Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 2019

Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 2019

Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 76 18.02.2019, 08:12

Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı

Vityazevo Özel Otel ve pansiyonlar -Anapa yakınlarındaki tatil köyü - den bir kilometreden başlıyor. Kıyı bölgesi bu tür kurumlar tarafından oluşturulmaya devam ediyor. Bütün bunlar, Vityazevo'da özel sektörün avantaj ve dezavantajlarına sahip olduğu gerçeğini etkilemektedir.

Değerler arasında düşük olanlara dikkat etmek gerekirkiralanan konut maliyeti. Aynı zamanda, kurumun bulunduğu sahilden daha uzakta, daha ucuz bir oda ya da oda kiralamaktır. Bu tür konutların madencileri arasında denizden bir miktar mesafe çağrılabilir.

Köyün sakinleri Yunanlılar, onlarınKültürün yerel mimari ve genel atmosfer üzerinde büyük bir etkisi vardı. Anapa, Vityazevo (özel sektör) gibi bu kadar büyük bir şehre yakın bir yerde, başka bir çağda ya da ülkede buraya giren turisti alır. Birçok bina Hellas mimarisinin baskısını taşıyor ve sokaklarda Yunanca konuşmayı sık sık duyabilirsiniz.

özel sektör özel sektör

Köy sakin bir atmosfer ile ayırt edilir vebüyük tatil yerlerinde içkin olan yaygara eksikliği. Bu yüzden bazı turistler Vityazevo'da tatillerini seçiyorlar. Özel sektör, uygun fiyatlarla ve dost canlısı ev sahipleri tarafından sağlanan temel olanakların kullanılabilirliğini çekmektedir. Çocuklu aileler için mükemmel yerleşim. Burada hem Vityazevo'da hem de plajda çocuklar için çok eğlence var.

anapa vityazovo özel sektör

Köyde en büyük su parkıÇok sayıda su kaydırağı ve cazibe merkezi bulunan sahil, yetişkinleri ve çocukları büyüledi. Sahilde bir katamarana binebilir, su yüzeyinde paraşütle atlayabilir, voleybol oynayabilirsiniz. Turistler için çevreye ilginç geziler sunuyoruz.

Vityazevo'daki tatilciler için özel sektör teklifleribirçok aktivite. Ve buradaki plajın bu kadar yakın olmamasına rağmen, bu sorun atılabilir. Köyün iyi gelişmiş bir toplu taşıma ağı vardır. Plaja veya Anapa'ya gidebileceğiniz sık servis otobüsleri vardır. Tatilcilerin emrinde küçük yerel kafeler ve yöresel yemeklerin tadına bakabileceğiniz şık restoranlar bulunmaktadır. Vityazevo (özel sektör), yalnızca konaklama için demokratik fiyatlar değil, aynı zamanda çok eğlence sunuyor. Köy genelinde gezi büroları bulunmaktadır. Mahallenin etrafında yürüyüş yapmak ya da tekneyi gezmek, zamanın fark edilmeden uçacağından emin olabilirsiniz.

şövalye özel sektörde dinlenmek

Vityazevo'da, özel sektör sakin kabul edilirTadına göre konaklama bulabileceğiniz alan. Tatillerini burada geçiren turistlerin yorumları, bu köyün dinlenmek için harika bir yer olduğunu söylüyor.

Tesisin arazisinde bulunan tur masası,Sadece çevredeki gezileri değil, aynı zamanda Adigey ve Abhazya etrafında da birçok günübirlik geziler sunuyoruz. Popüler Abrau-Durso'daki ünlü şarap fabrikasına yürüyüş mesafesindedir. Böylece, köy boş zamanlarınızı doldurabileceğiniz birçok ilginç eğlence sunuyor. Temel vurgu, elbette, aile tatillerinde. Ancak aktif turistler tesisi beğenecek. Parlak, renkli ve renkli köy, rahat bir eğlence için tatilcilerin umutlarını haklı çıkaracaktır.

Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 2019

Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 2019

Related news

 • Yanık şoku ve toksemi - yanık yaralanmalarının ciddi sonuçları
 • Multivarka Gizem - mutfakta küçük bir mucize
 • Amasya haberleri Haberleri, Güncel Amasya haberleri haberleri ve Amasya haberleri gelişmeleri
 • Kız Çocukları İçin Örgü Elbise Nasıl Örülür

 • Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 15

  Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı


  Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 63

  Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 46

  Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 34

  Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 13

  Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 10

  Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 64

  Vityazevo, özel sektör: dinlenme rahatlığı 67