VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 2019

VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 2019
23.08.2019

VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 86

VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler

Topluluk sayfasının kalite sayfası"VKontakte", grubun oluşturulduğu hedefe ulaşmanın zaten yarısıdır. İstatistiklerin gösterdiği gibi, navigasyonun varlığı sayfanın trafiğini önemli ölçüde artırır ve abone sayısını da artırır. Tüm bilgilerin yapılandırıldığı bir topluluk sayfası, yöneticiler tarafından davaya yönelik ciddi bir yaklaşımın yanı sıra grup ve güvenilirliği yönetmedeki pratik becerileri hakkında izlenim vermektedir. Bu yazıda, "VKontakte" grubu için menüden bahsedeceğiz, nasıl yapılacağı ve gezinmek için daha uygun hale getirilecek.

"VKontakte" topluluğu için çeşitli menü

Şimdi iki tür menü grubu var"VKontakte". Bunların şablonları elbette internette ve her şeyi kesinlikle onlara göre yapabilirsiniz. Ancak sonuç yaratıcı ve özgün olmayacak, yani çok sayıda aboneyi çekmeyecek.

Yani kapalı bir menü ve açık bir tane var.

vkontakte grubu için menü

Kapalı ismini aldı çünküAbonenin kendisini açması gerekiyor. Bunu yapmak için sadece bağlantıya tıklayın. Bir bağlantı herhangi bir kelime olabilir, genellikle "açık" veya "menü" dir. Her ne kadar bazıları karmaşık ve özgün bağlantılar icat ediyor olsalar da.

Açık, düzeltilmiş yayındır. Menüye geçerli bir link var. Bu tür hala oldukça genç, uzun zaman önce değil, ya da sayfanın duvarına yazı sabitleme işlevi görünümü ile ortaya çıktı. Açık menü bugün için en etkili olanı, kapalı alandan daha çekici. İlk seçenek daha az üretken çünkü grup ziyaretçileri bir bağlantıyı fark edemezler.

Peki, "VKontakte" grubunda bir menü nasıl yapılır? Cevap oldukça basit. VKontakte grubu için her iki menü türünü de oluşturmak için, wiki işaretlemesi kullanılır. Bu çok kullanışlı bir araçtır, tabloları, grafikleri oluşturmanıza, biçimlendirmenize ve düzenlemenize, bağlantılar ve diğer şeylerle çalışmanıza olanak tanır. Ancak, şimdi her şey birkaç yıl önce VKontakte topluluğunun yaratıcıları için çok daha kolay. Sosyal ağda, tüm içeriği otomatik olarak wiki-işaretlemeye çeviren bir görsel editör var.

VKontakte grubunun açık menüsü artık daha fazlapopüler ve kapalı pratik olarak kullanılmamaktadır. Bu nedenle, açık bir türün oluşturulmasını ayrıntılı olarak düşünmek mantıklı olacaktır. Ardından, "VKontakte" grubunda bir menü yapmayı öğreneceksiniz (adım adım talimatlar aşağıda sunulmuştur).

Birinci Aşama

Bu aşamada, görüntüleri seçmeniz gerekir. Sayfanın görünebilir bir görünümünü oluşturacaklar. Resimler internette bulunabilir veya fotoğraf editörleri ve çizim programları kullanılarak kendiniz yapılabilir. İkinci seçenek sadece bilgisayara iyi bir şekilde çekip bir photoshop sahibi olanlar için uygundur.

vkontakte grubunda bir menü nasıl yapılır

İlk resim bir avatar. İkinci (merkezi) bir görüntü eylemidir. Avatar parametreleri en az 200 x 330 piksel olmalıdır. Merkezi görüntü en az 390 x 280 pikseldir.

Aşama İki

Grup sayfasını açın ve "Yönet" i arayıntopluluk ". Bağlantı sağdaki sayfanın ön fotoğrafının altında bulunur. Bağlantıyı takiben, bilgilerdeki "Malzemeler" bölümünü bulun ve bu noktada "Kısıtlı" seçeneğini tıklayın.

Ana sayfada,satır "Malzemeler". Görünen editör formunda, adı, bölümleri belirtin ve sonra kaydetmek için aşağıdaki düğmeyi mutlaka tıklayın. Bundan sonra, sağ üst köşedeki düğmeyi kullanarak sayfaya geri dönün.

Üçüncü Aşama

Sayfanın adresini kopyalayın. "Sayfa" kelimesinden sonraki ilk sayı satırı topluluk numarası, ikincisi grup sayfa numarasıdır. "VKontakte" grubunda bir menünün nasıl oluşturulacağını düşünmek gereklidir. Adres, merkezi görüntü ile birlikte duvara yerleştirilmelidir. Bir fotoğraf eklemek için "ekle" ve "fotoğraf" a dokunun. Ardından, seçin ve yapıştırın. Tıklama gönderildikten sonra - bu yazıyı yayınlayacaktır.

