  Tele2 gezici: tarifeler 53

  Tele2 gezici: tarifeler 76