Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 2019

Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 2019

Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 61 06.02.2019, 12:50

Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler

İşadamları genç neslin putlarıdır. Özellikle gençler, sıfırdan başlayıp finansal açıdan başarıya ulaşan başarılı girişimcilerin hikayeleriyle ilgileniyorlar. Bu örnek de Vadim Belyaev'tir. Çocukluğun tam bilimsel yeteneği ve özel bir karakter ambarı olması nedeniyle, birçok açıdan bu başarıya ulaşmasına yardımcı oldu. İşadamı, kendi başına finansal bağımsızlığa kavuşmayı başardı ve şimdi izleyicilere ilham kaynağı oldu.

Vadim Belyaev

Temel bilgiler

Vadim Belyaev'in biyografisi büyüleyici. 28 Mayıs 1966'da kimya bilimcileri ailesinde Moskova'da doğdu. Zaten gençliğinde 1985 Fartsovka'dan başlayarak ticari bir damar gösterdi. Bu alanda büyük bir kar elde etmeyi başaramadı çünkü Fartsovka'nın işgali cezai sorumlulukla cezalandırılabilir olduğu için başka yollar aramalıydı. Vadim radyo mühendisliği enstitüsünde eğitim gördü ve 1989'da uzman "elektrofizikçisi" aldı. 1993'te Moskova Petrokimya Bankası yönetim kurulu başkan yardımcılığına getirildi. Yeni bilgi edinmek isteyen işadamı, Rusya Federasyonu Hükümeti nezdinde Financial Academy'ye giriyor. 1995 yılında Vadim Belyaev mezuniyet diploması aldı ve derhal "Otkrytie" şirketini kurdu.

1996 yılına gelindiğinde, işadamı ile ilişkileri koptu"Moskova Petrokimya Bankası" kendi yavrularının çalışmalarına tam olarak odaklanıyor. Örgütü yakında bir grup şirketi "Discovery" haline geldi. Daha sonra, Trust bankasını ve sinematografik sanat üretimi merkezi kurdu.

İşadamı Vadim Belyaev şu ana kadar Rusya'nın en zenginlerinden 185'inci sıradaydı. Çeşitli verilere ait varlıkları 400 ila 500 milyon dolar arasında değişmektedir.

Vadim Belyaev biyografisi

Aktris Amalie Goldanskaya ile evlilik

Gelecekteki karısıyla, tiyatro ve sinema oyuncusu Amalia ileGol'danskoy işadamı ziyaret arkadaşlarıyla bir araya geldi. Birbirlerini hemen sevdiler ve 2005'te evlilikle ilişkilerini pekiştirdiler. Gelin ve damat geleneksel düğün takımlarını terk etmeyi tercih etti. Düğün davetkar ve görkemli eğlencelerden oluşan bir kalabalık olmadan mütevazıydı. Damadın üzerinde krem ​​şeritli takım elbise ve siyah bir gömlek vardı ve gelin üzerinde - pembe bir elbise vardı, abartılı kostüm takıları takviyeli. Törenden sonra yeni evliler bir restorana gittiler ve sonra da şehrin dışında dinlenmeye başladılar. Daha sonra çift yurtdışında bir balayı gezisinde uçtu.

Vadim Belyaev'in karısı

Aile yaşamları gerçekten çok zengin vemutlu. Hatta yıllar sonra Vadim Belyaev'in karısı, bankacı ile birlikte harcanan zamanı sıcak bir şekilde hatırlattı. Aktrisin arkasında zaten başarısız iki evlilik vardı ve bu ilişkilerde sevinç ve huzur buldu. Fakat 2008'de çift çiftlik tartışmasına başlar. Amalia Hindistan'a taşınması fikrine takıntılıydı ancak Vadim ona destek vermedi. Üç ortak çocuğa sahip olmasına rağmen, Ekim 2009'da çift boşandı ve Amalia Himalayalara gitti.

çocuklar

Bir aktrisle evlilik yaparken bankacı Belyaev doğdu.çocuklar: oğlu ve iki kızı. Herman, 2005 yılında Evangeline - 2007'de ve 2009 - Serafima'da dünyaya geldi. Bütün çocuklar anneleri ile birlikte yaşar ve bazen babalarını görürler. Amalie daha fazla evlenmedi, kendini tamamen çocuklara adadı.

En küçük kızı sekiz yaşındaki Serafima, gelecekte bir diş hekimi olarak çalışmayı hayal ediyor. Kız akıllıdır, herkesi anlayabilir ve uzlaşmaya hazırdır.

On yaşındaki Evangelina, kariyer şarkılarını hayal eder. Aktif ve büyüleyici, annem kızının kendi amacına ulaşacağından emin.

Ağabeyi, on iki yaşındaki Alman, henüz geleceğini düşünmüyor. Bilgisayar oyunları oynamayı ve arkadaşlarıyla iletişim kurmayı sever.

Büyük paranın fiyatı

Vadim Belyaev, Rusya'nın en zengin sakinlerinden biridir;ancak bulutsuz demezsiniz. St. Petersburg'da polis, bankaya "Otkrytie" ne saldırı sayısına şaşırıyor. Raiders daima şaşkın davrandılar, silah kullandı, birkaç kez çalışanlara karşı şiddet uyguladı bile. Örgütün bir zamanlar soygun kayıpları sadece yaklaşık 3 milyon ruble oldu. Daha sonra, bankanın tahsil aracı baskın düzenlendi.

Tüm saldırılar mantıklı ve kendilerinin altında değildikazanma arzusu. Kasım 2015'te, bilinmeyen kişiler bankaya girdi, duman bombaları attı ve derhal kayboldu. Mali teşkilatın başka bir şubesinde, hayvan dolandırıcılarıyla dolu paketler atıldı.

Ancak biyografide siyah sayfaların bulunmasına rağmen, Vadim Belyaev iyimserliğini kaybetmiyor; işini daha da geliştirmeye hazır. 2015 yılında işadamı yılın işadamı olarak tanıdı.

İşadamı Vadim Belyaev

hobiler

Vadim Belyaev'in ana hobisi onunçalışması. Hemen hemen tüm zamanını ona adamıştı. Bedava dakikalar varsa, işadamı tenis oynuyor ya da kitap okuyor. En sevdiği yazarları Zhvanetsky ve Shekli'dir. Ayrıca antik Roma'nın tarihiyle ilgileniyor. İşadamı hayır işlerine yabancı değil, Rus pop müziğinin ilginç gruplarına sponsorluk yapıyor: "Kaza", "Dörtlüler Dörtlüsü".

Bir röportajda Vadim Belyaev, ilerlemeye hazır olduğunu ve kariyerinde yeni zirvelere ulaştığını söyledi. Büyük olasılıkla, öyle olacaktır, çünkü güçlü karakter ve azim her zaman başarıya götürür.

Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 2019

Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 2019

Related news

 • Uzun çizme modelleri 2019 modası
 • Scootera xenon takmalı mıyım Avantaj ve dezavantajları
 • Cevizli Burma Tel Kadayıf Tarifi
 • Kan kanseri: semptomlar ve nedenler
 • Bir deri düğüne ne verileceğine dair ipuçları
 • Eski Kavanozlardan Baharatlık

 • Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 65

  Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler


  Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 44

  Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 79

  Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 40

  Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 65

  Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 54

  Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 27

  Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 80

  Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 39

  Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 71

  Vadim Belyaev: iş, aile, hobiler 31