Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 2019

Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 2019
23.08.2019

Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 67

Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri

Son zamanlarda çok sayıda şikayet bulabilirsiniztelefonda SMS (MTS) sahip olmadığını aboneler. Bu durumda ne yapmalı? Bu olaylar neden olabilir? Aniden mobil cihazınızda mesajları almaya durdurunca paniğe neden var mı? Bütün bunlar hakkında daha fazlası!telefona SMS gelmiyor

aşırı yük

Mobil iletişim birçok insanın gizemidirEn ufak bir başarısızlıktan panik yapar. Neden telefonunuzda SMS (MTS) almıyorsunuz? Bunun nedenleri çok büyük olabilir. Ve bunlardan ilki ağ tıkanıklığı.

Genellikle bu fenomen tatillerde görülür. Operatörün şebekesinin aşırı yüklenmesi, arama yapılmasına izin vermez ve mesajların gönderilmesine / alınmasına izin vermez. Kural olarak, sorunu çözmek için sizden hiçbir şey gerekmeyecektir. Sadece biraz bekle. Telefon bağlantısı biraz boşaldığında, harfler yine sizin tarafınızdan gönderilecek ve alınacaktır. Bu, SMS'in telefona (MTS) gelmemesinin nedenlerinden sadece bir tanesidir.

başarısızlık

Her şeyin olduğunu tahmin etmek zor değilO başlar. Herhangi bir ağ çeşitli arızalardan ve arızalardan bağışık değildir. Bu dönemlerde, genellikle operatörlerden gelen aramalar ve SMS mesajları ile ilgili sorunlar vardır. Çoğu zaman, bir sonraki başarısızlığın ne zaman olacağını kimse tahmin edemez.

Diğer bir deyişle, SMS (MTS) almazsanızTelefonda, özellikle farklı operatörlerden gelen mektuplar söz konusu olduğunda, sadece bu nedenle şikayet etmek kalır. Sadece bir süre bekle. Sorun giderildiğinde, her şey normale döner.

Bir not al: Ağ arızaları genellikle olumsuz hava koşullarında gözlemlenir. Örneğin, sıcak havalarda veya şiddetli donlarda. MTS operatöründen telefon servisiyle ilgili bir sorunla karşılaştığınızda panik yapmamaya çalışın. Bu şirket en istikrarlı biri olarak kabul edilir. Bu nedenle, sorunları sık sık olmaz. Ve eğer bu olursa, tüm problemler mümkün olan en kısa sürede ortadan kaldırmaya çalışır.neden telefona gelmiyorsun

kaza

MTS telefona neden SMS gelmiyor acaba? Bu fenomenin nedeni, istasyonda meydana gelen bir banal kaza olabilir. Ayrıca tahmin edilemeyen oldukça yaygın bir sebep.

Tam olarak ne olduğunu öğrenmek içinofis "MTS" veya kişisel olarak bu operatörün en yakın hücresel iletişim salonuna gider. SMS mesajları almada neden sorun olduğunu sorun. Kazada tam olarak ne olduğu sorulursa, bundan haberdar olacaksınız. Bu senaryoda, hiçbir şeye ihtiyacınız yok. Sadece otur ve kaza ortadan kaldırılıncaya kadar bekle ve bağlantı kurulur.

Yenilikler ve test

Ancak aşağıdaki sebep hala tahmin edilebilir. MTS telefona sms gelmiyor mu? Mobil cihazınızda arama yapmakla ilgili sorunlarınız mı var? Her nasılsa, her zaman cep telefonu operatörünüzle iletişim kurun. Olanların sebeplerini anlamanıza yardımcı olacak.telefon mts için sms gelmiyor

Örneğin, yeni bir servis test ediliyorya da bazı yenilikler var. Bu durumda, ağ genellikle başarısız olur. Ancak MTS her zaman abonelerine, planlanan çalışma ya da hizmetlerin sınanması hakkındaki tüm haberleri iletmeye çalışır. Genellikle resmi web sitesinde benzer haberleri yayınlar veya yayınlar ya da herhangi bir zamanda hücresel haberleşmelerin işleyişindeki olası arızalar hakkında sizi önceden uyarır. Testin sonunu ya da planlanan işler için beklemek gerekir. Ardından, aramalar herhangi bir sorun olmadan tekrar yapılacak ve mesajlar alınabilecek.