Aşama Dörtlü

İlk resmi topluluğun ana fotoğrafının yerine koyun. Bu eylemin resmi ile birlikte bir resmi duvarda görünecektir. Orası yok, o yüzden kaldırılmalı.

Şimdi gönderinin yayınlandığı zamanı bulun (kaydın alt kısmında, gri küçük sembollerde). "Düzelt" düğmesini seçin. Ardından mevcut sayfayı yenilemek için F5 tuşuna basın.

Hepsi bu kadar. Kullanıcılar merkezi resmi tıkladıklarında, grup menüsünü açarlar.

Menüde bir tablo nasıl oluşturulur?

Her yönetici "VKontakte" grubunda bir menünün nasıl yapılacağını düşünüyor. Yukarıdaki talimat sadece temel menünün oluşturulmasında yardımcı olabilir. Daha da geliştirilmesi gerekiyor.

vkontakte grubunda bir menü nasıl oluşturulur

Tablo "VKontakte" grubu için menüde gezinirken çok kullanışlıdır. Bir tablo oluşturmak için belirli sembollerin bilgisi gereklidir.

 • {| başlangıç ​​anlamına gelir;
 • merkezde + konum;
 • | - yeni bir hat ile;
 • | şeffaflık;
 • ! karanlık hücre dolgusu;
 • |} sonunu gösterir.

Bağlantılar nasıl yapılır?

"VKontakte" grubunda bir menünün nasıl yapılacağı sorusuyla, bağlantılar hakkında önemli bir nokta var. Bunları farklı yollarla düzenleyebilirsiniz:

Bir grup vkontakte adım adım talimat bir menü yapmak

 • Sadece bir bağlantı bırakın. Bunun için referansı köşeli parantez içinde [].
 • Referansı bir kelime veya kelime öbeği yapın. Köşeli ayraç açın, bağlantıyı sonra bağlantıyı yapıştırın, bir | ve köşeli ayracı kapatın.
 • Görüntü-link. Bu örneği takip ederek bunu yapabilirsiniz: photo54634620_58576 | 60px | sayfa adresi.

Menüler oluşturma ipuçları

Çoğu zaman, herkes kendi kendine öğrenir, "VKontakte" grubunda bir menü nasıl oluşturulur. Bilgi, deneme yanılma yoluyla tecrübe ile gelir. Bununla birlikte, yeni başlayanlar yine de birkaç tavsiyede bulunabilir.

grupta menü yapmak nasıl

 • Resmin büyüklüğü 130 pikselden az olmamalıdır. Bu, menünün görünümünü önemli ölçüde bozar.
 • Resmin genişliği 610 pikselden fazla değil.
 • Viki sayfası, 17'den fazla kapatılmamış etiket içeremez.
 • Genişlik göstergesini ayarladığınızda, yükseklik otomatik olarak oranlara göre değişir.
 • Tablonun içinde, <br /> etiketini kullanarak bir liste oluşturabilirsiniz.
 • Bir satırda, listenin en fazla 8 adetini yerleştirebilirsiniz.

Diğer şeylerin yanı sıra, wiki işaretlemenin daha kolay kullanımı için özel programlar vardır. Hem eğitim uygulamaları hem de sizin için her şeyi yapacak gerçek yardımcılar.

Örneğin, "Etkileşimli SSS (beta)" uygulaması, wiki programlamasında yeteneklerinizi test etmenizi sağlar.grup menüsü vkontakte şablonları

Operasyonu basit: kullanıcı hazır bir menü ile sağlanır ve biçimlendirme kodunu yazması gerekir. Sonuçta, sonuç orijinal ile karşılaştırılır.

"Wiki Editör" programı hiçbir şey öğretmiyor vekullanıcılarını eğitiyor. Yardımı ile, ilk programlama becerileri olmadan bile bir menü yapabilirsiniz. Editörün kullanımı kolay bir kod yazıyor - kullanıcının sadece yönetmesi gerekiyor.

Böylece, bir menü oluşturmak "VKontakte" olabilirGrubu işlerini tanıtmak için veya sadece eğlenmek için kullanmayı planlayan herkes. Menü, iş tanıtımını çok daha etkili hale getirir ve kullanıcıları grup sayfasına çeker. Menü sayesinde topluluk, rakiplerinden çok daha profesyonel ve daha profesyonel görünüyor.

VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 2019

VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 2019

Related news

 • Mutlu ilişki sırları ile Etiketlenen Konular
 • Çok İzlenen Videolar
 • İğne Oyası Mor Kelebek Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Cezerye Tarifi
 • Koyu-kahve-kaban-Herry-2013-sonbahar-kış-modelleri

 • VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 2

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler


  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 28

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 93

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 51

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 48

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 73

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 34

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 57

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 87

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 63

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 13

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 53

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 69

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 18

  VKontakte grubu için bir menü nasıl oluşturulur: adım adım talimatlar ve öneriler 21