THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 2019

THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 2019
25.08.2019

THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 80

THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler

2016 yılının başında dünyadaki bir ağdamesafe kazancı için yeni bir öneri vardı. İnsanlar videoyu izlemek için para verdikleri barındırmaya davet edildi. Yalnızca üst düzey bir ortak davetiyesiyle gelebilecek olan siteye THWGlobal.com adı verilir. Bu kaynakta nasıl çalışılmalı, başka bir dolandırıcılık mı var? Her şeyi ayrıntılı olarak analiz edelim.

thwglobal com nasıl çalışırım

Şirketin Fikri

İnternet alanında çok para dönüyor. En büyük kısmı reklamcılıktan kazanılan, oldukça anlaşılabilir. Ağ kullanıcılarının sayısı katlanarak artıyor, bu alanda herhangi bir sınır yok, bu nedenle üreticiler ürün veya hizmetleri hakkında bilgi yaymak istiyorlar. Hiçbir şey, büyük zevkle izlenen videoların ve resimlerin hiçbir sır değil. Metinler artık bu kadar popüler olmuyor. Bu modelde, YouTube barındırma gelişiyor. Dikkat çekmeyi seven reklamverenlerden önemli miktarda para alır. Ve platformlar (kanallar), ekstra para kazanmak isteyen sıradan insanlar tarafından oluşturulur. Aynı zamanda, izleyiciler, bilgi dışında başka bir şey almıyor; bazen gereksiz ve yararsız. Birkaç farklı iş yaratıcıları THWGlobal.com geliştirmek için karar verdi. "Yukarıda açıklanan zincirin tüm katılımcılarının memnun olması için nasıl çalışılmalı?" - Bu insanlar düşündü. Fikir yüzeyde kaldı. İlgisiz izleyicilerin planından çıkarmak gereklidir. Ardından reklamverenler yalnızca hedeflenen görüşleri alacaklar, insanlar - yararlı bilgiler, şirketin kendisi - para için gerekli ve her iki hizmet. Katılıyorum, bu seçenek mevcut tüm reklam metodundan çok daha karlı.

thwglobal.com gerçek değerlendirmeleri

Fikirlerin geliştirilmesi

YouTube, hem de diğer şirketlerreklamlar, aralarında sitelerin sahipleri (siteler, video kanalları, vb.) ve seyirci bağlantıları. İkincisi olan ilk para, karın bir bölümünü paylaşmak zorundadır. Bu düzende izleyici acı çeken bir kişidir. Körü körüne kullanılır, diğer bir deyişle, verilen reklamcılık üzerinde çok az etkisi vardır. Artık çalışan şirketler (arama motorları) kullanıcıların çıkarlarını göz önüne almaya çalışıyor ancak yalnızca. Yani, insanlar bu ip adresinin sahibi ile ilgilenen konulara karşılık gelen reklam alırlar. Artık bir evde karışıklık yaratan bir sürü bilgisayar ve aygıt olabileceğini dikkate almak gerekir. Aynı ip adreslerine sahipler, bu nedenle reklam benzer bir şekilde gösteriliyor. Örneğin, bir büyükanne, hipertansiyon için bir çare ve yeni cihazlar için torunu ile ilgileniyor. Sabahki daha yaşlı akrabalar yeni ilaçlar bulma konusunda endişeli. Ağın girişinde, ailenin tüm üyeleri hipertansiyondan fon almak için reklam alacaklar. Ve bunlar hedef gösteriler değildir. İşin ve hizmetin verimliliğini ve reklamvereni azaltırlar. Herkes birbirinden memnun değil. Yaklaşık olarak THWGlobal.com'un yaratıcılarının mantığı buydu. Daha etkili çalışmak için, hedeflendirilmemiş talepleri hariç tutun?