Virüs

Başka bir ortak geliştirme seçeneğiolaylar telefonun virüslü olmasıyla bulaşır. Mobil cihazınızla herhangi bir özel işlem yapmamış olsanız da, MTS telefona bir an önce SMS göndermeyi mi bıraktınız? O zaman virüs hakkında şikayet etme zamanı. Özellikle de son zamanlarda telefon numaranızı internette bir yere koyduysanız.

Virüsün varlığı hakkında bilgi edinin veya yardımcı olacakMobil antivirüs yazılımı veya operatörünüzden detaylı işlemler. Genellikle, bir telefon "enfeksiyonu" sadece SIM karttan para akıtır ve ayrıca ağa erişimi engeller. Virüsün izlenmesi, göründüğü kadar kolay değildir. Telefonu bir servis merkezine götürmeniz, oradaki şüphelerinizi belirtmeniz ve ardından tanı tamamlanana kadar beklemeniz önerilir. Genellikle bu tür organizasyonlarda aracı hemen "iyileştirme" yardım eder. Operasyondan sonra, tüm fonksiyonlar tam güçte çalışmaya başlar. Ve mesajları sorunsuz olarak alabilir ve gönderebilirsiniz.mts rusya'ya sms gelmiyor

kilitleme

Telefona SMS (MTS) gelmiyor mu? Gördüğünüz gibi, olayların gelişiminin birçok çeşidi vardır. Ve senin sorununun tam olarak ne olduğunu tahmin etmek neredeyse imkansız. Yukarıdaki durumların tümü uymuyorsa, sorunun oluştuğu SIM kartın dengesini kontrol etmeye çalışın.

Bazen bir insanın sahip olmadığı ortaya çıkıyor.bilançodaki para. Dahası, büyük bir borç var. Yaklaşık 300 ruble ise, sayı bloke edilir. Genellikle MTS bunu bir mesajla bildirir. Dengeyi doldurmazsanız, belirli bir tarihte (tarih belirtilir) numaranız bloke edilir.

Kilit yüzünden, fırsatı kaybedersin.çağrı yapmak ve almak ve mesaj göndermek. Makbuzları da buraya dahildir. Tek çözüm dengeyi yeniden doldurmaktır. Numara kilidi açıldığında, hücresel şebekenin tüm özellikleri size geri döner.

Mobil cihaz sorunları

MTS telefona SMS almıyor musunuz? Ardından, mobil cihazınıza başka bir sim kartı eklemeyi deneyin. Aynı operatörden bile alabilirsiniz. İletişimin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hayır?

Sonra mesajların alınmasının imkansızlığının sebebitelefonun bir arızasıdır. Ne yapmalıyım? Cep telefonunu tamir için alın ya da yeni bir tane alın. Sorun giderilirken tüm sorunlar ortadan kalkar.cep telefonuna gelmeyi bıraktı

Hepsi bu kadar. Artık, telefonunuzda neden SMS (MTS) almadığın açık. Birçok neden var, ama panik yapmamalısın. Her şeyden önce, ağda veya mesajlarda sorun olduğunda, hemen operatöre başvurun. Çoğu durumda, bu veya neden başarısız olduğunu açıklayabilirsiniz.

Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 2019

Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 2019

Related news

 • Sonunda Oscarı Kazanan Leonardonun Hazin Sonu :)
 • Fransız Revanisi Tarifi Videosu
 • Peynirli Muffin Tarifi Videosu
 • Kahramanca bir şiir ... Edebiyatta kahramanca bir şiir
 • Dünyanın en güneyi - Yeni Zelandanın başkenti (Wellington)

 • Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 25

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri


  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 99

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 20

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 9

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 75

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 49

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 73

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 26

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 63

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 50

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 41

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 7

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 35

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 40

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 90

  Telefonda SMS (mts) gelmeyin: nedenler, sorunun çözümü ve önerileri 10