Fotograf resim Urotol ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar
Urotol ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 18 31.01.2019, 04:18

"Urotol" ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar

Kullanım için "Urotol" uyuşturucu talimatım-holinoblokator olarak tanımlıyor. Aktif madde tolterodindir. İlaç, tükrük bezleri ve mesanede lokalize olan, kolinerjik reçetelerin antagonistidir (rekabetçi). Bu etki nedeniyle, kontraktil aktivite ve salivasyon azalır. Oral alımdan sonra hızlı absorpsiyon gözlenir, konsantrasyon 1-3 saat sonra maksimum olur. İki gün sonra bir denge durumuna ulaşılır. Metabolizma karaciğerde oluşur.

"Urotol" un araçları. Kullanım talimatları. randevuurotol kullanım kılavuzu

İdrar, idrara çıkma veya üriner inkontinansa yönelik sık sık zorunlu zorunluluklar şeklinde kendini gösteren hiperrefleksi (instabilite, hiperaktivite) için mesanede endikedir.

Kontrendikasyonlar

"Urotol" ilacı önerilmez (talimatkapalı açılı glokomda, terapiye katılmadığı, emigasyonun ertelendiği, hipersensitivite, megakolon, gebelikte uyarıda bulunur). Kontrendikasyonları, beslenme periyodunu içerir. İdrar yolu tıkanıklığı, sindirim sistemi (obstrüktif tip), geri dönüşümsüz fıtık ve nöropati olan hastalarda tedavi sırasında dikkat edilmesi gereklidir. Tıbbın, çocukların güvenliği hakkında yeterli bilgi bulunmaması nedeniyle önerilmez.hap hapları

"Urotol" un araçları. Kullanım talimatları. Yan etki

İlaç antikolinerjikorta veya hafif şiddeti, ağız kuruluğu, kseroftalmi, dispepsi, kuru cilt, uyum bozuklukları gösterir. tedavi temelinde belirgin sinirlilik, parestezi, baş ağrısı, ağrı ve göğüs rahatsızlığı, şişkinlik ve kabızlık. İlaç idrar tutma, bilinç bozukluğu, alerjik belirtiler neden olur.urotol kullanım kılavuzu

"Urotol" ilacı. Kullanım Talimatları

Uzmanlardan gelen geribildirim, ihtiyacı onaylarbir ilaç doz rejimi atanmasına bireysel bir yaklaşım. İlacın dozları, tolere edilebilirliği, hastanın yaşı ve patolojinin ciddiyetine göre seçilir. Diğer reçetelerin yokluğunda uzman "Urotol" tabletleri günde iki defa 2 mg alır. İlaç, gıda maddesi ne olursa olsun tüketilir. Zayıf toleransla, dozaj günde bir kez 2 mg'a azaltılır. Böbrek sisteminin bozukluklarına dayanarak, günde iki defa 1 mg reçete edilir. Tedavinin etkinliği, tedaviden 2-3 ay sonra tahmin edilmektedir.

İlaç "Urotol". Kullanım talimatları Ek bilgi

Aşırı doz durumunda, sıkidrara çıkma, acı ile birlikte, bir konaklama bozukluğu. Muhtemel halüsinasyonlar, konvülsiyonlar, solunum bozuklukları, aşırı uyarılma, genişlemiş öğrenciler, taşikardi. İfade edilen doğanın merkezi tipinin antikolinerjik belirtilerinde, "Physostigmine" ilacı, aşırı uyarılma veya konvülziyonlar ile - tavsiye edilir, benzodiazepinler ve diğer semptomatik tedavi. Ilacı almadan önce, "Urotol" organik doğa ve zorunlu ve sık arzuların nedenlerini dışlamalıdır.

Urotol ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlarresim Goruntuler Fotograf

Related news

 • Her Biri Vahşi Bir Cinayete Kurban Giden ve Huzuru Bulamadığı İçin Bir Hayalet Olarak Geri Döndüğüne İnanılan 7 Kişi
 • Hayrettin Karaman: Faizli kredi veren bazı katılım bankaları ismimi vererek Fetva aldık diyor, söz konusu olamaz
 • Soğuk Kapıda Klasik Çözüm Dudaklarda

 • Urotol ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 17

  Urotol ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar


  Urotol ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 13

  Urotol ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 35

  Urotol ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 11

  Urotol ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 30

  Urotol ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 63

  Urotol ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 66

  Urotol ilacı. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar 4