thwglobal com çalışmaya başladığında

Şemada gereksiz unsurlardan kurtuluyoruz

Fikir oldukça basittir. Reklamcılıkla ilgilenmeyenlerden kurtulmak gerekiyor. Bunu yapmak için, kendilerini ve potansiyel müşterilerini göstermek isteyenler birleştiren bir site oluşturulur. Seyircilerin çıkarlarını göz önüne alarak hizmet ve parçalara ayırmak için halka yönelik bir anket yapmanız gerekir. Ardından, hedef kitleniz için bir reklamveren seçebilirsiniz. Bu fikrin önemli bir unsuru: para başka sitelere verilmez, potansiyel müşterilerin hepsi tek bir yerde toplanır, yani www.THWGlobal.com sitesinde. Böyle bir sistemde nasıl çalışılır, yeni başlayanlar "sponsorlarına" söylemelidir. Sonuçta, davetiye olmadan kayıt yaptırmak mümkün değildir. Müşterilerin kendilerinin başka kişileri reklam ağına çekeceği anlaşılıyor. Halkın faaliyetlerini canlandırmak için kar izlemeye karar verenler ile reklam izleyenleri. Fikrin özü budur. Birden fazla site yerine, ilgilenen müşterileri bir araya getirmek için bir global ağ oluşturun (sitenin adına bakın): reklamverenler ve alıcılar. Reklamları izlemek için aynı anda sıradan insanlara ödeme yapın ve sürekli onlarla yüzleşmeye devam edin, ancak bunun için bir şey elde etmeyin. Hepsi tatmin olmalı ve site - bir "kürek" ile para yatırmalı.

www thwglobal com iş nasıl

THWGlobal.com: Nasıl Çalışır?

Biz fikir, teknik düşündükanlar. Sitede sadece davetiyeye kayıt olabilirsiniz. Yeni bir çalışan-izleyicinin sponsor olması gerekir. İkincisi, söz verdiği gibi, şirkete getirilen kişinin kazançlarının yüzde yirmisini ilk aşamada alacaktır. Bu kişi başkalarını davet ederse, ikramiyeleri de bir bonus olacaktır. Yani, teşvik sistemi onuncu düzeye kadar uzanacaktır. Birincisi, davet edilen kişiden yirmi yüzde alır ve sonra bonus azalır. Şirket tarafından belirtildiği şekilde on bin dolara kadar kazanın. Bu, konuşmak gerekirse, yatırım olmadan gelir. Bir kişi büyük, çok aşamalı bir ağ kurmayı başarırsa, masrafları açıktır, teorik olarak iddia edilen miktarı aşar. Bonuslarını almak için şirketten özel bir sertifika satın alması gerekecek. İlk aşamada, vurgu, insanları davet etmekti. Şirketin, ciddi reklamverenleri çekebilecek bir kitleye ihtiyacı var.

neden işe yaramıyor global dünya com

İnsanlar ne için para verir?

Kendiniz için bir ağ kurmanız gerekmez. Şirket, insanları videoları izlemeye davet etti. Bunlar reklam içerir. Fonların tahakkuk ettiğini gözden geçirmesi içindir. Şirket, reklamverenden para alır ve paranın bir kısmını kitleye verir. THWGlobal.com web sitesinde nasıl çalışacağınız sorusu herhangi bir zorluk oluşturmaz. Videoyu kaydedip izleyebilirsiniz. Bu çok para ücretsiz ama aynı eylem için para sunuyoruz. Ve ayda bin dolara kadar kazanma sözü verdiler. Şirkete göre, toplamda haftada on saat izlemek gerekiyordu. Öde, 250 dolara kadar vaat etti. Böyle bir teklif birçok kişinin ilgisini çekiyordu, insanlar THWGlobal.com sitesini aramaya koştu. Kayıt nasıl, daha önce inceledik. Bir sponsoru, yani bu şebekede zaten bir hesabı olan birisini davet etmeniz gerekiyor.

Bir şeyler ters gitti

Katılıyorum, reklamverenlerin doğrudan iletişimi fikriMüşterilerle mantıklı görünüyor. İnsanlar THWGlobal.com'a kaydolmaya başladı. Gerçek müşteri geribildirimi oldukça iyimserdi. İnsanlar sadece videoyu izlemedi. Sitede geçirilen ve "Tokenov" tahakkuk eden zaman istatistiklerine verildi. Bu, ayın sonuçlarına göre coveted dolarlara dönüşmesi gereken yerel para birimi biriminin adıdır. Ancak site çalışmayı bıraktı. Buna ek olarak, hiç kimse para almadı. Dedikodular tekrar sahtekarların saf izleyicilerle reklam izlemekten para kazanarak ortadan kaybolduğu yönünde söylentiler dolaşıyordu. Sitenin istatistiklerine göre, bir milyondan fazla kayıtlı. Reklamcılığa ciddi miktarda bakabilirlerdi.

thwglobal.com'da nasıl çalışacağım

Kimler dolandırıcılar?

