Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 2019

Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 2019
26.08.2019

Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 17

Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme

Tsynia'nın rezervuarı (oraya nasıl gidilir,(aşağıya bakın) çok ilginç ve büyüleyici bir yer. Geçmişte, Belarus için ana su kaynaklarından biriydi. Ancak bugüne kadar bu rezervuar artık bu kadar önem taşımıyor. Artık sadece herhangi bir yaştaki her insanın tüm yaşam zevklerinin tadını çıkarabileceği, aynı zamanda harika vakit geçirebileceği bir rekreasyon ve turizm alanı. Diğer şeylerin yanı sıra, rezervuar belirli bir grup insanı cezbetmektedir. Ve bu - balıkçı severler.sarnıç rezervuarı

Kısa Açıklama

Rezervuar en ünlülerinden biridir.Minsk'teki rezervuarlar. Kentin kuzeydoğu kesiminde, Yeşil Çay alanında bulunur. Bu, en ünlü ve ilginç rezervuarlardan biridir. Türe göre, insan yapımıdır. Büyüklüğüne gelince, rezervuar küçüktür, alanı sadece 870 metrekaredir. Uzunluğu bir buçuk kilometreden fazla değil, sabit maksimum derinlik yaklaşık 7-8 m.Ancak, bu turistleri herhangi bir şekilde caydırmaz. Sahile ulaştıktan sonra dikkat etmeniz gereken ilk şey, basit bir su olan sınırsız su.

Minsk'teki Tsnyanskoe Rezervuarı (fotoğrafburada) yakındaki su deposunun pahasına doludur Drozdy: su su boruları ile beslenir. 1982'de yaptırılmıştır. Daha önceleri rezervuar sanayi amaçlıydı, ancak burası turist rekreasyon alanı. Sahilde, yöre sakinlerinin veya ziyaretçilerin, temiz suda yüzmek ve sıcak kumda güneşlenmek için harika vakit geçirebilecekleri beş adet donanımlı plaj var.Rezervuara nasıl ulaşılır?

Rezervuarın üzerinde dinlenin

Minsk'teki rezervuar tarafından kullanılır.turistler arasında artan talep. Yaz aylarında, plajlarda özgür bir yer bulmak zordur. Tesiste, donanımlı voleybol kulübü sayesinde rezervuar sahilinde aktif olarak zaman geçirebilirler. Su, güneş ve plajın yanı sıra, göletin yanında bir park bulunmaktadır. Burada, saatlerce kültürel istirahat ve eğlenceyi geçirebilir, gerekirse emekli olabilirsiniz. Ayrıca rezervuar topraklarında harika ve etkileyici yürüyüş yolları var. Bu geziler gerçekten sağlıklı bir yaşam tarzı kurmaya ya da eğlenmeye bayılıyorum. Sözde sağlık yolları, biriken iç enerjiyi boşaltmak ve hayatlarını sağlıklı, kolay ve özgür kılmak isteyenler için mükemmel bir fırsattır.Minsk'te cunean su deposu

Çocuklar için teklif

Ve Tsnanskoe'yi ziyaret eden çocuklar işgal etmek nasıl mümkün?Rezervuar? Bu çok basit. Rezervuarın yakınında, çocukların oyun oynayabileceği, aktif spor ve diğer etkinlikler yapabileceği mükemmel bir çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Bazen donanımlı çocuk oyun alanlarının yanında çeşitli cazibe merkezleri kurulur. Bu ücretli bir hizmet, ancak burada bir sürü çocuk var, çünkü akranları ile yeterince oynayabiliyorlar. Ayrıca, aynı zamanda aktif ve sağlıklı bir tatilin vazgeçilmez bir parçası olan rezervuarda tenis oynayabilirsiniz.

balık tutma

Turistler Tsnyanskoe rezervuar (fotoğraf, aşağıda) yaz aylarında sadece çekiyor. Ve bu yerlerde yıl boyunca kim bulunabilir? Tabii ki, en şiddetli don içinde bile avlarını önceden bekleyerek saatlerce oturmaya hazır olan hevesli balık tutkunları.

Rezervuarın su altı dünyası çok çeşitlidir. Ancak her profesyonel balıkçı sadece bir balıkçı çubuğu atmanın büyük bir av için yeterli olmadığını bilir. Öncelikle, yakalamak için doğru yeri seçmek gereklidir. Yem ve yem seçimi de çok önemlidir. Ancak bu nüanslar sayesinde mükemmel bir avlanma sağlanır.cunea reservoir resimleri

Tsnyanskoe rezervuarına geliyorsun, ihmal ediyorsunBu kurallar buna değmez. Günün ve mevsimin farklı zamanlarında, tamamen farklı balıkları yakalayabilirsiniz. İlkbaharda balıkçılar çipura veya sazanı yakalamayı umuyorlar. Ama önce kar ve buz tamamen rezervuardan inmiyor. Önemli: bir havuzda yakalamak için bu saatten önce çok tehlikeli. Yaz aylarında balıkçılar saman ve sazanı yakalamaktadır. Doğru, bu balık türleri yakalamak zordur, ancak genelde bazen işe yarıyor. Sonbaharda, levrek kıyıdan güzel bir ısırık yapar ve kışın ruff'lar da vardır. Bu nedenle, Tsynia rezervuarı balıkçılar arasında oldukça popülerdir.

bitki örtüsü

Ancak hayvan dünyasına ek olarak, bunlarçeşitli bitki örtüsü. Tüm kıyıların güzel doğası ile çevrilidir. Ekolojik olarak temiz hava, çim halı kaplı plajlar, nadir ama güzel ağaçlar bu mekana güzellik katar. Ayrıca, açık hava etkinliklerinin taraftarlarını ve sadece rezervuarın yakınındaki parkta yürümeyi sevenleri de cezbeder.

Tsnjan Rezervuarı: oraya nasıl gidilir?

Ama bu cennete nasıl gidebilirim? Rezervuarın kıyısına gitmek çok basit. Kentin kuzeyinde, kuzey doğu kısmında bulunur. Toplu taşıma araçlarıyla veya arabayla oraya gidebilirsiniz. 7 kilometre mesafesi yeterince hızlı bir şekilde aşılır ve 15 dakika içinde (Minsk'in merkezinden) bir cennet köşesi diğer tüm güzelliklerini geride bırakır.Minsk'teki rezervuar

Sonuçları özetleyelim

Rezervuar için harika bir yer.turist faaliyetleri, açık hava etkinlikleri, spor ve sadece büyük bir eğlence için. Sıcak mevsim geldiğinde özellikle yaz aylarında talep ediliyor. Birçok kişi tatillerini rezervuarda geçirmeyi tercih eder, çünkü bu çok fazla para gerektirmez. Neden mükemmel bir kum ve temiz su çok yakın olduğunda pahalı bir belde seçin.

Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 2019

Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 2019

Related news

 • Orta grup için 8 Martta senaryo: şiirler, şarkılar, danslar
 • Kilo Vermek İçin Öneriler: Kilo Vermenin Püf Noktaları
 • Özerk kar amacı gütmeyen kuruluşlar: kavram, etkinlik, haklar
 • Kiloya Göre Ne Kadar Su Tüketilmeli
 • Çok İzlenen Videolar

 • Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 86

  Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme


  Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 67

  Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 42

  Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 19

  Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 8

  Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 52

  Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 79

  Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 83

  Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 98

  Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 14

  Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme 50