Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 2019
20.08.2019

Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 2

Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık

Vadim Bochanov, tiyatro ve sinemanın tanınmış bir yerli oyuncusu. Senaristlik ve Rus yazar olarak da bilinir.

vadim bochanov

Çocukluk ve gençlik

Vadim Bochanov 1958'de doğdu. Leningrad'da doğdu.

Sahnede ilk adımlar hâlâ bir öğrenci iken yapıldı. Gençlik Yaratıcılık Tiyatrosu'nda ilk roller üstlendi. Tiyatro, Leningrad'daki Öncü Sarayı'nda bir daire biçiminde çalıştı. Makalemizin kahramanı, 12 yaşındayken 1970 yılında geldi.

Orta öğretim gördükten sonra Vadim BochanovShchepkin adlı tiyatro okuluna girdi. Maly Tiyatrosunun ünlü sanatçısı Viktor Ivanovich Korshunov'un Halk Sanatçısı USSR'nin yaratıcı atölyesinde çalışıyordu.

vadim bochanov fotoğrafı

Tiyatroda Çalışmak

Tiyatro lisesi Vadim Bochanov 1980 yılında mezun oldu. Hemen sonra doğduğu yerde faaliyet gösteren Lenin Komsomol Tiyatrosu grubuna katıldı. Şimdi bu tiyatro "Baltık Evi" olarak bilinir.

1988'den beri Leningrad'daki çeşitli yaratıcı atölyelerde ve ayrıca Satire Tiyatrosunda çalıştı. 90'lı yılların sonlarında Amerika'dan Rusya'yı terk etti. 2002 yılına kadar Chicago'da Rusça Atrium Tiyatrosu'nda oynamıştır.

2003 yılında St. Petersburg'a geri döndü. O zamandan beri Liteiny Tiyatrosunda çalışıyor.

Fotoğrafı bu makalede olan tiyatro kariyeri Vadim Bochanov, düzinelerce yapımda rol için izleyiciler tarafından hatırlandı.

Örneğin, Dr. Lombardi "The Servant of Two" da"Andrey Prikotenko, oyundaki Varus Kirilych Bodaev yönettiği Carlo Goldoni tarafından" Ustalar Les "Ostrovsky (yönetmen - Grigori Kozlov) cinsinden Falanvi" - Alexei Tolstoy tarafından Pinokyo"(Yönetmen Donut "in, kedi Basilio Guy de Maupassant (Sofya Malamud yönetmeni) tarafından" - Svetlana Svirko), Menachem, Grigory Gorin'in "Memorial Day" filminde (Andrei Tupikov'un sahnelendiği).

vadim bochanov filmleri

Sinemadaki roller

Büyük ekranda Vadim Bochanov ilk ortaya çıktı1985 yılında Yuri Malyatsky'nin dedektif filminde "Bychkov Tugayı'nı Araştırıyor" adlı filminde oynadı. Bu, 1930'ların sonunda ve 1940'ların başında Leningrad milislerinin çalışmaları hakkında bir hikaye. Zamanın gerçek ceza davalarının kalbinde. Bu resimdeki Bochanov, Salik adıyla küçük kriminal Salov rolünde oynadı.

Bundan sonra, yazımızın kahramanının film kariyerinde, ABD'den döndükten sonra sona eren uzun bir ara vardı. Bochanov'dan önce her zaman bir tiyatro oyuncusu vardı.

vadim bochanov

Dizilerde katılım

2000'li yıllarda, çoğunlukla TV dizisi Vadim Bochanov'da yer almaya başladı. Oyunda oynadığı filmler çok farklı, yönetmenler onu aktif olarak gruba davet ediyor.

2003’te, makalemizin kahramanı bölümde yer aldıÇok seri bir dedektif filmi "Kırık Işıkların Sokakları" nın "Heiress" i. O zamanlar yedinci sezon için çekildi. Bu, uzak Ekaterinburg'dan şüpheli gayri meşru kızı olan bütün devletini terk eden büyük bir işçinin ölümüyle ilgili gizemli bir hikaye.

Ayrıca bu dizinin Vadim Bochanov'un altıncı sezonunun bölümlerinden birinde oynadı. Aktörün filmografisi, çoğunlukla dedektif hikayeleriyle yenilenir.

"Mentovskie Voiny" dizisinde, içişleri departmanı başkanı Yarbay Tkachev'in resminde düzenli olarak yer alıyor.

"Bandit Petersburg" serisinin onuncu sezonunda, Bochanov Sohaty lakaplı büyük bir otorite için çalışan bir dizi isimsiz silah satıcısı, çalış.

Bochanov ve tam uzunlukta filmler kariyeriydi. Böylece, 2007 yılında dedektif Maxim Kubrinsky "Yay Dönemi" de vuruldu. Albay Mikhail Matveyev'i oynuyor. Anlatı, asansörde büyük ve müreffeh bir işadamı öldürülmesiyle başlar. Onunla birlikte, emekli olan birkaç kişiyi öldürüyorlar. Operatörler için bunun bir girişimcinin sözleşmeyi öldürmesi olduğu açıktır ve yaşlılar tanıkları terk etmemek için öldürüldü. Fakat soruşturma sırasında beklenmedik arsa dönüşleri keşfedildi.

2008'de Bochanov, "Age of Ageittarius-2." Filminde yer aldı. Bu kez Albay Matveyev ve onun astları, büyük bir firmanın kurumsal partisinin sonuçlarını anlamalılar.

2012 yılında makalemizin kahramanıAlexei Fyodnikov'un dört parçalı melodramı "Mutluluk olmazdı." Alena Dmitri Petrovich'in başı rolünü alır. Alena bir finans şirketinde çalışan ana karakter. Kocasıyla yaşıyor, hepsi bir arada. Seçtiği kategorik olarak çocuk sahibi olmak istemiyor. Bununla başa çıkacak mı?

Bochanov'un şu anda oynadığı son film, 2015 yılında çıkarılan Alexei Kozlova ve Alexander Ustyugov "Plague" adlı bir suç draması. Votka satıcısı rolünü aldı.

Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Şal Yakalı Kolay Bebek Yelek Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Hakan Hatipoğlu Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • İnsanlarda kalp krizinin belirtileri ve sonuçları nedir
 • Bu Yöntemler Selülite Kesim Çözüm
 • Yatağa öz güvenli girin

 • Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 41

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık


  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 27

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 79

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 69

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 88

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 42

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 90

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 85

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 69

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 4

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 28

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 71

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 9

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 52

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 73

  Vadim Bochanov: biyografi ve yaratıcılık 19