Aslında hiç kimse hiçbir yerde kaybolmadı. Kullanıcılar, ofisine gitme, tüm raporları görme fırsatı buluyorlar. Sovyet sonrası dönemde video gösterilmez. Duruşa benzersiz bir suç şeması neden olur. THWGlobal.com'a çok kötü zarar verdi. Neden bu site işe yaramıyor, Rusya Federasyonu'nun merkezi kanallarındaki haberlerde bile, sadece isimlerden bahsetmiyorlar dediler. Aslında, reklamverenleri aldatan ciddi bir sanal yapı oluşturan "esnaf" lar vardı. Kısacası, bunu yapmayı başardılar; Google gibi canavarları sahte görüntüleyerek gerçek ve parayı aldılar. Haberi dolandırıcıların binlerce veya milyonlarca dolar aldığını söyledi. Bu, reklamverenler için ciddi bir kayıp. Reklamların sergilenmesini organize eden şirketlerin itibarları da acı çekti. Yeni çevrimiçi reklam sisteminin korunmasında boşlukları belirlemeden önce yeni kullanıcılar engellendi. Bunların arasında THWGlobal.com web sitesi vardı. Bu muhteşem site faaliyete geçtiği zaman bilinmiyor.

Uygunsuz Bir An

Dürüstçe videoları izleyenlerin suçu yokturDünyada kurnaz cheaters var. Ama acı çekiyorlar. 2019 yılı başında hiçbir para alınmadı. Şirket her şeyi düzeltip ödemeyi vaat ediyor. Üzerine basmanın hiçbir yolu yok, kimse resmi bir belge imzalamıyor, insanlar güven üzerine çalışıyordu. Kayıtlı kullanıcılar iyimser kişiler ve şüpheciler olarak ikiye bölünmüştür. Birincisi, sitedeki kişisel dolapların silinmediğini, girebildiklerini, tüm bilgileri görebileceklerini gösteriyor. Şüpheciler başka bir aldatmaca ile karşı karşıya kaldıklarına eminiz. Kim doğru - zaman söyleyecektir.

evrika thwglobal com'da nasıl çalışırım

Sahtekarlık ve adalet hakkında bir kez daha

Büyük olasılıkla, şirketin açılışındaki gecikme,sinir bozucu kayıtlı kullanıcıların, başka sebepleri vardır, bilgisayar korsanları onunla hiçbir ilgisi yoktur. Reklamcılık piyasası son derece rekabetçi, daha global. Burada izleyiciler "boğazından kemirmek" için hazır, çünkü bundan elde edilen kârlar astronomik miktarlar ile hesaplanıyor. Muhtemelen, bu alanda uzun zamandır çalışan canavarların, devrimci bir fikri ortaya koyan yeni biriyle yasal mücadelesinden söz ediyoruz. Ancak halkın ayrıntıları öğrenmesi pek mümkün değildir. İnternette dolaşan bilgiler bize göründüğü kadar özgür değil. Bununla birlikte, şirket çalışmaya başlarsa, kesinlikle duyacağız. 2016'da, fırlatma ve para bekleyen çok sayıda taraftar topladı. Bu nedenle, her ihtimale karşı, evrika.THWGlobal.com üzerinde nasıl çalışacağınızı öğrenin ve anlayın; aniden yanınıza gelin.

Şirketin diğer ayrıntıları

İnsanlar ücretsiz kayıt yaptırıyor. Ancak bu, THWGlobal'a vaat eden "çörekler" değil. Sistemin kendisinde, kendi ağınızı geliştirebilirsiniz. Videoları izlemekten para kazanacak, ücretli ürünleri satın almaktan ikramiye getirecektir. Buna ek olarak, kimseyi davet etmek istemeyen sıradan bir kişi, reklamverenlerin mallarını indirimli olarak satın alabilecektir. Ayrıca anketlere katılabilir, yeni ürün örnekleri alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Şimdilik, tarif edilen her şey teori. Uygulamada, her şey çok daha üzücü. İnsanlar videoları izlemek için vakit harcıyorlardı ve sadece hayal kırıklığına ve kızgınlığına sahiplerdi. Birçoğu kendini aldatmış olarak görüyor. Ancak şu an için THWGlobal sahneden kaybolmadı, site çalışıyor, Avrupa ve Amerika'da reklam gösterimleri var. Ve bir dahaki sefer ne olacağı hükmüne varacaktır.

THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 2019

THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 2019

Related news

 • Meke Mantısı
 • Kış parfümü seçerken nelere dikkat etmeli
 • Çocuklar için komik yarışmalar - herhangi bir tatilin vazgeçilmez bir özelliği
 • Taze Fasulye Borani
 • Dünya tarihinin en kanlı eylemi: 11 Eylül saldırıları

 • THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 5

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler


  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 42

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 56

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 69

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 97

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 61

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 44

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 44

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 3

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 3

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 6

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 89

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 9

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 17

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 17

  THWGlobal.com projesine genel bakış: sitedeki çalışma, incelemeler 55